Top 9 TPK Baby Groot Blumentopf – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TPK

#ad

Dřevěný dekorativní květináč/stojan na tužky/popelník TPK ve tvaru dětské kreslené figurky Groot, dekorace na akvárium.

#ad
TPK #ad - Groot: -. Stabilní groot: výška 16 cm a hmotnost přes 260 g, na květiny a tužky. Roztomilý květináč/popelník/stojan na tužky v dětském stylu ve tvaru postavičky Groot. Detailně zpracovaná postavička groot v krásném dřevěném vzhledu, speciální ochrana rostlin díky otvoru, který brání přemokření a uhnívání kořenů. Všestranný groot: dekorace pro interiér i exteriér.
ZnačkaTPK #ad
VýrobceTPK #ad
Výška5.91
Délka3.94
Hmotnost0.57
Šířka4.33
Číslo dílu2058_SML
Modelka2058

2. Gerlish

#ad

Gerlish 4 Stile Baby Groot Blumentopf Baum Mann Sukkulenten Pflanzgefäß mit Entwässerungsloch und Stifthalter Büro Party Ornament Weihnachten Geburtstag Geschenk 4 Stück

#ad
Gerlish #ad - Happy planter x1 1 x durchdachter Übertopf Love – geformter Übertopf x 1 Hände auf Wange Übertopf x 1. Es gibt drainagelöcher an der Unterseite jedes Topfs, dass die Pflanze zu feucht wird, nicht leicht verformt oder beschädigt. Langlebig, die verhindern können, und die Oberflächenbeschichtung verblasst nicht leicht.

Hohe qualität & einzigartiges design der baby groot blumentopf ist aus hochwertigem pvc. Wir begrüßen auch Ihre wertvollen Anregungen zu unseren Produkten. Es kann auch als Stifthalter verwendet werden, Kakteen, Pinsel usw. Vielseitig einsetzbar: sie können es als topf für sukkulenten, wohnzimmer, kräuter und anderes grünpflanzen verwenden Tipp: Pflanzen sind nicht im Lieferumfang enthalten. Die textur ist echt und klar, ohne das Aussehen zu beeinträchtigen. After-sales-servicewenn sie ein produkt erhalten, können Sie uns jederzeit kontaktieren, das durch den transport beschädigt ist, und wir werden Ihnen so schnell wie möglich antworten und es für Sie lösen.

Lieferumfang: die größen der vier arten von groot bulbasaur pflanzgefäßen sind unterschiedlich, bitte beachten Sie die Größentabelle für Details. Tolle geschenke: diese schönen und vielseitigen baby-groot-pflanztöpfe sind eine tolle Geschenkidee für Einweihungsfeiern, Kinder, Valentinstag, Geburtstage, Weihnachtsgeschenke für Familie, Feiertagsgeschenke, Freunde und Kollegen. Grüne groot-töpfe können ihren blumengarten, schere, um Ihre kleinen Büroartikel Bleistift, Büro dekorieren, Lineale, geeignet für Innen- und Außendekorationen.
ZnačkaGerlish #ad
VýrobceGerlish #ad
Výška3.94
Délka2.76
Šířka3.94
Číslo díluMJYKEEPA-US-0081
Modelkagroot-01

3. WELLXUNK

#ad

WELLXUNK Květináč Baby Groot, inovativní akční figurka z filmové klasiky I AM Groot pro domácí dekorace a dekorace akvária, kreativní dárky pro dospělé a děti

#ad
WELLXUNK #ad - Ideální dárek ideální pro domácnost, kancelářské dekorace, kancelář a zahradu. Dno dutiny je stabilnější a pod květináčem je malý otvor, takže voda navíc v květináči včas vytéká. Perfektní dárek k nastěhování, valentýnu, dovolené, úložné boxy, rodinu a děti.

Perfektní design, uspořádat tužky nebo malé předměty, jako držák na tužky, lze umístit na váš psací stůl, perfektní dekorace pro váš psací stůl nebo kancelář. Z vysoce kvalitního materiálu pvc, je bezpečný a netoxický a lze jej s důvěrou používat. Perfektní pro sběratelegroot je jednou z nejznámějších figurek marvel a hodí se proto perfektně jako fanouškovské zboží Marvel pro opravdové fanoušky. Vhodné také pro domov, k narozeninám, vánocům a dalšímu pro kolegy, přátele, boxy na dálkové ovládání a jiné malé předměty.

Vícenásobné použití jako květináč, velmi roztomilé sběratelské kousky, také jako dekorace do kanceláře nebo domova. Květináč je doplněn realistickým designem a upoutá pozornost na domácí zahradě. Vedle dekorace se groot perfektně hodí ke sbírání a výměně. Vyvinuto s péčí groot roztomilé miminko, lze použít jako květináče pro pěstování květin, sukulentů, fazolových výhonků a jiných okrasných rostlin, velmi elegantní zahradní ornamenty. Je neuvěřitelně pravý a zároveň praktický.
ZnačkaWELLXUNK #ad
VýrobceXUNKE #ad
Výška5.51
Délka4.33
Hmotnost0.55
Šířka1.38

4. GTLAOGS

#ad

Držák na tužky Děti, Groot Plyšové zvířátko, Flower Pot Malý, GTLAOGS Květináč, Květináč na hlavu, Roztomilá hračka Model Pen Pot

#ad
GTLAOGS #ad - Příslušenství groot home: vhodné nejen pro květináče, kancelářské dekorace, ale také pro domy, skladovací tužky, dálkové boxy a jiné úložné boxy pro malé předměty.

Groots sladké dítě lze použít jako rostlinné květiny, sukulentní rostliny a sójové pecky a jiné dekorativní rostliny. Perfektní dekorace vašeho psacího stolu nebo kanceláře. Při použití jako rámeček na tužky je otvor na straně skrytý, což nemá vliv na vzhled. Je to velmi pěkný dárek. Pod květináčem je malý otvor, takže vypadá voda používaná jako květináč. Pro děti, kolegy, manželky, dárek ke dni svatého valentýna, spolužáky atd. Narozeninový dárek, dárek pro žáky, vánoční dárek. Velmi elegantní zahradní dekorace. Hrnce groot s otvory lze použít také jako nádobu na tužky a květináče.
ZnačkaGTLAOGS #ad
VýrobceGuangTouL #ad
Výška5.71
Délka3.35
Hmotnost0
Šířka4.53
Číslo díluGuangTouL-HP01
ModelkaGuangTouL-HP01

5. SLOCME

#ad

8 x 8 x 15 cm, SLOCME Dekorativer Blumentopf mit Ablaufloch Baby Groot aus dem Film Guardians of The Galaxie

#ad
SLOCME #ad - Der boden der mulde ist stabiler, sojasprossen und anderen Zierpflanzen verwendet werden, und es gibt ein kleines Loch unter dem Blumentopf, Sukkulenten, kann als Blumentöpfe zum Pflanzen von Blumen, so dass das zusätzliche Wasser im Blumentopf rechtzeitig austritt. Züchtet einige sukkulenten und blumen, sehr niedliche Sammlerstücke, als Stifthalter - Grooter-Actionfiguren.

Ideal für zuhause, valentinstag, weihnachten und mehr für Kollegen, Freunde, Geburtstag, Urlaub, Büro, Garten. Freundliches material – hochwertiges pvc-material, nicht leicht zu beschädigen, graue farbe ist nicht leicht zu verschmutzen, keine Sorge, ein wenig Kleber kann es sofort wiederherstellen, Sie können es für immer sammeln, wenn Sie es versehentlich kaputt machen, das unregelmäßige Design versteckt Kleberspuren gut. Angemessene größe – dieser niedliche groot-blumentopf ist ca. Multifunktional – pflanztopf mit loch, blumentopf verwendet werden.

Perfektes geschenk zum Einzug, Familie und Kinder. Perfektes design, organisieren sie ihre stifte oder kleine Gegenstände, macht Ihr Wohnumfeld lebendiger, kann auf Ihrem Schreibtisch platziert werden, kann auch als Stiftebehälter, perfekte Dekoration für Ihren Schreibtisch oder Büro.15 cm hoch, maximaler durchmesser der topföffnung beträgt 8 cm, 4 cm, Verpackungsgröße ist 15, Gewicht beträgt 0, 2 x 8, 2 x 10, 2 kg. Tolles geschenk: groot-charakter von guardians of galaxy ist ein tolles geschenk und Dekoration für Kinder und Erwachsene.
ZnačkaSLOCME #ad
VýrobceSLOCME #ad
Výška5.91
Délka3.15
Hmotnost0.5
Šířka3.15

6. LOKBY

#ad

Květináče, dekorace do akvária, květináč, roztomilá hračka, velký zahradní dekorace, kreativní dárek pro děti, LOKBY Baby Groot Figurka Baby Groot Květináč Baby Groot, držák na tužky

#ad
LOKBY #ad - Pečlivá prezentace tohoto produktu groot figur-ukazuje, Vánoce nebo jiné zvláštní příležitosti, jak moc si ho ceníte a pečujete o něj. Zahradní dekorace groot: groot květináč může přinést život do vaší zahrady. Baby groot každý detail byl pečlivě navržen pro dosažení autentického vzhledu.

Roztomilý design malého baby groot propůjčí vašim rostlinám okouzlující charakter. Baby groot se vyznačuje dlouhou životností a stabilitou, groot figurka zajišťuje dlouhou radost z používání. Groot figurka toto umělecké dílo jistě přitáhne pozornost všech. Vynikající zpracování groot: květináč groot je vysoce ceněn díky svému vynikajícímu dřevěnému žilkování a pozornosti k detailu a je nutností pro sběratele. Ať už narozeniny, baby groot se jistě postará o radost.

Všestrannost figurky groot vám umožňuje flexibilní použití podle vašich potřeb. Perfektní dárek groot: díky jedinečnému a šarmantnímu vzhledu je květináč groot perfektním dárkem pro vaše blízké. Figurka groot perfektně integrována do přírodního prostředí, propůjčí vaší zahradě nádech zábavy a radosti. Baby groot lze použít také jako praktický držák na psací stůl. Figurka baby groot pečlivě vybrané materiály zajišťují bezpečné prostředí pro vaše rostliny.
ZnačkaLOKBY #ad
VýrobceLOKBY #ad
Výška0.79
Délka0.79
Šířka0.79
Číslo díluXX03
ModelkaXX03

7. HBSFBH

#ad

Inovativní akční figurka z filmové klasiky I AM Groot pro domácí dekorace a dekorace akvária, Květináč Baby Groot, kreativní dárky pro dospělé a děti

#ad
HBSFBH #ad - Vícenásobné použití jako květináč, lze umístit na váš psací stůl, jako držák na tužky, velmi roztomilé sběratelské kousky, také jako dekorace do kanceláře nebo domova. Ideální dárekideální pro domácnost, vánocům a dalšímu pro kolegy, valentýnu, boxy na dálkové ovládání a jiné malé předměty.

Perfektní dárek k nastěhování, kancelář a zahradu. Vhodné také pro domov, přátele, kancelářské dekorace, dovolené, úložné boxy, k narozeninám, rodinu a děti. Je neuvěřitelně pravý a zároveň praktický. Z vysoce kvalitního materiálu pvc, je bezpečný a netoxický a lze jej s důvěrou používat. Perfektní design, uspořádat tužky nebo malé předměty, perfektní dekorace pro váš psací stůl nebo kancelář. Vyvinuto s péčí roztomilé miminko groot, lze použít jako květináče pro pěstování květin, velmi elegantní zahradní ornamenty.

Květináč je doplněn realistickým designem a upoutá pozornost na domácí zahradě. Dno dutiny je stabilnější a pod květináčem je malý otvor, sukulentů, fazolových výhonků a jiných okrasných rostlin, takže voda navíc v květináči včas vytéká. Perfektní pro sběratelegroot je jednou z nejznámějších figurek marvel a hodí se proto perfektně jako fanouškovské zboží Marvel pro opravdové fanoušky. Vedle dekorace se groot perfektně hodí ke sbírání a výměně.
ZnačkaHBSFBH #ad
VýrobceMakulay SARL #ad
Výška4.72
Délka3.15
Hmotnost0.38
Šířka3.54

8. Hawofly

#ad

Beste Geburtstagsgeschenk für Kinder, Hawofly Groot Pflanzgefäß,Blumentopf Treeman,Groot Sukkulenten Pflanzgefäß,Niedliche Pflanzen Blumentopf mit Loch Stifthalter

#ad
Hawofly #ad - Eigenschaften: realistische und chön modellierung, kann für Dekoration, Blumentopf und Stifthalter verwendet werden, mit praktischer Funktion, um Ihren Raum aufgeräumter zu machen.

Ein liebesgeschenk für Kinder. Hohe qualität – dieser artikel ist kunstharz, Stabilität und Farbe der Textur werden besser, ist sicher und ungiftig und kann mit Zuversicht verwendet werden. Ehr süß und schön:kann als blumentöpfe zum pflanzen von blumen, Sukkulenten anderen Zierpflanzen verwendet werden, Sehr niedlicher Ausdruck, Sehr nette Aktion, Süße Ausdrücke sorgen für gute Laune!. Perfektes geschenk für familie und freunde – Dies groot blumentopf ist ein Geschenk für Ihre Familie und Freunde. Groot stifthalter - auch für häuser, Büro Dekorationen, Aufbewahrungsboxen, Schlüssel und andere kleine Gegenstände Aufbewahrungsboxen.
ZnačkaHawofly #ad
VýrobceHawofly #ad
Výška3.54
Délka7.09
Hmotnost0.7
Šířka6.3

9. LOKBY

#ad

Dekorační figurka, inovativní akční okrasný květináč, rostliny, držák na tužky, květináč, kreativní dárek pro děti, velký zahradní dekorace, LOKBY Baby Groot Figurka Baby Groot Květináč Baby Groot

#ad
LOKBY #ad - Vysoce kvalitní materiál: tento květináč groot je vyroben z kvalitního pvc materiálu, takže se z tohoto produktu budete dlouho těšit. Láskyplná prezentace tohoto produktu ukazuje vaše uznání a náklonnost. Tento umělecký kousek jistě přitáhne všechny pohledy.

Vynikající zpracování: s jemně zpracovaným dřevěným žilkováním a láskou k detailu je tento květináč Groot absolutní nutností pro sběratele. Každý jednotlivý aspekt byl pečlivě vytvořen pro dosažení autentického vzhledu. Mnohostranné možnosti použití: tento květináč groot lze použít jak jako květináč, tak i jako praktický držák na psací stůl. Perfektně se začlení do přírodního prostředí a propůjčí vaší zahradě nádech zábavy a radosti. Vyznačuje se trvanlivostí a stabilitou, že nabízí bezpečné prostředí pro vaše rostliny.

Zahradní dekorace: vneste s tímto květináčem groot do své zahrady živou atmosféru. Pečlivě vybrané materiály zajišťují, který je bezpečný a netoxický. Všestranná funkčnost tohoto produktu vám umožňuje přizpůsobit jej vašim potřebám. Perfektní dárek: s jedinečným a okouzlujícím vzhledem je tento květináč groot perfektním dárkem pro vaše blízké. Roztomilý design malého baby groot bude prezentovat vaše rostliny obklopené šarmantním charakterem.
ZnačkaLOKBY #ad
VýrobceLOKBY #ad
Výška0.79
Délka0.79
Šířka0.79
Číslo díluXX02
ModelkaXX02