Top 9 iPhone 12 Pro Max – Příslušenství a hardware pro Game Boy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Autbye

#ad

Schwarz, Gameboy Hülle für iPhone Autbye Retro 3D Handyhülle Spielekonsole mit 36 klassischen Spielen, Farbdisplay Stoßfeste Telefonhülle für iPhone 12 Pro Max

#ad
Autbye #ad - Transparente gameboy handyhülle mit farbdisplay: anders als andere iphone hüllen auf dem markt, hat unsere handyhülle ein Retro-Design mit 36 Kategorien von Retro-Spielen. Happy for all day trip. Viel spaß wie ein kind, ob im Flugzeug, auf Reisen, sehr entspannt, langweiliger. Einfach anzubringen und zu entfernen.

Einfach zu bedienen diese videospiel-telefonhülle wird mit hochempfindlichen tasten geliefert, einfach zu bedienen, ABS + TPU Materialien sind geruchlos und es ist härter und langlebiger. Hochwertiger eingebauter Lithium-Akku. Diese iphone gaming hülle dauert nur 1 Stunde, um vollständig aufzuladen und kann bis zu 5 Stunden halten. Die gameboy hülle für apple iphone ist die erste Handyhülle, Retro-Gameboy-Design, die Spiele spielen kann. Perfekte handyhülle: erhältlich in verschiedenen größen, passend für ihr iphone 6/6s oder 6/6s Plus oder 7/8 oder 7/8 Plus oder XS MAX. Komfortables gefühl, ladeanschlüsse, präzise Aussparungen für Lautsprecher, Audioanschlüsse und Tasten.

Rücknahme von kindheitserinnerungen: die iphone gaming-schutzhülle ermöglicht es ihnen, beim Warten auf ein Taxi, einen Familientag oder ein Treffen mit Freunden, Spiele in Ihrer Freizeit zu genießen. Gameboy phone case is your retro portable game partner, die gegen Stürze, sondern auch eine Handyhülle für Telefon, Stöße, a unverzichtbarer Begleiter, um Zeit zu töten und Stress abzubauen, super interessant und erstaunlich. Auffällige und lustige Hülle, machen Sie Ihr iPhone unter Ihren Freunden bemerkbar.
ZnačkaAutbye #ad
VýrobceAutbye-1 #ad
Číslo díluAutbye-1
ModelkaAutbye-1

2. FufoneUS

#ad

FufoneUS Falešný model telefonu bez loga Dummy-Display Nefunkční replika Telefon Hračka pro Phone 13 Pro / 13 ProMax, 13 Pro stříbrná černá obrazovka

#ad
FufoneUS #ad - Neobsahuje logo. Návod: tento fiktivní model se používá pro fotografování, výzkum a vývoj nebo jako centrum v obchodech a výstavách. Ale nemůže fungovat elektronicky a nesvítí. Realistické: tato atrapa na telefon odpovídá svým vzhledem, velikosti a hmotnosti přesně skutečnému telefonu.

Tyto materiály byly nahrazeny ABS plastem, což z něj dělá bezpečnou hračku. Lze jej použít jako malířský stojan, aby ostatní obtěžovali. Před použitím odstraňte ochrannou fólii jak na přední tak i zadní straně. Balení: dodává se v bublinkovém sáčku.

Tento produkt je určen pouze pro prezentaci v obchodě s telefonem, pro fotografie s nářadím, pro pouzdro na mobil, pro hraní pro děti, ale jeho podobnost je kontrolována také tím, k mazlení nebo k jiným legálním účelům. Je realistický, že se dá snadno odlišit od skutečného telefonu. Materiály: falešný telefon lze použít jako hračkový telefon pro miminka.
ZnačkaFufoneUS #ad
VýrobceFufoneUS #ad
Číslo díluFufoneUS
ModelkaFufoneUS

3. FufoneUS

#ad

13 pro Max modrá barevná obrazovka, FufoneUS Displej falešná hračka telefon mobil kovový model nefunkční replika 1:1 telefon pro telefon 13 pro max falešná hračka mobilní telefon

#ad
FufoneUS #ad - Designated purpose 2 – handy store / phone accessories store využití displeje, díky kovovému rámu a identické hmotnosti perfektní pro vyzkoušení pouzder na mobilní telefony nebo jiné příslušenství.

Tento produkt je určen pouze pro prezentaci v telefonních obchodech, žertíky nebo pro jiné legální účely. Tento fiktivní model telefonu byl vyvinut pro sérii Famous Phone 13 série 2021. Párty překvapení, dětské hračky nebo jiné zábavní účely. Určený účel 1 – vyměňte svůj pravý mobilní telefon pro děti nebo děti, ale jsou ještě příliš mladé, které tolik chtějí telefon, sbírka telefonů, aby ho měly.

Materiál – vysoce kvalitní abs plastový displej, aby se zabránilo poranění skla, stejná hmotnost jako originální telefon, tlačítka lze stisknout, ale slot na SIM kartu nelze vytáhnout. Je realistický, k fotografování nástrojů, k vyzkoušení pouzder na telefon, na hraní pro děti, ale jeho podobnost je také tak kontrolovaná, že byste jej měli snadno odlišit od skutečného telefonu.
ZnačkaFufoneUS #ad
VýrobceFufoneUS #ad
Číslo díluFufoneUS

4. Herbests

#ad

Herbests Kompatibilní s iPhone 12 Pro Max Fidget Toys Phone Case Pop Fidget Reliver Stresshračka silikon ochranné pouzdro nárazuvzdorné pouzdro na mobil Push Pop Bubble Fidget Sensory Toy, duha

#ad
Herbests #ad - Hodí se dobře jako narozeniny, svátky, velikonoční dárek nebo jako překvapení pro přátele, kolegy a děti. Módní duhový kontrastní design, ale na sebe můžete upoutat pozornost ostatních, hladké hrany, ať už se nacházíte.

Specialita: je to nejen velmi zajímavé příslušenství pro telefon, kde jste jste, můžete si ho hrát, ale také praktický nástroj proti úrodkům. New fall mit neuem Look machen Sie Ihr Telefon abheben. Pouzdro na mobilní telefon je dekompresní fakt, který byl odmíten z designu myši a památky. Kompatibilní s iPhone 12 Pro Max. Můžete se s přáteli podívat na puzzle. Je jedno, když se cítíte zdvojený nebo odněžený.
ZnačkaHerbests #ad
VýrobceHerbests #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluHER0101720
ModelkaHER0101720

5. CrazyLemon

#ad

CrazyLemon Pouzdro na iPhone 12 Pro Max, Soft TPU štíhlé Bumper Silikon Tenké pouzdro Průhledné Měkké Cover Pouzdro na mobil, Pampeliška, Case Cover pro iPhone 12 Pro Max

#ad
CrazyLemon #ad - Všechny rohy, hrany a zadní strana jsou kompletně zakryté. Ochrana – pouzdro nabízí vynikající ochranu. Toto pouzdro nabízí bezproblémový přístup k tlačítkům, senzorům, portům a dotykovému displeji. Vyrobeno s ultra tenkým, měkkým a kvalitním TPU silikonem. 100% přesnost lícování pro váš mobil. Perfektně se hodí k vašemu telefonu a je kompatibilní pouze pro iPhone 12 Pro Max.
ZnačkaCrazyLemon #ad
VýrobceCrazyLemon #ad
Číslo díluiPhone 12 Pro Max
ModelkaIP12ProMax-CY-PuGongYing

6. LICHENGTAI

#ad

11, 3D Soft Stress Relief Fidget Toys Bubble Zappeln Sensory Toy Silikon Nárazuvzdorné ochranné pouzdro pouzdro kompatibilní s iPhone X/XS, Bubble Phone Case, XS Max, 11 Pro Max, 11Pro, 12, 12/12 Pro

#ad
LICHENGTAI #ad - Hodí se dobře jako narozeniny, velikonoční dárek nebo jako překvapení pro přátele, svátek, kolegy a děti. Módní design duhových kontrastních barev, ale můžete upoutat pozornost ostatních, hladké hrany, ať už se nacházíte.

P> velikost: pouzdro na telefon kompatibilní s iphone 7/7 plus / xs max / 11 Pro Max / xr / 8/8 Plus / X / 11 / 12 Mini / 12/12 pro / 12 Pro Max. P> speciální – není to jen velmi zajímavé příslušenství k telefonu, kde jste, ale také praktický nástroj proti úzkosti. Můžete se zapojit do bitev puzzle s přáteli. P> praktické – má funkce proti otiskům prstů a anti-drop, které efektivně tlumí účinky pádu telefonu.

P> dÁrek – pouzdro na mobil je dekompresní artefakt, který byl vypůjčen z designu myšlení myšlení. P> materiál – toto silikonové pouzdro na telefon je vyrobeno z ekologických materiálů a je tak tenké a lehké jako nikdy předtím. Je jedno, můžete si jej hrát, pokud máte pocit úzkosti nebo znudění.
ZnačkaLICHENGTAI #ad
VýrobceLICHENGTAI #ad
Výška0.79
Délka5.91
Šířka2.76
Číslo díluHJJM-04-DYANG-IPD7763X#G
ModelkaHJJM-04-DYANG-IPD7763X#G

7. Grandoin

#ad

Grandoin Kompatibilní s iPhone 12 Pro Max pouzdro 6,7 palců, roztomilý vzor ultra tenký měkký TPU silikon ochrana na mobilní telefon pouzdro pouzdro na mobil Etui Skořepina ochranné pouzdro Case Cover taška cigareta

#ad
Grandoin #ad - Upozorňujeme: toto pouzdro se hodí pouze pro iPhone 12 Pro Max 6, 7 palců. Díky přesnému tvaru je zajištěna optimální kompletní ochrana proti nárazům a poškrábání.

Processed with anti-deformation reinforcement, prevents deformation after repeated assembly and disassembly. Všechny přípojky jsou díky jemně vypracovaným výřezům volně přístupné a neexistují žádné omezení při používání. Seznam balení: 1 x pouzdro na mobil + 1 x dotykové pero náhodná barva. Jak displej, tak i objektiv kamery jsou díky minimálnímu zvýšení optimálně chráněny. Prémiový tpu materiál: highly elastický materiál offers great protection.
ZnačkaGrandoin #ad
VýrobceGrandoin #ad
Číslo díluNGD-JYHDTPU-I12PM-0228022
ModelkaNGD-JYHDTPU-I12PM-0228022

8. Potensic

#ad

Follow-Me/návrat, Potensic GPS dron ATOM SE s kamerou 4K EIS, přenos 4 KM FPV, bezkartáčový motor, RC kvadrokoptéra pro začátečníky a dospělé, méně než 249 g, doba letu 62 min, max. 16 m/s

#ad
Potensic #ad - Zachycení krásné krajiny a přitom zůstat stabilní je náročné. Systém kontroly letu surgefly nabízí režim pro začátečníky a 3 letové režimy – video, jako je follow-me, automatický návrat, normální a sport. Systémová verze smartphonu odpovídá ≥ ≥.

Podporuje také " ". Technologie pixSync 2. 0 zajišťuje za většiny podmínek nahrávání stabilní, konzistentní video a umožňuje nízkou latenci pro digitální HD video. A pojištění dronu je povinné. Stáhněte si nejnovější příručku a další dokumenty na stránce produktu nebo v aplikaci ve formátu PDF. Měřeno v prostředí bez překážek a rušení. Přenos videa 720p maximálně 4 km. Když se dostanete na sněžnou horu, dron ATOM SE může jako vždy volně létat a nahrávat.

Vítr je nepostradatelnou součástí přírodního prostředí. Pro tento dron není nutné provádět žádné zkoušky a také k dispozici. A neovládejte dron pouze dálkovým ovládáním, pokud není kalibrován. Dejte vám více svobody zaznamenávat kreativní okamžiky kolem vás. Díky systému kontroly letu dronu atom se dokáže odolat síle větru 5 a poskytuje tvůrci jasný obraz pomocí stabilizačních technik.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.55
Šířka3.94
Číslo díluSE
ModelkaATOM SE Standard Kit

9. lopolike

#ad

Lopolike Pouzdro pro iPhone 12 Pro Max, štíhlý design z kůže z uhlíkových vláken s hybridním krytem TPU pro iPhone 12 Pro Max, černé

#ad
lopolike #ad - Nabízí kompletní ochranu a je odolný proti poškrábání. Vyrobeno z vysoce kvalitního silikonu s dlouhou životností. Přináší vám pohodlnější úchop a hedvábně hladký pocit na dotek. Kompatibilní s iPhone 12 Pro Max. Přesné přizpůsobení otvoru, snadno ovladatelné přípojky, snadná instalace a odstranění.
Značkalopolike #ad
Výrobcelopolike #ad
Výška1
Délka3
Šířka2
Záruka1