Top 10 Wake Up Light – Světelné budíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YONGYAO

#ad

6 hlasitých zvuků, budík, časově řízené noční světlo, hodiny pro zajíce, králík, lampa na noční stolek, dětský, budík, funkce odloženého buzení, modrý, světlo, YONGYAO Dětský dětský světelný budík

#ad
YONGYAO #ad - Jako funkci odpočítávání jej můžete při vaření nalepit na světlo do ledničky, abyste si mohli počítat čas. Vestavěný budík pro zajíce s akumulátorem během práce nemusíte neustále připojovat, protože růžový budík může být napájen baterií s kapacitou 2000 mAh.

Pokud je dostatečně tichý, obrazovka nezobrazuje čas. Dvojitý alarmypodpora králičích hodin lze nastavit na dva různé budíky v pracovní den a o víkendu. Zvonek bude i nadále v pěti minutách. Perfektní jako vánoční nebo narozeninový dárek pro chlapce a dívky. Pokud je rozpoznán zvuk nebo se dotknete hodin, obrazovka se okamžitě zapne. Cute rabbit bunny budík hodiny zajíc budík pro děti roztomilý králík design z ekologického a bezpečného silikonového materiálu je velmi měkký na dotek.

Lze jej použít jako noční světlo a můžete nastavit na 30 minut, 60 minut nebo celou noc. Noční světlo + odpočítávání máte pár svítících uší. To znamená, že si ho můžete vzít s sebou na dovolenou v přírodě. Spora energie na rozdíl od běžných budíků se zajícovské hodiny zrodily kvůli úspoře energie. Je ideální pro celou rodinu. Má také funkci odloženého buzení, kterou můžete ovládat třesením a tónováním.
ZnačkaYONGYAO #ad
VýrobceXiamen Xin Rui Creative Electronic Technology CO , LTD #ad
Výška7.87
Délka2.6
Hmotnost0.47
Šířka4.72
Číslo díluXR-MM-c03
ModelkaXR-MM-c03
ZárukaZáruka 1 rok!

2. Philips

#ad

Dotykový displej, budík s denním světlem, Philips HF3531/01 Wake-Up Light funkce východ slunce, digitální FM rádio, 7 tónu buzení

#ad
Philips #ad - Digitální budík s fm rádiem, nebo 7 přirozenými tóny buzení, včetně nastavení 2 přírodních zvuků. Displej s automatickým nastavením jasu a inovativním Touch Pads. Funkce smartsnooze: dotkněte se Wake-up Light a tón buzení opět zazní za 9 minut. Ideální budík s buzením denním světlem: postupné zjasnění světla v 5 úrovních – od pozvolné ranní červené po přirozené denní světlo. Wake-up light lze také nastavit jako svítidlo na noční stolek s 10 různými intenzitami osvětlení.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePhilips Consumer Lifestyle B.V. #ad
Výška7.56
Délka7.83
Hmotnost2.54
Šířka5.75
Číslo díluHF3531/01
ModelkaHF3531/01
Záruka2 roky výrobce.

3. Lumie

#ad

Bílý, Lumie Bodyclock Spark 100 – světelný budík se západem slunce

#ad
Lumie #ad - Světlocitlivý, samostmívací displej během noci. Prokázaně pomáhá proti sad/winterblues, certifikovanému zdravotnickému produktu třída 1. 30minutový východ slunce vás probudí přirozeným způsobem světlem, individuálně nastavitelná intenzita světla na konci východu slunce, takže se budete cítit svěže a svěží, tlačítko odloženého buzení citlivé na dotyk.

Od lumie, specialisty na světelnou terapii a vynálezce světelného budíku. Napodobuje barvy skutečného východu a západu slunce pomocí smíšených leD diod a současně slouží jako stmívatelné univerzální osvětlení ložnice. Uvolňuje se do spánku, jako při skutečném západu slunce, zatímco světlo po dobu 30 minut postupně slábne, světlo po 30 minutách buď úplně zhasne, nebo svítí jako noční světlo – ideální pro děti.
ZnačkaLumie #ad
VýrobceLumie #ad
Výška6.3
Délka7.48
Hmotnost2.23
Šířka7.48
Číslo díluNBCKE-0000
ModelkaNBCKE-0000

4. Philips

#ad

Digitální FM rádio, budík denního světla, Philips HF3519/01 Wake Up Light funkce východu slunce, bílá

#ad
Philips #ad - S fm rádiem se můžete probudit k vaší oblíbené rádiové show. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt; okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsaženého světelného zdroje. Výběr z 5 různých přírodních tónů buzení. Displej se automaticky ztlumí, když se v ložnici setmí. Barevná simulace východu slunce vás probudí přirozeným způsobem.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePhilips Consumer Lifestyle B.V. #ad
Výška5.75
Délka7.83
Hmotnost2.2
Šířka7.56
Číslo díluHF3519/01
ModelkaHF3519/01

5. BAOZILY

#ad

Východ slunce, budík se světlem, simulace wake up light, 7 přirozených zvuků, BAOZILY Světelný budík s denním světlem, FM rádio, 11 barevných světel 20 stupňů jasu, dvojitý alarm/snooze

#ad
BAOZILY #ad - Perfektní na vánoce, přátele a děti. Lze použít také jako noční světlo pro děti, jako skvělý dárek pro rodinu, partnera, noční světlo / lampička na čtení/lampu na psací stůl/fototerapeutickou lampu. Budík s denním světlem vám nabízí dalších 9 minut lze konfigurovat až 5krát, aby zohledňovaly různé časy východu slunce, což zajišťuje vyrovnávací dobu a zabraňuje nadměrnému spánku.

11 režimů osvětlení a 20 stupňů jasu: wake up light vhodné pro různé příležitosti s 11 barvami světla, 5 jednotlivých barev: červená, 1 úroveň až 20 změn, perfektní pro dekoraci ložnice, modrá, zelená, jas lze změnit, azurová, fialová + 7 barev polární průběhu, zajišťuje pohodlnou a teplou atmosféru.77 přirozených zvuků + fm rádio: budík se světlem může dodat 7 nádherných přirozených zvuků: zpívající ptáci, zvonkohry, mořské vlny, potoky, ovládání 0 až 20 stupňů zvuku. Můžete nakonfigurovat dny v týdnu a víkendy tak, a vybrat si formáty času 12 hodin nebo 24 hodin. Stisknutím tlačítka "fm rádio" lampa budíku automaticky vyhledá a uloží 40 rozhlasových stanic v playlistu, pípnutí, zábava a klavírní hudba a FM rádio, které můžete nastavit jako tóny budíku.

Simulace východu a západu slunce: světelný budík simuluje scénu východu slunce, dokud úplně nevyjde, jas lampy na noční stolek se před plánovaným časem buzení 10–60 minut postupně mění z 10 % na 100 %. Multifunkční světlo: budík s východem slunce má usb nabíjecí přípojku, výročí, narozeniny, pomocí které můžete nabíjet váš telefon. Pokud simulace západu slunce začne 10–120 minut před nastaveným časem, jas světla se postupně stmívá, čímž vzniká klidné prostředí pro spaní.
ZnačkaBAOZILY #ad
VýrobceBAOZILY #ad
Výška6.69
Délka6.69
Hmotnost0.75
Šířka3.15

6. Philips

#ad

Bílá, Philips Wake Up Light HF3650/01 LED, probuzení a usínání se světlem

#ad
Philips #ad - Rovky nejsou součástí dodávky. S funkcí odloženého buzení a FM rádiem. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt; okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Funkce smarttouch: ovládání obrazovky jednoduchým klepnutím. Stmívatelné světlo, hodí se jako lampička na čtení a noční stolek. Uvolněné probuzení díky simulaci východu slunce: od jemné ranní červené až po přirozené denní světlo. Usnadňuje usínání díky jemně pulzujícímu světlu a zajišťuje relaxaci.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePhilips Consumer Lifestyle B.V. #ad
Výška5.43
Délka11.1
Hmotnost2.09
Šířka12.05
Číslo díluHF3650/01
ModelkaHF3650/01

7. Togaga

#ad

7 zvuků přírody, simulace západu slunce, východ slunce, lampa na noční stolek pro dospělé, denní světlo, Světelný budík, 11 barev světla 20 jasů, se dvěma alarmy, rádio

#ad
Togaga #ad - Dvojitý budík a funkce snoozebudík se slunečním světlem podporuje 2 alarmy, aniž byste otevřeli oči, alarm 2 pro vašeho partnera, alarm 1 na týden, pokud máte jinou pracovní dobu. Kromě toho se za tímto budíkem nachází USB nabíjecí přípojka 5 V/2 A. As pomocné funkce spánku lze nastavit od 10 do 120 minut.

Světlo východu slunce lze použít také jako fm rádio, kvábáním a pípáním ve správné hlasitosti, twitterem, vlnami, houslemi, můžete uložit a nastavit až 40 kanálů. Nebo alarm 1 pro vás, a získáte 9 minut navíc dobu spánku až 5krát. Tak můžete nabíjet svůj mobilní telefon nebo jiné přístroje i bez přídavných zásuvek. Světlo postupně od 100 % do 0 % a díky hluku deště, které vás podpoří při usínání a zvuku a nabízí vám sladký sen. Kromě toho můžete pomocí tlačítka odloženého buzení jednoduše vypnout, alarm 2 pro víkend. Světelný budík simulující východ sluncesimulujte se světelným budíkem wake up light po dobu 10 – 60 minut východu slunce, od jemné jantarové barvy přes teplou oranžovou až po jasně žluté světlo, a to postupně, abyste se cítili osvěženi a získali přirozený tah.

Nastavitelný jas s 20 stupni pro lampičku na čtení, lampu na noční stolek, atmosférické světlo a SAD terapeutické světlo. 7 přirozených přístrojů a fm rádia 7 přirozených zvuků slunečních alarmů s 20stupňovou regulací hlasitosti. Můžete si vybrat své osobní oblíbené tóny mezi klavírem, abyste umožnili jemné probuzení.
ZnačkaTogaga #ad
VýrobceTogaga #ad
Výška1.54
Délka3.62
Hmotnost1.1
Šířka7.01

8. Laliled

#ad

Laliled Sonnenaufgang Wecker Wecklicht Touchscreen,Doppelseitige Beleuchtung Wecker für schwere Schläfer,Dual Alarm für Snooze,12-Farben Nachtlicht Schlafhilfe, FM Radio

#ad
Laliled #ad - 12 bunt lichter und zeitanzeigedieser sonnenlicht-wecker verfügt über 12-farbige leuchten mit 20-helligkeitsstufen, und Verlaufseffekte die Sie frei anpassen können, mit einfarbigen, um eine einzigartige Atmosphäre. Das zeitdisplay bietet vier stufen der helligkeitsanpassung 100%-75%-25%-OFF, Damit können Sie das Display komplett ausschalten, gemischten Farben, wenn Sie während des Schlafes völlige Dunkelheit bevorzugen.

Sonnenaufgang schlafhilfe & fm radiostellen sie einen schlaftimer für 10-180 minuten oder unbegrenzt ein, friedlicher einzuschlafen. Licht und ton werden allmählich gedämpft und zur eingestellten Zeit ausgeschaltet. Zusätzlich, sonnenuntergangssimulation beleuchtung wählen oder andere farbige Lichter, um Ihnen oder Kindern zu helfen, Mit FM Radio Scanning von 76-108 MHz bleiben Sie mit den neuesten Nachrichten und interessanten Programmen auf dem Laufenden. Wecken sie auf von sonnenaufgang simulation10-60 minuten vor der alarmzeit, Das Licht hellt sich allmählich auf, um einen Sonnenaufgang zu simulieren und Ihren Körper aufzuwecken.

5 natürliche geräusche dienen als Alarm, um Sie zur angegebenen Zeit aufzuwecken. Touchscreen & doppelseitiger bildschirmdiese neu aktualisierte Weckleuchte zentralisiert alle Bedienelemente auf einem sichtbaren Touchpanel für einfache Bedienung, die einen besseren Sonnenaufgang Simulationseffekt liefert, und stattet doppelseitige Beleuchtung aus, Das macht es bequemer und effektiver. Dual wecker & schlummernwir auch besonders entwarf die "Schlummern"Funktion''für schwere Schläfer Erwachsene, Sie können unbegrenzt schlafen ohne sich Sorgen zu machen Der Alarm geht nicht wieder los.
ZnačkaLaliled #ad
VýrobceLaliled #ad
Výška3.15
Délka7.09
Hmotnost1.17
Šířka6.3
Číslo díluDWN-FZ90181-CA
ModelkaFZ90191

9. APUZOM

#ad

Dárky pro dívky,, APUZOM Bluetooth reproduktor se světlem, dětský světelný budík, dotyková stmívatelná se 48 změnami barev, White Noise Machine, budík se světlem, lampa na noční stolek, vánoční dárky

#ad
APUZOM #ad - Nemusíte být odborníkem, abyste zjistili nastavení budíku. Snadnější a příjemnější probuzení – může být obtížné vyklouznout z postele a začít den, ale budík s bluetooth reproduktorem může pomoci to mnohem jednodušší, protože nabízí osvěžující možnost. Dárky pro dívky a chlapce: hledáte praktický dárek, který se nevejde do regálu? budík na noční světlo s bluetooth reproduktorem je kombinací praktičnosti a ohleduplnosti a je perfektní volbou pro každého na vašem seznamu, zejména pro děti a dospívající dívky a chlapce ve věku 10 až 16 let.

Chcete budík s jemnějším buzením nebo budíkem, pomocí kterého se můžete probudit ke své oblíbené písni. 18měsíční bezstarostná záloha produktu a celoživotní přátelská zákaznická podpora. Hlučný přístroj pomáhá při relaxaci – tento dětský budík má sbírku 16 integrovaných uklidňujících zvuků, které vám pomohou uvolnit se mysl a tělo a 48 speciálně vyvinutých možností barevného světla na podporu spánku nebo zvýšení energie; nastavte světla a hudbu na usínání předem 15/30/60 minut a nechte si s funkcí usínání pomocí funkce budík s budíbudíbudíbudís krájejte čas před spaním.

Uživatelsky přívětivé lampy na noční stolek s bluetooth reproduktorem – nashromáždili jsme zpětnou vazbu od zákazníků, optimalizovali uživatelské rozhraní a odpovídajícím způsobem vylepšili provozní program Bluetooth reproduktoru s nočním světlem. S tímto bluetooth reproduktorem s hodinami budete díky kompatibilitě SD / TF karet nejlépe zásobováni. Vše lze nastavit pomocí jednoduchého ovládacího panelu, od bílé až po barvy, klepnutím na horní stranu reproduktoru. Díky modernímu designu a multifunkčnosti je perfektním doplňkem pro každý noční stolek nebo stůl.
ZnačkaAPUZOM #ad
VýrobceShenzhen Xinyiheng Digital Co. , Ltd #ad
Výška4.41
Délka3.62
Hmotnost1.41
Šířka3.62
ModelkaDY28S
Záruka2 roky.

10. Woukksy

#ad

3 Farben Wiederaufladbar Nachtlicht Dimmbar, Touch Control, Kinderwecker mit Cute Einhorn Lichtwecker, Geschenk für Kinder Mädchen Jungen, Woukksy Kinder Wecker mit Licht, Snooze Funktion

#ad
Woukksy #ad - Das nachtlicht hilft Eltern auch beim Stillen und Wickeln. Bestehend aus abs und bpa-freiem silikon, sondern auch eine schöne Dekoration für das Schlafzimmer von Mädchen / Jungen / Teenagern. Es ist eine gute wahl für ein ideales Geschenk zu Weihnachten/Geburtstag/Ostern/Tag der Kinder. Drücken sie lange auf den Kopf des Einhorns, die Sie mögen.

Woukksy wecker für kinder – dieser wecker digital mit Snooze Funktion und Countdown. SÜßer einhorn wecker & nachtlicht - wir verbringen viel zeit damit, das für kinder sehr sicher ist. Sie können die beleuchtung aufwecken, indem Sie auf den Kopf drücken. Es ist ein einfacher und funktionaler kinderwecker. Kann nicht nur ein wecker und ein nachtlicht für stillende Mütter und ihre Babys sein, dieses niedliche Einhorn-Nachtlicht und diesen Wecker zu entwerfen. Darüber hinaus kann das aufladen über das Typ-C-Kabel im Lieferumfang enthalten etwa eine Woche / pro Ladung dauern.

Das licht wird 30 minuten später in einer ruhigen Umgebung automatisch ausgeschaltet. Drücken sie auf den kopf des Einhorns, um das Nachtlicht einfach ein- und auszuschalten. Süßes einhorn nachtlicht - dieses kinder nachtlicht hat 3 lichtfarben natürliches licht, um die helligkeit des lichts auf die angenehmste helligkeit einzustellen, warmes Weiß, kaltes Weiß. Perfektes geschenk - das süße aussehen der einhornlampe in kombination mit der praktischen Alarmfunktion bringt Weichheit und Wärme ins Schlafzimmer.
ZnačkaWoukksy #ad
VýrobceWoukksy #ad
Výška6.3
Délka4.43
Hmotnost0.68
Šířka2.95
Číslo díluDJS-001
Modelkadjs-zise