Top 10 PC Komplett Set – Stolní počítače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

8 GB RAM, Gigabit Ethernet. Funguje s iPhone/iPad, Apple 2023 Mac Mini stolní počítač s čipem M2, 256 GB SSD paměť

#ad
Apple #ad - BezpeČnÉ je bezpeČnÉ – m2 a macos ventura zajišťují u mac mini špičkové bezpečnostní funkce a funkce ochrany dat s integrovanou ochranou před malwarem a viry. Snadná obsluha – nastavení je zcela snadné a vaše apple ID vám usnadní přepnutí na Mac.

Spojte příslušenství apple jako magic keyboard s Touch ID nebo své kompatibilní oblíbené příslušenství. A pokud potřebujete rychlejší rychlosti sítě, WLAN 6E, Bluetooth 5. 3, hdmi port, můžete mac mini nakonfigurovat s 10Gbit Ethernet – pro až 10x větší propustnost. A více než 15 000 aplikací a plug-in je optimalizováno pro M2. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží na stolním počítači mac mini super rychle – od Microsoft 365 přes Adobe Creative Cloud až po Zoom.

Od náročných prezentací až po pohlcující hraní – s M2 můžete pracovat a hrát naprosto plynule. A secure enclave příští generace pomáhá chránit váš systém a data. Větší paměť znamená jednodušší multitasking a práci s velkými soubory. Tak jde vše, co děláte, rychle a plynule. Právní upozornění – toto je přehled nejdůležitějších vlastností produktu. Rychlá paměť ssd – mac mini má flash paměť pro všechny vaše knihovny fotografií a videí, soubory a aplikace.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.42
Délka7.76
Hmotnost3.45
Šířka7.76
Číslo díluMMFJ3D/A
ModelkaMMFJ3D/A
Záruka1 rok

2. GameMachines

#ad

GameMachines Cyber – RGB herní PC – vodní chlazení – AMD Ryzen 7 5800X – NVIDIA RTX 4070-1000GB SSD – 32 GB RGB DDR4 – WLAN – Windows 11 Pro

#ad
GameMachines #ad - Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány.

Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. Aby byl výkon i vizuálně oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem skvělém kybernetickém pouzdře, se 3 RGB ventilátory a vodním chlazením RGB. S celkem 368 led režimy si jej můžete přizpůsobit svým preferencím. V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen. Vzor argb a 140mm argb ventilátor lze jednoduše ovládat pomocí led tlačítka na horní straně pouzdra. Přední a boční díl jsou vyrobeny z tvrzeného skla.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Číslo dílugeminiamd3700x2070

3. GameMachines

#ad

GameMachines Element- RGB Gaming PC, WLAN, NVIDIA GeForce RTX 3050-1000GB SSD, 16GB DDR4, vodní chlazení, Windows 11 Pro, AMD Ryzen 5 5600X

#ad
GameMachines #ad - V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen. Pc je součástí naší série liquid gaming series a má pro perfektní chlazení procesoru, naše 240mm RGB vodní chlazení.

Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. Tento herní pc slibuje čistý herní zážitek. S procesorem amd ryzen, rychlým diskem ssd a 16gb DDR4 operační pamětí jste nejlépe vybaveni pro všechny aktuální hry a programy. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány. Aby byl výkon i vizuálně oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem krytu Element, se 2 RGB ventilátory vpředu a RGB ventilátorem na zadní straně. Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Číslo dílugeminiamd36002060

4. GameMachines

#ad

GameMachines Element Snow Edition – RGB herní PC – vodní chlazení – AMD Ryzen 7 5800X – NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti – 1000 GB SSD – 32 GB DDR4 – WLAN – Windows 11 Pro

#ad
GameMachines #ad - Tento herní pc slibuje čistý herní zážitek. V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen. Pc je součástí naší série liquid gaming series a má pro perfektní chlazení procesoru, naše 240mm RGB vodní chlazení.

Aby byl výkon i vizuálně oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem krytu Element, se 2 RGB ventilátory vpředu a RGB ventilátorem na zadní straně. Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return. Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. S procesorem amd ryzen a rychlým diskem ssd a 32gb DDR4 operační pamětí jste nejlépe vybaveni pro všechny aktuální hry a programy. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Číslo dílucrystalbe3700x2070s

5. GameMachines

#ad

GameMachines Element Snow Edition – RGB herní PC – vodní chlazení – AMD Ryzen 5 5600X – NVIDIA GeForce RTX 4060-1000GB SSD – 16 GB DDR4 – WLAN – Windows 11 Pro

#ad
GameMachines #ad - S procesorem amd ryzen, rychlým diskem ssd a 16gb DDR4 operační pamětí jste nejlépe vybaveni pro všechny aktuální hry a programy. V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen.

Aby byl výkon i vizuálně oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem krytu Element, se 2 RGB ventilátory vpředu a RGB ventilátorem na zadní straně. Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return. Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány. Pc je součástí naší série liquid gaming series a má pro perfektní chlazení procesoru, naše 240mm RGB vodní chlazení. Tento herní pc slibuje čistý herní zážitek.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Číslo dílucrystalbe36002060s

6. GameMachines

#ad

GameMachines Element – RGB herní PC – vodní chlazení – AMD Ryzen 7 5800X – NVIDIA RTX 4070-1000GB SSD – 32 GB DDR4 – WLAN – Windows 11 Pro

#ad
GameMachines #ad - S procesorem amd ryzen 7, rychlým diskem ssd a 32gb DDR4 operační pamětí jste nejlépe vybaveni pro všechny aktuální hry a programy. Pc je součástí naší série liquid gaming series a má pro perfektní chlazení procesoru, naše 240mm RGB vodní chlazení.

Aby byl výkon i vizuálně oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem krytu Element, se 2 RGB ventilátory vpředu a RGB ventilátorem na zadní straně. Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return. V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen. Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. Tento herní pc slibuje čistý herní zážitek. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Číslo dílurage3700x2070

7. GameMachines

#ad

NVIDIA RTX 4070-1000GB SSD, Trinity, Windows 11 Pro, AMD Ryzen 7 5800X, GameMachines, WLAN, Herní PC, 32GB DDR4

#ad
GameMachines #ad - Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány. S procesorem intel core i5, rychlým diskem ssd a 16gB DDR4 operační pamětí jste nejlépe vybaveni pro všechny aktuální hry a programy.

Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return. Aby byl výkon i opticky oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem skvělém krytu Trinity se čtyřmi 120mm ventilátory. Působivý je grafický výkon tohoto herního pc od gamemachines. Nvidia rtx 3070 ti vybavená všemi aktuálními technologiemi zajišťuje dech beroucí herní zážitek. Tento herní pc slibuje čistý herní zážitek. Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Modelkatrinity5800x4070
Záruka2

8. GameMachines

#ad

GameMachines Cyclon Snow Edition – herní PC – chlazení vodou – AMD Ryzen 7 5800X – NVIDIA GeForce RTX 4060-1000GB SSD – 32 GB RGB DDR4 – WLAN – Windows 11 Pro

#ad
GameMachines #ad - S procesorem amd ryzen a rychlým diskem ssd a 32gb DDR4 operační pamětí jste nejlépe vybaveni pro všechny aktuální hry a programy. V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen.

Aby byl výkon i vizuálně oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem skvělém krytu Cyclon se dvěma obrovskými 240mm ventilátory s RGB LED na přední straně. Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return. Působivý je grafický výkon tohoto herního pc od gamemachines.

Nvidia geforce rtx 4060 vybavená všemi aktuálními technologiemi zajišťuje dech beroucí herní zážitek. Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány. Tento herní pc slibuje čistý herní zážitek.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Číslo dílucyclonse5800x3060

9. GameMachines

#ad

32 GB DDR4, AMD Ryzen 7 5800X, NVIDIA GeForce RTX 4060-1000GB SSD, Windows 11 Pro, RGB Gaming PC, WLAN, vodní chlazení, GameMachines Cyber

#ad
GameMachines #ad - Vzor argb a 140mm argb ventilátor lze jednoduše ovládat pomocí led tlačítka na horní straně pouzdra. S celkem 368 led režimy si jej můžete přizpůsobit svým preferencím.

Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány. V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen. Aby byl výkon i vizuálně oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem skvělém kybernetickém pouzdře, se 3 RGB ventilátory a vodním chlazením RGB. Přední a boční díl jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Číslo dílugeminiamd3700x2060s

10. GameMachines

#ad

GameMachines Element Snow Edition – RGB herní PC – vodní chlazení – AMD Ryzen 7 5800X – NVIDIA GeForce RTX 4060-1000GB SSD – 32 GB DDR4 – WLAN – Windows 11 Pro

#ad
GameMachines #ad - S procesorem amd ryzen a rychlým diskem ssd a 32gb DDR4 operační pamětí jste nejlépe vybaveni pro všechny aktuální hry a programy. V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen.

Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return. Pc je součástí naší série liquid gaming series a má pro perfektní chlazení procesoru, naše 240mm RGB vodní chlazení. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány. Aby byl výkon i vizuálně oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem krytu Element, se 2 RGB ventilátory vpředu a RGB ventilátorem na zadní straně. Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. Tento herní pc slibuje čistý herní zážitek.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Číslo dílucrystalbe3700x2060s