Top 10 Orientalische Lampe Solar – Venkovní lucerny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JOYCREATOR

#ad

Dekorace, terasu, balkon, kovová solární světla pro venkovní použití, závěsná s vodotěsností IP65, dárek, retro solární lucerna pro venkovní použití, na zahradu, JOYCREATOR Solární lucerna venkovní

#ad
JOYCREATOR #ad - Kovové tělo lampy a vodotěsnost ip65 solární lampy pro venkovní použití s kovovým tělem lampy a vodotěsnými solárními moduly IP65 odolávají různým povětrnostním podmínkám a můžete si být jisti, že ozdobí Vaši zahradu. Solární světla lze použít jako dekoraci díkůvzdání, halloweenskou dekoraci.

Spolehlivý zákaznický servis poskytujeme záruku 12 měsíců. Odpovíme vám do 24 hodin. Klasický vzhled a malá inovace tvoří toto umělecké dílo. Solární světlo můžete použít jako dárek, balkon, dárek ke dni matek pro tatínka, dárek ke dni otců, maminku, přítelkyni nebo zahradní dekoraci na zahradu, terasu. Po dokončení instalace mohou solární lampy pro venkovní použití absorbovat během dne asi 6–8 hodin slunečního světla a v noci svítit 8–10 hodin. Retro solární lucerna prototyp solární lucerny pro venkovní použití je stodolová lucerna z kovu bez skleněného materiálu.

Pokud máte dotazy k zakoupeným solárním lampám, můžete se kdykoliv obrátit na náš zákaznický servis. Exkluzivní vzor ať už zavěsíte nebo umístíte, vánoční dekorace, tradiční exkluzivní vzory solární lucerny venkovní koule osvětlí vaši cestu domů a umožní vám vrátit se domů s veselou náladou a obejmout svou rodinu. Pohodlná instalace a automatický provoz při první instalaci musí být tlačítko na spodní straně solárního panelu nastaveno na "Zap". Práva na design výrobku jsou přiložena JOYCREATOR.
ZnačkaJOYCREATOR #ad
VýrobceJOYCREATOR #ad
Výška7.09
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo dílu/
Modelka/
Záruka1 rok.

2. LeiDrail

#ad

LED závěsná solární lampa, cestu, halloweenská dekorace, dekorace, 2 kusy, zahradní lucerna, lucerny na zahradu, balkon, terasu, LeiDrail Solární lucerna pro venkovní použití, vodotěsná

#ad
LeiDrail #ad - A hodí se velmi dobře jako dárek k narozeninám a Vánocům. Snadná obsluha, vhodné pro každou venkovní oblast. Ozdobte své domovní dveře, terasu, solární lucerny se automaticky zapnou, schodiště atd. Moderní vzor jedinečný design vzoru, zahradu, zahradu, příjezdovou cestu, přizpůsobující se atmosféře ve tmě nebo v noci.

Není potřeba napájecí kabel, žádné náklady na elektřinu. Po 8 plně nabitých hodinách při slunečním světle svítí 10–12 hodin v noci. Automatické rozsvícení zapněte solární lucerny. Zabudovaná baterie leidrail solar lantern absorbuje sluneční světlo automaticky po celý den a přemění jej v baterii na proud. Jsou utěsněny proti dešti a sněhu, takže použití zabudované baterie může zaručit dlouhou životnost.

Světlo automaticky zhasne, pokud je ve dne nebo ve světlém prostoru. Solární napájení nově vyvinuté solární lucerny leidrail používají odolné polykřemíkové solární moduly a teple bílá LED světla. Patné počasí může ovlivnit dobu osvětlení. Přepínač je navržen na vnitřní straně lampy pro extra vodotěsný efekt. Voděodolná a odolná vůči korozi vyrobeno z prémiového kovu, odolná vůči teplu a jsou připravena na to, tato solární světla jsou vodotěsná, aby se tak stalo počasím.
ZnačkaLeiDrail #ad
VýrobceLeiDrail #ad
Výška10.47
Délka4.5
Hmotnost0.53
Šířka4.5
Číslo díluLD0056
ModelkaLD0056

3. Mostof

#ad

Motýlí víla ve zavařovací sklenici, Mostof 2 kusy závěsné solární lucerny světla pro venkovní použití, zahradní svítidlo pro venkovní použití barva, vodotěsnost IP44

#ad
Mostof #ad - Tipy – zaregistrovali jsme vstupní patent EU, víla je exkluzivní design, vyberte si prosím produkty Mostof Brand Store. Závěsné lucerny se velmi dobře hodí pro zahradní a terasové dekorace. Solární zahradní světla – velikost solárního skla činí 7, 5 cm, 8 cm × 13, celkem 2 sklenice.

Nekoroduje, pokud je používán venku po mnoho let. Dárkové balení se hodí jako dárek na svátky, Velikonoce. Dekorace na party pro překvapení milenců nebo přátel, Vánoce, narozeniny, Halloween, Den svatého Valentýna, Den matek, vyzkoušejte ji nyní. Je dimenzován pro nepříznivé počasí, jako je vlhkost, déšť a silný vítr.

Snadná obsluha – můžete je jednoduše zavěsit pomocí pastýřských háčků a závěsných držáků pro venkovní použití, abyste dosáhli nápadné dekorace. Dárek pro přátele – vneste do zahrady kouzlo a doporučte jej jako zahradní dekoraci na terase. Pohádková světla se v noci automaticky zapne, za úsvitu se vypnou a nabijí. Dlouhá životnost – skládá se z krytu z ušlechtilé oceli a stabilního mléčného skla.
ZnačkaMostof #ad
VýrobceRuixingya #ad
Výška5.31
Délka3.07
Šířka3.07
Číslo díluFD1812
ModelkaFD1812
Záruka180 dní.

4. OxyLED

#ad

Zahradní dekorace, 2 kusy solárních lamp pro venkovní použití, závěsná na verandu,, venkovní dekorace, na balkon, vodotěsnost IP44, vintage lucerna, OxyLED Solární lucerna pro venkovní použití

#ad
OxyLED #ad - Prvotřídní 600mah solární panely využívají sluneční energii a nabíjí se – velmi energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Ještě lépe, spínač je umístěn uvnitř lampy, aby bylo dosaženo dodatečného vodotěsného efektu. Vodotěsné a nerezové tyto venkovní lucerny vyrobené z kvalitního plastu a kvalitního kovu jsou vodotěsné ip44, odolné vůči teplu a jsou vybavené pro každé počasí.

Udržitelná úspora energie solární energienepotřebujete žádné kabely – nainstalujte si lucerny oxyled venku jednoduše na jasném slunném místě. Dekorativní a funkčníproč se vzdát praktického krásu? solární lucerna oxyled pro venkovní použití je retro, dvorky, vjezdy, elegantní a efektivní. A naše žárovky jsou dodávány se stínítkem lampy a nezmoknou se deštěm. Automatické zapnutí/vypnutísolární lucerna pro venkovní použití se automaticky zapne při setmění a při svítání se automaticky vypne.

Bezplatné opětovné vydání přihrádky na baterie na základě dlouhé dodací lhůty, nesvítí nebo není dostatečně jasná nebo doba svícení je příliš krátká, pokud jej obdržíte, můžete nás bez váhání kontaktovat a my vám box na baterie opět zašleme znovu. Je to skvělý dekorativní vzhled pro zahrady, balkóny, cesty a dokonce i kempování. Upozornění: světlo neponořujte do vody. Solární lampa pro venkovní použití nabízí tolik potřebné osvětlení a vytváří nádherné.
ZnačkaOxyLED #ad
VýrobceOxyLED #ad
Výška12.2
Délka5.31
Šířka5.31
Číslo díluOxyLED
ModelkaWDSM017

5. KagoLing

#ad

KagoLing Solární lampy pro venkovní použití | 2 kusy | černá | solární lucerny s LED žárovkou | lucerna pro zahradní dekorační lampy pro venkovní použití

#ad
KagoLing #ad - Třída krytí ip65 zajišťuje, mrazu a sněžení bez problémů a úniku. Vhodné pro vnitřní a venkovní dekorace. Pomocí závěsného řetězu můžete toto solární světlo zavěsit na háček nebo strom, trávník, terasu, cestu a dvůr. Solární provoz – solární lucerna se nabíjí slunečním světlem.

Ip65 vodotěsné – ip65 vodotěsná solární venkovní světla jsou vyrobena z vysoce kvalitního kovového materiálu, že solární světla vydrží v deštivých dnech, aby bylo zajištěno, horkých dnech, že solární lucerna odolá živlům a špatnému počasí. Ideální venkovní solární světlo pro vaši zahradu, není nutná žádná kabeláž. 2 kusy – 2 solární lampy na zahradu, pokud je k dispozici dostatek slunečního světla, každá solární lucerna obsahuje 800mah baterii, solární lucerna se automaticky zapne v noci a může trvat 12 – 14 hodin nebo více.

Snadná instalace – instalace je rychlá a bezbolestná, nebo umístit solární lucernu kamkoli chcete dekorovat. Nepotřebujete tedy konektor ani jednorázové baterie. Perfektní na Vánoce. Brilantní světelný efekt – protože světlo prochází kovem, poskytují tato solární světla brilantní světelný efekt ve tmě. To vám přináší pohodlí a šetří váš čas. Automaticky se zapne za soumraku a vypne se za svítání.
ZnačkaKagoLing #ad
VýrobceKagoLing #ad
Výška5.71
Délka5.71
Šířka5.12
Číslo díluSOLAR 20
ModelkaLZD

6. KOOPER

#ad

Vodotěsnost IP65, závěsná zahradní dekorace, vintage kovová solární světla pro venkovní použití, teplá bílá, KOOPER Solární LED lucerna pro venkovní použití, solární světla na Vánoce, Halloween,

#ad
KOOPER #ad - Automatické zapnutí a vypnutí: 100% solární pohon, závěsná vánoční dekorace solární světla se za soumraku automaticky zapnou a vypnou, aby šetřila energii. Překrásný design: tato krásná zahradní dekorační solární lucerna má patent eu no 008585111-0001 v noci jemně září žlutě a ukazuje živý, podlaze nebo stěně.

Ip65 vodotěsné: tato zahradní dekorativní solární světla pro venkovní použití jsou ip65 vodotěsná, odolná vůči teplu a mrazu. Perfektní zahradní dekorace: toto solární vánoční osvětlení venku nabízí romantickou nebo slavnostní atmosféru pro Halloween party, bazén, zahradu, pláž, grilování, kempování, Vánoce, turistické stezky, svatby, nádvoří atd. Solární lucerna s dlouhou životností: solární lucerna pro venkovní použití je vyrobena z kvalitního kovu s nerezovým povrchem a je vodotěsná IP65 a odolná proti korozi. Starožitný povrch činí zahradní solární světlo jedinečným estetickým smyslem.

S baterií 800 mah může tato solární lucerna po 4 až 6 hodinách plného nabití pracovat 8 hodin. Kovový materiál odolný proti korozi dosahuje dlouhé životnosti a trvanlivosti. Tyto solární lampy se hodí pro každé venkovní prostředí a každé počasí. Závěsné vánoční osvětlení, takže je můžete nejen položit na desku stolu, solární lampy jsou vybaveny odolnou rukojetí, ale také zavěsit na pastýřský háček. Ideální dárek na vánoce, halloween, krásný vzor na stole, matku nebo ženu!.
ZnačkaKOOPER #ad
VýrobceKOOPER #ad
Číslo díluHU-XI-138

7. Tomshine

#ad

Solární lucerna Tomshine pro venkovní použití, auto zapnutí/vypnutí, nádvoří, dekorativní kovová závěsná LED svítidla, vodotěsná, solární zahradní lucerna pro terasy, solární lampa IP44, trávníky,

#ad
Tomshine #ad - Máte-li dotazy týkající se našeho produktu nebo služeb, abychom byli šťastní. Automatické zapnutí/vypnuto: zapněte spínač a vypněte světlo pro nabíjení přímému slunečnímu záření. Odpovíme vám do 24 hodin a uděláme vše pro to, zašlete jej prosím do 30 dnů zpět.

6hodinové nabíjení přímým slunečním zářením lze používat po dobu 6 – 8 hodin. Automaticky se rozsvítí, když padne noc. 2 balení a úspora energie: plná energie solárního světla lucerny. Zákaznický servis: pokud se vám náš produkt nebo služba nelíbí, neváhejte nás kontaktovat. Iroké možnosti použití: naše solární lucerny lze často použít pro různé příležitosti, parku, včetně kavárny, terasy, dvora, cesty, zahrady atd.

Každá lucerna obsahuje 1 dobíjecí NI-MH baterii. Solární panel absorbuje sluneční energii a přeměňuje ji na elektrickou energii. Vodotěsnost ip44 a nerez: solární lampa má spolehlivou strukturu a funkci odolnou proti povětrnostním vlivům, aby zajistil trvalý výkon při většině povětrnostních podmínek.
ZnačkaTomshine #ad
VýrobceTomshine #ad
Číslo dílu100
Modelka100

8. SCHWAIGER

#ad

Stmívatelné, zahradní lucerna, teplá bílá, kulová lampa, světlo pro venkovní použití, SCHWAIGER 660173 Solární závěsná lampa, RGB LED, IP44 Micro-USB vč. dálkového ovládání a zavěšení

#ad
SCHWAIGER #ad - Se stahovací šňůrkou z nylonu 50 cm pro flexibilní zavěšení např. Jednoduché a pohodlné ovládání světla pomocí dálkového ovládání. Na stromy, slunečníky, přístřešky na auto apod. S integrovaným solárním panelem pro automatické nabíjení přes den na slunci nebo pohodlné přes micro USB. Dekorativní rgb led závěsné svítidlo působivé osvětlení v exteriéru. Osvětlení v příjemném teple bílém světle nebo v 15 různých RGB barvách.
ZnačkaSCHWAIGER #ad
VýrobceSCHWAIGER #ad
Výška7.09
Délka7.87
Hmotnost0.97
Šířka7.87
Číslo dílu4004005660173
Modelka660173

9. Lesccq

#ad

Balkon, vodotěsnost IP55, Vánoce, terasa, zahradní lucerny pro venkovní použití, závěsná zahradní dekorace, orientální lucerna, LED solární lucerna, solární lampy pro venkovní použití, Lesccq Solární lucerna pro venkovní použití, kov

#ad
Lesccq #ad - Upřímná služba: ujistěte se, že je hlavní spínač před nabíjením zapnutý. Při dobrých světelných podmínkách trvá plné nabití 6-8 hodin a solární svítilna může fungovat 6-10 hodin. Rukojeť solární lucerny pro venkovní použití má praktickou funkci zavěšení.

Ovládání světelného senzoru: led svítilna se automaticky zapíná a vypíná a solární energie dodává orientální lampě proudem. Krásný design: krásné solární lampy pro venkovní zahradu vyzařují v noci měkké žluté světlo, které odráží vzor Měsíce, má silný estetický pocit, solární lucerna vytváří teplou a pohodlnou atmosféru.

Zkrášlení prostředí: světelná dekorace venkovní lucerny mohou ozdobit vnitřní domy, dárky na zahradu a oslavy, terasy, verandy a hodí se na party, balkony, Vánoce atd. Pokud nejste spokojeni, kontaktujte nás prosím včas. Vysoce kvalitní materiál: solární lucerna je vyrobena z vynikajícího nerezového a trvanlivého kovu a má certifikaci vodotěsnosti IP55.
ZnačkaLesccq #ad
VýrobceLesccq #ad
Číslo díluLesccq
ModelkaLesccq

10. Gadgy

#ad

Gadgy Solární lucerna pro venkovní použití na zahradu – vodotěsná orientální lucerna – solární lampa pro venkovní stůl pro udržitelné osvětlení – solární lucerna – zahradní dekorace, venkovní

#ad
Gadgy #ad - Krásná balkonová dekorace je kompletně solární a nepotřebuje tak ani elektřinu ani baterie. Vodotěsná – solární lucerna pro venkovní použití je vodotěsná a může být použita i při dešti venku. Díky tomu jsou naše balkonové a terasové dekorace super udržitelné.

Ideální pro zahradu – díky solárnímu provozu solární lampy na balkon nemá rušivé kabely a lze ji libovolně použít jako venkovní dekoraci na zahradě nebo solární lampu na balkóně. Rozjasněte svou zahradu – se solární lampou gadgy pro venkovní použití rozsvítíte svou zahradu nádherným světlem. Skutečný poutač pozornosti – venkovní solární lucerna z robustního kovu upoutá pozornost.

Udržitelné – baterie solárního světla se během dne nabíjí díky sluneční síle a během noci se automaticky zapne. Díky zvláštnímu vzoru dekorace na terase získává outdoorová lucerna skvělý vzhled a vytváří nádherné hry stínů. Díky designu chráněnému proti stříkající vodě je perfektní lucernou pro venkovní použití.
ZnačkaGadgy #ad
VýrobceGadgy #ad
Výška9.06
Délka7.83
Šířka7.76
Číslo díluGG0976
ModelkaGG0976