Top 10 Netz 3x3m – Sítě pro zahradní jezírka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AlpineReach

#ad

Fischreiher, Schützt Koifische vor Blaureihern, Blätter, AlpineReach 4,5m x 6m Teichnetz Feinmaschig 10x10mm Extra Stark Gewebtes Netz, Vögeln, Vogelnetz, Katzennetz, UV beständig, Vogelschutznetz

#ad
AlpineReach #ad - Die größe von 4, 5m x 6m ist für die meisten Teiche und Pools geeignet und lässt sich mühelos zuschneiden. ZuverlÄssiger fischschutz - das brillante design schützt ihre fische vor blaureihern, Katzen und anderen Räubern. Befolgen sie einfach die einfache Anleitung oder verwenden Sie es für verschiedene Zwecke.

Das leichte netz schwimmt über der Wasserlinie, damit sich Ihre Fische nicht verfangen können. 1cm robustes, feines netz - die extra-stärke des netzes kommt von einer engmaschigen Masche und arbeitet extrem gut. Perfekt für gärtner, die Wert auf einen aufgeräumten Look legen. Es ist geeignet, heimwerker und alle, Wassergärten, um den Herbst und Winter zu überstehen. QualitÄtssicherung – alpinereach-produkte durchlaufen einen strengen Design- und Testprozess, damit unsere Kunden Top-Produkte mit Top-Kundenservice erhalten.

Schneller aufbau & vielseitigkeit spart zeit - das gesamte langlebige Pfahlzubehör ist einfach zu handhaben und im Lieferumfang enthalten. Das schutznetz ist aus hochwertigem UV-beständigem Material gestrickt und bietet sicheren Schutz vor der Sonne. HÄlt auch kleinste blÄtter aus dem teich fern - das dichte netz sorgt dafür, dass ihr teich und ihr Pool schön und sauber bleiben da es die kleinsten Blätter auffängt. Unser netz ist sehr vielseitig für Outdoor-Aktivitäten.
ZnačkaAlpineReach #ad
VýrobceAlpineReach #ad
Výška0
Délka240
Hmotnost2.2
Šířka180
Číslo díluAR-PN1002
ModelkaAR-PN1002

2. Meister

#ad

Meister Ochranná síť proti ptákům 5 x 5 m – zelená – 12 × 12 mm velikost ok – robustní tkanina – odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření – spolehlivá ochrana před ptačím porážkou / síť na ovocné

#ad
Meister #ad - Odolná proti povětrnostním vlivům a nenápadná: krycí síť je použitelná celoročně a odolává slunci, dešti nebo sněhu | Díky přirozeně zelené barvě není umístěná síť na keřích, stromech a zemi téměř nápadná. Mnohostranně použitelný: k navlékání ovocných stromů nebo zeleninových záhonů, k zabránění ptákům | ideální pro zakrytí čerstvě rozptýlených semen | ochrana před znečištěním rybníka nebo bazénu padajícím listím | zabraňuje vyskočení zvířat do výběhu volnoběhu.

Detaily výrobku: rozměry: 5 x 5 m | velikost ok: 12 x 12 mm | tloušťka vlákna: 1, 0 x 0, 2 mm | Plošná hmotnost: 20 g/m² | Materiál: Tvrdý polyetylen HDPE | Barva: zelená. Vysoce kvalitní zpracování: materiál odolný vůči povětrnostním vlivům a uv záření zajišťuje dlouhou životnost | tři pletené nitě z HDPE propůjčují síti vysokou odolnost proti roztržení | Víceletá síť s jemnými oky je obzvlášť robustní a vydrží více než jen jednu dobu sklizně.

Jednoduchá manipulace: rovnoměrný vzhled ok zajišťuje snadné dohození a rozkládání | lze jednoduše přetahovat na ovocných stromech nebo keřích a dole svázat | lze ji rozložit na velké plochy na záhony nebo oseté trávníky a např. Upevnit pomocí kotvy do země.
ZnačkaMeister #ad
VýrobceMEISTER Werkzeuge GmbH #ad
Výška0.01
Délka196.85
Šířka196.85
Číslo dílu9960070
Modelka9960070

3. POYEE

#ad

POYEE Teichnetz für Blätter – 3 x 3 m, Pool-Abdecknetz mit kleinem feinen Netz – schützt Koi-Fische vor Vögeln und Katzen – Heringe im Lieferumfang enthalten

#ad
POYEE #ad - Halten sie herabfallende blätter und Schmutz von Teichen, Vögeln und anderen Raubtieren, 95 cm Maschenweite stoppt selbst kleinsten Schmutz. Lassen sie ihren Teich schön und sauber bleiben. Vollständiger schutz: schützt goldfische und koi vor dem springen und schützt sie vor katzen, pools und Wassergärten fern.

Verwenden sie einfach pfähle, heidelbeeren, sondern kann auch als Sichtbarriere, Feigen, Kirschen und andere Obstbäume zu halten. Das leichte netz schwimmt über dem Wasser, damit die Koifische nicht gefangen werden. Wenn sie fragen haben, kontaktieren Sie uns bitte und wir werden Ihnen eine zufriedenstellende Antwort geben. Kann auch als Teichkimmer verwendet werden. Dichte 0, ohne Schaden zu nehmen. Einfaches aufstellen-set 10 zusätzliche erdspieße enthalten, um das Netz um den Teich zu befestigen.

Kann zur einfachen Aufbewahrung gefaltet und wiederverwendet werden. Langlebig: kleines feines netz mit hochwertiger uv-behandlung für extra lange Lebensdauer. Einfach auf jede gewünschte Größe zu schneiden, ohne sich zu verheddern. Vielseitig einsetzbar: nicht nur für teichabdeckung, um das netz um Ihre Tomaten, Erdbeeren, Sicherheitszaun und Vogelnetz verwendet werden.100% kundenzufriedenheitwir kümmern uns um unsere Kunden.
ZnačkaPOYEE #ad
VýrobcePOYEE #ad
Číslo díluBPOND 10-10FT
ModelkaUBPOND 10-10FT

4. velda

#ad

4 × 3 m, černá, kryt jezírka na ochranu jezírka, Síť na jezírka

#ad
velda #ad - Velikost ok: mw cca 1 x 1 cm, rozměry zemních kotev: Š x D cca 2 x 18 cm. Rozměry: d × Š cca 4 × 3 m, materiál: plast, plocha jezírka: cca 12 m², barva: černá - tmavě zelená. K dostání v dalších velikostech. Počet zemních kotev: 12 kusů, zesílený široký okraj. Materiál ok/zemních kotev: kov, vzdálenost ok: cca 1 m, rozměry ok: Ø cca 18 mm vnitřní.
Značkavelda #ad
VýrobceVelda #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost2.03
Šířka0
Číslo dílu127512
Modelka127512

5. Novatool

#ad

Novatool Síť na jezírko 4 x 5 m I vč. 6 X zemní kotvy I zelená I 18 x 18 mm I víceletá I síť pro jezírko jezírka síť proti listí síť síť pro bazény obranu proti ptákům drůbeží sítě

#ad
Novatool #ad - Detaily výrobku – rybník síťový kryt. Je proto ideální jako ochranná síť pro ptáky, síť na vysoký záhon, síť na zeleninu, kulturní síť, síť na ochranu zeleniny, síť na ovoce, zemnicí peřinu, síť na třešňové dřevo, zahradní sítě.

Velikost ok: cca 18 x 18 mm i materiál: Tvrdý polyethylen HDPE I Barva: zelená. Dalším znakem kvality sítě je odolnost proti povětrnostním vlivům a UV záření. Alternativně se síť používá také jako ochranná síť proti kroupám, síť na bazény nebo zakrytí bazénu. S kolíky do země získáte možnost upevnění ochranné sítě pro jezírko. Síť proti ptákům je spolehlivou ochranou před ptáky a zvěří. Rozsah dodávky – obdržíte síťku pro jezírka včetně 6 kotva do země značky Novatool.

Rozměry: cca 4 × 5 m. Ochranná síť na listí chrání váš rybník před listí, kroupám, větvemi nebo jinými cizími tělesy. Tím se zabrání zamrzání podkladu jezírka a tvorbě Faulního plynu. Krycí síť se vyznačuje rovnoměrným okem a tím pádem pádem rychlým a jednoduchým pokládkou a vyzvednutím sítě. Kryt na rybníčky lze použít opakovaně.
ZnačkaNovatool #ad
VýrobceNovatool #ad
Hmotnost0.04
Šířka0

6. Aquagart

#ad

Ochrana proti ptákům, Aquagart® Síť do jezírka 5 m × 4 m, ochrana cest, volicová síť z polyetylenu, černá I síť na ovoce s jemnými oky I síť na záhony I síť na rybolov, 20 × 20 mm, velikost ok I síť na listí bazénu

#ad
Aquagart #ad - Robustní síť dvě vzájemně spletená plastová vlákna z polyetylenu pe vytvářejí stabilní síť s hustými oky proti roztržení a zatížitelná – perfektní krycí síť pro jezírko jako ochranná síť proti ptákům atd.

DŮleŽitÉ tip prosím při stanovování velikosti sítě vždy přidejte pár metrů, protože rybník prochází ochrannou sítí proti prudkým ptákům a na okraji jezírka musí překrývat pro upevnění tam. Víceúčelová sada – jednoduché navinutí a rozvinutí zabraňuje při ochranné síti rybníků zaháknutí a zajišťuje dlouhodobé používání jako odpuzovač ptáků – ochranná síť proti kočkám – síť na drůbeží atd. Všestranná moskytiéra – listová síť je nejen ochranná síť proti listí pro jezírko a bazény, ale také síť na rýži, ochranná síť proti ptákům – ochranná síť na ovoce na strom a záhony.

Pičková kvalita – naše síť odolná proti povětrnostním vlivům je také odolná vůči uv záření a jako síť pro ptáky s hustými oky stabilní pro dlouholeté použití jako síťka na stromy, síťka na zeleninu zakrytí jezírka a více.
ZnačkaAquagart #ad
VýrobceAquagart #ad
Číslo dílu706.686.337.941

7. VIIRKUJA

#ad

Ochranná síť proti ptákům.., síť proti ptákům, VIIRKUJA 3 x 4 m síť na jezírka s jemnými oky 18 x 18 mm | barva černá | ochranná síť proti ptákům, krycí síť na jezírka

#ad
VIIRKUJA #ad - Jednoduché použití: lehká ochranná síť proti ptákům se svou rovnoměrnou strukturou oka je díky své jednoduché manipulaci během několika okamžiků a bez námahy položena zpracována.

Odolný materiál: síť na jezírka se vyznačuje odolností a odolností proti roztržení. Dlouhá životnost: chrání zahradní rostliny, ovocné stromy a záhony před malými zvířaty a ptáky. Pro každé roční období: díky vysoce kvalitnímu zpracování chrání ochranné hnízdo i při nepříznivých povětrnostních podmínkách mimo dosah plodů. Perfektní doplněk pro vaši zahradu: díky přirozenému barevnému odstínu se ochranná síť na zahradu decentně hodí mezi vaše zahradní rostliny do krajiny.
ZnačkaVIIRKUJA #ad
VýrobceVIIRKUJA #ad
Výška3.07
Délka10.63
Šířka3.94
Číslo díluViirkuja
Modelka3x4

8. Blagdon

#ad

Chraňte svůj rybník před ptáky, 3 x 2 metry, Blagdon 1022378 Clearview, krycí síť pro jezírka, kočkami a jinými dravci. Silný dvojitý výplet

#ad
Blagdon #ad - Zabraňuje tomu, aby listy spadly do jezírka a ovlivňovaly tak kvalitu vody. Nenápadná krycí síť. Zabraňuje tomu, aby ryby skákaly z rybníčku. Včetně fixačních kolíků. Chrání před lovci jako píšťalky a kočky.
ZnačkaBlagdon #ad
VýrobceBlagdon #ad
Výška1.24
Délka0.16
Hmotnost0.71
Šířka1.1
Číslo dílu1022378
Modelka1022378

9. Oase

#ad

Také použitelné jako ochrana proti ptáku síť stromů a keřů, OASIS 53753 Aquanet Teichnetz 3, vhodné pro rybníky do max. 6 x 10 m, Ideální ochrana rybníků před padajícími listy a listy

#ad
Oase #ad - Nedosahují povrchu vody, vhodné pro rybníky až do max. Nejsou propuštěni na pitnou vodu. Rozsah dodávky zahrnuje 18 špejle Země, je zaručena jednoduchá příloha k okraji rybníka.

6 x 10 m. Takže ryba mohou být snadno krmeny. Pond síť by měla být natažena tak, že listy a co. Kromě toho může být použito pro pokrytí ovocných stromů nebo keřů pro ochranu ovoce před ptáky. Síť spolehlivě zabraňuje svahu pondgrund a faylového plynu tvorbu padajícími větvemi a listy. Oasis rybníky jsou zvláště robustní a odolné proti povětrnostním vlivům a tím zvláště trvanlivé. Rybí krmivo však pokračuje pro stehy. Síť je zvláště jemná 20x 20 mm a účinně chrání rybník na podzim před listem.
ZnačkaOase #ad
VýrobceOase #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost1.78
Šířka11.81
Číslo dílu53753
Modelka53753
Záruka2 roky.

10. Aquagart

#ad

4, velikost ok I bazénová síť na listí černá I síť na ovocné stromy s jemnými oky I síť k záhonu I síť proti rybím rybníčkům I síť voliéra 6, ochrana proti ptákům, 20 × 20 mm, Aquagart® Síť pro jezírka

#ad
Aquagart #ad - Pičková kvalita – naše síť odolná proti povětrnostním vlivům je také odolná vůči uv záření a je koncipována jako síť pro ptáky pevně stabilní pro dlouholeté použití jako síť na stromy, zeleninová síť, zakrytí jezírka a další.

Robustní síť se dvěma vzájemně propletenými plastovými vlákny z polyetylenu pe vytvářejí stabilní síť, která je pevně odolná proti roztržení a zatížitelná – perfektní krycí síť pro rybníček jako odpuzovač ptáků atd. Víceúčelová síť na zeleninu – jednoduché nazouvání a rozvinutí zabraňuje při ochraně jezírka zaháknutí a zajišťuje dlouholeté používání jako odpuzovač dravých ptáků – ochranná síť pro kočky – drůbeží síť atd.

Důležitý tip prosím při určování velikosti sítě přidejte vždy pár metrů, protože jezírko prohýbá ochranná síť proti dravým ptákům a musí se překrývat na okraji rybníka, aby se tam připevnilo. Všestranná síť – síť na listí není jen ochranná síť na jezírko a bazén, ale také síť proti volavkám – ochranná síť proti ptákům – krycí síť pro volné výběhy – ochranná síť ovoce na strom a záhon.
ZnačkaAquagart #ad
VýrobceAquagart #ad
Výška0.01
Délka236.22
Šířka157.48
Číslo dílu706.686.337.941