Top 10 Mini Deep Freezer Small – Mini mrazáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MEDION

#ad

Manuální nastavení teploty, prohlubně pro rukojeť, MD37675, MEDION Mini mrazák užitný obsah 33 litrů, výška 51 cm, výškově nastavitelné nohy, hvězdičkové třídění 4 hvězdičky

#ad
MEDION #ad - Přizpůsobí se vaší kuchyni: na přání nastavte dveřní závěs nebo výšku nohou pro flexibilní umístění. Mini mrazák md 37675, 33 l užitný obsah, mrazicí kapacita 2, manuální nastavení teploty, 4 kg/24 hod. Prohlubeň pro uchopení. Rozsah dodávky: mini mraznička MD 37675, návod k obsluze a informace o záruce. Jednoduše více zmrazení: přídavná mraznička je ideální pro uložení ještě více potravin na skladě. Pičkové chlazení: Čtyřhvězdičková klasifikace zajišťuje vždy optimální chlazení vašich mražených potravin.
ZnačkaMEDION #ad
VýrobceMEDION #ad
Výška20.08
Délka18.5
Hmotnost32.63
Šířka17.32
Číslo díluMD37675
ModelkaMD 37675

2. Stillstern

#ad

Vyměnitelný dveřní závěs, zámek, Stillstern Mini mrazák 42 l – 18 °C, miska na ledové kostky, 4hvězdičková mrazák pro kempování/kancelářský mrazák, malý mrazák, malý mrazák

#ad
Stillstern #ad - Díky kompaktní konstrukci a praktickým vnějším rozměrům najde mrazák všude místo a zaujme svým elegantním designem. Díky kompaktní konstrukci zcela snadné! Zabezpečte své potraviny pomocí zámku před třetími osobami. Top funkce a praktickÉ – uzamykatelný – vyměnitelný dveřní zarážka – vyjímatelná mřížka a miska na ledové kostky.

Vysoce účinný a šetrný k životnímu prostředí – mrazicí box značky stillstern s třídou energetické účinnosti e šetří vaši peněženku a životní prostředí. Ideální pro kancelář, malé domácnosti nebo jako mobilní mraznička na cesty. Kwh cena 0, 29 eur, což je pouze 3, 63 EUR měsíčně. SÍdlo spoleČnosti a zÁvazky sluŽby z nĚmecka – jsme přesvědčeni o naší mini mrazničce a předáváme toto přesvědčení vám. I při nejvyšším stupni je mrazák s pouhými 40 dB obzvlášť tichý: srovnatelná s šeptáním nebo klidnou obytnou ulicí.

Naše servisní středisko je vám k dispozici 24 hodin/365 dní v roce prostřednictvím. Navíc obdržíte celoživotní podporu z našeho vlastního servisního centra STILLSTERN v Německu! Proto při nákupu obdržíte 3letou záruku spokojenosti a 60denní záruku vrácení peněz. Průměrně 150 kwh/rok a průměrně. Díky vyměnitelnému dveřnímu dorazu můžete směr otevírání přizpůsobit prostorovým podmínkám.
ZnačkaStillstern #ad
VýrobceStillstern #ad
Výška24.88
Délka17.72
Hmotnost39.68
Šířka18.5
Číslo dílu1419
ModelkaMGS 42.1

3. Heinrich´s

#ad

Perfektní pro kancelář, kompaktní, mrazák, Mini mraznička Henrych, outdoor Heinrich´s Inox, tichá: mrazicí box 39 db; vyměnitelný dveřní doraz; mini mrazák do -18 °C, 34 l, kempování, malá

#ad
Heinrich´s #ad - Nápad na dárek & servis – naše firma se sídlem německé firmy vám nabízí 2 roky záruku. Tíhlý design – který se perfektně hodí pro váš účel a nabízí místo pro zmrzlinu nebo mražené potraviny.

Díky 5stupňovému regulátoru teploty můžete uložit své oblíbené potraviny až do -18 °C. 24hodinová zpětná vazba zákaznického servisu a telefonický kontakt po-pá od 8 do 17 hodin. Sporný luxus – spotřeba za rok činí pouze 148 kwh energetická třída e – podle toho více pro rozpočtovou pokladnu! Malý a tichý – ideální pro malé byty, jako mrazák pro hráče nebo jako doplněk pro vaši vlastní kancelář nebo domácí kancelář.

Mini mrazák heinrich – mraznička je téměř tichá a potřebuje jen málo místa. Mini mrazák najde své místo všude, při kempování, takže se nemusíte vzdát mraženého zboží, mraženého občerstvení a zmrzliny. Tak budete mít radost z darování.
ZnačkaHeinrich´s #ad
VýrobceHeinrich´s #ad
Výška19.69
Délka18.5
Hmotnost37.48
Šířka17.72
Číslo dílu660594
ModelkaHGB 4088 IX
Záruka2 roky.

4. Heinrich´s

#ad

Kompaktní, 34 l, outdoor Heinrich´s alpská bílá, tichá: 39 db mrazicí box; vyměnitelný dveřní doraz; mini mrazák do -18 °C, Mini mraznička Henrych, kempování, mrazák, malá, perfektní pro kancelář

#ad
Heinrich´s #ad - Nápad na dárek & servis – naše firma se sídlem německé firmy vám nabízí 2 roky záruku. Sporný luxus – spotřeba za rok činí pouze 148 kwh energetická třída e – podle toho více pro rozpočtovou pokladnu! Malý a tichý – ideální pro malé byty, při kempování, jako mrazák pro hráče nebo jako doplněk pro vaši vlastní kancelář nebo domácí kancelář.

Tíhlý design – který se perfektně hodí pro váš účel a nabízí místo pro zmrzlinu nebo mražené potraviny. Díky 5stupňovému regulátoru teploty můžete uložit své oblíbené potraviny až do -18 °C.

Mini mrazák najde své místo všude, takže se nemusíte vzdát mraženého zboží, mraženého občerstvení a zmrzliny. 24hodinová zpětná vazba zákaznického servisu a telefonický kontakt po-pá od 8 do 17 hodin. Tak budete mít radost z darování. Mini mrazák heinrich – mraznička je téměř tichá a potřebuje jen málo místa.
ZnačkaHeinrich´s #ad
VýrobceHeinrich´s #ad
Výška19.69
Délka18.5
Hmotnost37.48
Šířka17.72
Číslo dílu660595
ModelkaHGB 4088 W
Záruka2 roky.

5. PKM

#ad

PKM Mini mrazák BGB34.1 ES s objemem mrazničky 33 litrů | 4**** mrazicí box | vyměnitelný dveřní zarážka | ideální pro kempování a kancelář | úsporná spotřeba energie 148 kWh/rok | design INOX | 40 dB

#ad
PKM #ad - Super tichý a nízký hluk: mini mrazák pkm nadchne svým mimořádně příjemným a tichým kilometrovým výkonem, tichou hudbou nebo klidnou obytnou ulicí, který i při nejvyšším výkonu dosahuje hladiny hluku pouhých 40 dB.

Velký objem: s objemem 33 litrů můžete své mražené potraviny bez problémů a optimálně uložit. Ideální také jako dodatečná přihrádka na led pro vaši party nebo na cesty. To je srovnatelné s šeptání, a slibuje vám tak absolutní pohodu. Jednoduché a pohodlné ovládání: kompaktní rozdělení prostoru nadčasové mrazničky PKM přesvědčí vyjímatelnou meziúrovní a nastavitelným termostatem.

Kompaktní rozměry mrazáku se nejlépe hodí do kanceláře, malé kuchyně nebo kempování. Stylový highlight do kuchyně, kanceláře nebo kempování: praktický mini mrazák pkm bgb34. 1 es dodá svému modernímu designu inox optický highlight a rozzáří váš domov jako srdečný bytový doplněk.
ZnačkaPKM #ad
VýrobcePKM #ad
Výška20.08
Délka18.5
Hmotnost35.27
Šířka17.32
Číslo díluBGB34.1 ES
Modelka21833
ZárukaLt. Údaje výrobce.

6. Klarstein

#ad

Volně stojící mraznička, mrazák s tvořícím ledové kostky a škrabkou na led, efektivní mraznička, 33 l malá mraznička, malá a tichá, Klarstein Mini mrazák, kompaktní mraznička

#ad
Klarstein #ad - Mrazicí zařízení, které ušetří náklady: užijte si výhody těchto mrazniček bez vysokých nákladů. Proto jsou naše mrazničky vybaveny tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu.

Mraznička malá, ryby, jako je maso, zelenina, ale oho: i přes svou malou odkládací plochu nabízí tato mini mraznička o objemu 33 litrů dostatek místa pro čerstvé skladování různých mražených produktů, bylinky nebo hranolky. Naše mrazák je malý a je vybaven ekologickým chladicím prostředkem R600a, který maximalizuje chladicí výkon našeho mrazáku. Naše malá mraznička je ideální pro malé domácnosti a jednotlivé byty.

Náš mini mrazák má ideální teplotu od -24 do -18 °c, na které se můžete spolehnout: Tato mraznička se hodí do kuchyně, aby vaše potraviny dokonale zmračily. Dné bzučení a bzučení: hlučná mraznička může být velmi rušivá. Chlazení, ve sklepě a do garáže. Půvabný šperk: s atraktivním designem, který vás zve k nahlédnutí, září naše mraznička svým stylovým pouzdrem.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška21.26
Délka19.69
Hmotnost31.97
Šířka18.11
Číslo díluHEA9-Garfield-Eco-S
ModelkaHEA9-Garfield-Eco-S

7. Stillstern

#ad

Malá minibar, hotelů a malých bytů, mrazicím prostorem, zámkem, Stillstern Mini chladnička E 45 l s automatickým odmrazováním, lednice na nápoje, tichá, ideální do kuchyně, kanceláře, ložnice

#ad
Stillstern #ad - Průměrně 80 kwh/rok a průměrně. Proto při nákupu obdržíte 3letou záruku spokojenosti a 60denní záruku vrácení peněz. SÍdlo spoleČnosti a zÁvazky sluŽby z nĚmecka – jsme přesvědčeni o naší mini chladničce a předáváme toto přesvědčení. Zabezpečte své potraviny pomocí zámku před třetími osobami.

Navíc obdržíte celoživotní podporu z našeho vlastního servisního centra STILLSTERN v Německu! Dodávaná odkládací přihrádka na ovoce a zeleninu a držáky vajec zajišťují pořádek. Naše servisní středisko je vám k dispozici 24 hodin/365 dní v roce prostřednictvím. Díky kompaktní konstrukci a praktickým vnějším rozměrům najde tato mini chladnička všude své místo a zaujme svým elegantním designem. Super tichý a super cool – s plynulou regulací teploty můžete chlazení přizpůsobit vašim potřebám a obsahu. Díky kompaktní konstrukci zcela snadné! V případě potřeby změňte dveřní zarážku a v případě potřeby vyjměte mřížkovou polici pro větší úložný prostor.

Vysoce efektivní a šetrná k životnímu prostředí – mini chladnička značky stillstern s třídou energetické účinnosti e šetří vaši peněženku a životní prostředí. I při nejvyšším stupni je mini chladnička s pouhými 39 dB obzvlášť tichá: srovnatelná s šeptáním nebo klidnou obytnou ulicí. Top funkce a praktickÉ – uzamykatelný – vyměnitelný dveřní zarážka – vyjímatelná mřížka – odkládací přihrádka na ovoce a zeleninu – držák na vejce.
ZnačkaStillstern #ad
VýrobceStillstern #ad
Výška20.08
Délka17.72
Hmotnost30.86
Šířka17.72
Číslo dílu1188
ModelkaKB 46.2
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. CHIQ

#ad

Mini mrazák do -24 °C, 12 let záruka na kompresor, černá, 49,6 × 47,4 × 44,7 cm v × š × h, vratné dveře, tiché, CHiQ Mini mrazák 31l, 4hvězdičková mrazicí funkce

#ad
CHIQ #ad - Splňuje standardy certifikované e-energy pro nízkou spotřebu energie a je kromě toho tichý 41 db. Snadno se hodí na desku stolu, ložnice, do ložnice, kanceláře, kanceláře a tak dále.

Plochá dveřní klika a plochá zadní strana ji činí vhodnou i pro rohy a malé prostory. Certifikované 4 hvězdičky zmrazí vaše potraviny dobře a stabilně, 1 až 5 °C je mezi -18 °C a -24 °C. A s otočnými dveřmi jej můžete nasměrovat doleva nebo doprava. Chiq slibuje na kompresor záruku 12 let, abyste jej mohli bez starostí používat. Vlastnosti s 5 třídními termostatovými kontrolami od chladničky k mrazáku.

Ideální velikost pro uložení ledových kostek a mražených potravin. Pohyblivé drátěné dno pro efektivní organizaci obsahu a mřížkový vzor zabraňuje propadnutí menších předmětů. Malá chladnička chiq nabízí objem 31 litrů a zabere přitom jen málo místa 474 × 447 × 496 mm.
ZnačkaCHIQ #ad
VýrobceCHANGHONG MEILING #ad
Výška19.53
Délka17.6
Hmotnost35.27
Šířka18.66
Číslo díluCSD31D4E
ModelkaCSD31D4E
Záruka2 roky, 12 let záruka na kompresor.

9. Comfee

#ad

Umkehrbare Tür, leise, 3x Gefrierschublade, COMFEE' RCU60WH2E 60L Gefrierschrank senkrecht mit Schubladen, Freistehend, Eintür, Weiß, einstellbare Temperatur

#ad
Comfee #ad - Drei fächer für tiefkühlkost: das mehrschichtige design ermöglicht es Ihnen, zusätzliche Tiefkühlkost aufzubewahren, leicht zu lagern und auf Lebensmittel zuzugreifen; Schubladen können verwendet werden, um ein bestimmtes Fach zuzuordnen.

Kompakter vertikaler schubladen-gefrierschrank, der frostige Frische in die Küche von kleinen und mittleren Singles und Familien bringt; der vertikale 4-Sterne-Gefrierschrank bietet viel Platz für Tiefkühlkost wie Pizza, Pommes und Eis. Umkehrbare türscharniere und verstellbare füße: dank der reversiblen tür rechts oder links und den verstellbaren Füßen können Sie es in den am besten geeigneten Räumen verwenden; im Büro, zu Hause, in der Küche oder wo immer Sie möchten.

Einstellbare temperatur: die gewünschte kältestufe kann bequem über den Thermostat an der Vorderseite des Geräts am Schubladenschrank eingestellt werden: Es stehen drei verschiedene Stufen zur Auswahl. Einsparungen: der gefrierschrank entspricht dem Energie-Label, ist in der Klasse E und reduziert den Verbrauch.
ZnačkaComfee #ad
VýrobceCOMFEE #ad
Výška18.7
Délka17.52
Hmotnost45.64
Šířka33.27
Číslo díluRCU60WH2(E)
ModelkaRCU60WH2(E)
Záruka2 jahre garantie.

10. Comfee

#ad

Malá do pokoje a kanceláře/rychlé chlazení v chladicím boxu/regulace teploty/nastavitelné nožky/80 kWh/rok/bílá, Comfee RCD50WH2E Mini chladnička / 43L chladicí box s přihrádkou na led/lednice

#ad
Comfee #ad - Hlučnost vzduchu: 41 db / třída energetické účinnosti E/ 80 kWh ročně. Regulace teploty: s chladničkou RCD50WH2E lze vnitřní teplotu nastavit ručně.

Chladicí box: tato chladicí zóna je ideální pro rychlé ochlazení nápojů. Oboustranný dveřní závěs: v případě potřeby lze dveře instalovat tak, že je lze otevřít buď doleva nebo doprava. Kompaktní velikost: model rcd50wh2e lze díky své kompaktní velikosti objem 43 l flexibilně umístit a zabere doma jen málo místa. Nastavitelné nohy: chladnička má kromě toho dvě nastavitelné nožky, aby ji bylo možné umístit na různé výšky povrchu.
ZnačkaComfee #ad
VýrobceMidea #ad
Výška19.37
Délka17.72
Hmotnost30.64
Šířka18.58
Číslo díluRCD50WH2(E)
ModelkaRCD50WH2(E)
Záruka2 roky záruka.