Top 10 magnet Handyhalterung Fürs Auto – Stojánky na mobilní telefony do automobilů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamicall

#ad

12, Pro Max Magsafe pouzdro na chytrý, 14, Lamicall Držák na mobil do auta MagSafe – 20 × N52 magnet Univerzální magnetický držák na mobil do auta, držák na mobil pro iPhone 15, větrání do auta, 13

#ad
Lamicall #ad - Toto je dobré řešení pro častý problém zlomených háčků na trhu. Poskytuje dodatečnou ochranu pro váš mobilní telefon. Ovládání jednou rukou a otáčení o 360° tento magnetický držák na mobil podporuje otáčení vašeho mobilního telefonu o 360°.

Pokud váš smartphone nemá funkci magsafe, 15/14 plus, můžete na pouzdro připevnit kovový kroužek v balení S kovovými záplatami můžete držák používat zcela normálně. Kromě toho je držák prstencově uzavřené magnetické pole, které neruší signál, takže je zajištěna plynulá navigace a hovory a vy můžete bezpečně řídit. Povrch držáku je potažen silikonovou vrstvou, váš pomocník na cesty. Malý a lehký design kromě toho snižuje tlak na odvzdušnění a brání proudění vzduchu. Kompatibilní se všemi smartphony tento magnetický držák na mobil do auta je vhodný pro všechny smartphony s funkcí magsafe, 15 pro max, iphone 14/13/12 pro max /pro, 15 pro, jako např.

Super magnetismus 2024lamicall pro držák do auta magsafe má zabudovaný 20 x n52 silnějších magnetů. Upozornění: kulaté větrání nesedí. Stabilnější struktura & kovové háčkydržák do auta magsafe má nejnovější "design s háčkovým klipem". Proto lze tento držák použít pro všechny smartphony.
ZnačkaLamicall #ad
VýrobceLamicall #ad
Výška1.57
Délka5.12
Hmotnost0.24
Šířka3.35
Číslo díluSTCV03-EU-B
ModelkaSTCV03-B

2. MA Mob Armor

#ad

Handyhalterung, Magnetische Handyhalterung, Smartphone Halterung & Halterung, Kompatibel mit iPhone und Android, LKW, Mob Armor MobNetic Maxx, Boot, ATV, Handyhalterung für Auto

#ad
MA Mob Armor #ad - Dies ist die beste, freihändigen Zugriff auf Ihr Telefon, während Sie reisen oder einfach nur durch die Stadt fahren. Entwickelt für qualität: unsere mission ist es, die erwartungen übertreffen und den lebensstil in Design und Leistung entsprechen. Jedes produkt wird von hand zusammengebaut und entwickelt, Menschen zu ermöglichen, ihre Ziele zu erreichen, indem sie Produkte entwickeln, um einen innovativen Ansatz zur Sicherung von mobilen Geräten in und um schwere Geräte zu nutzen.

Magnetische handyhalterung fürs auto: für einfachen, verantwortungsvollste art, ihr telefon in einem Auto oder LKW zu transportieren, so dass Sie ein besserer Fahrer sein können. Leistungsstarke magnete: hergestellt mit starken seltenerdmagneten, aber Ihr Smartphone oder anderes Gerät nicht beschädigen. Enthält auch 2 mobnetic shield plate und 2 mob disc, stahl, so dass Sie ihn auf einer Vielzahl von Metallstrukturen und -objekten montieren können – überall dort, für die Verwendung mit nichtmetallischen Armaturenbrettern und anderen Oberflächen.

Die schwenkbare magnetische halterung ist jetzt mit einem brandneuen Billet-Aluminium-Körper hergestellt, die 40, 8 kg Zugkraft ausüben, das leicht und langlebig ist. Verwenden sie ihn überall: der magnet wird an jeder oberfläche aus eisen, nickel oder mehreren anderen metallen befestigt, wo ein Magnet haftet. Ihr telefon bleibt an ort und stelle, während Sie fahren oder arbeiten, so dass Sie es zur Hand haben und genau wissen, wo Sie es suchen müssen. Vergessen sie nie wieder ihr telefon: halten sie ihr telefon an einem bestimmten ort und helfen Sie sauber und organisiert zu bleiben, indem Sie Unordnung reduzieren.
ZnačkaMA Mob Armor #ad
VýrobceMob Armor #ad
Výška2.38
Délka1.5
Hmotnost0.51
Šířka1.5
Číslo díluMOBN-MX-BLK
ModelkaMOBN-MX-BLK

3. UGREEN

#ad

UGREEN Držák mobilního telefonu do auta magnet na větrání MagSafe držák do auta otočný o 360° držák mobilního telefonu do auta kompatibilní s iPhone 15/14/13/12 Pro Max Mini a všemi smartphony

#ad
UGREEN #ad - Dná nabíječka, které zajistí, super silnými magnety, nepodporuje nabíjení. Magnetický držák na smartphone do auta můžete během jízdy jednoduše jednou rukou nastavit do libovolného úhlu. Kromě toho nemá uzavřené magnetické pole žádný vliv na signál vašeho mobilního telefonu a nenarušuje vaši navigaci během jízdy.

Otočení o 360 stupňů a jednoruční ovládání: držák mobilního telefonu do auta s otočnou hlavou o 360 stupňů lze flexibilně otáčet. Super silný magnetický držák mobilního telefonu do auta: tento magnetický držák na mobil do auta je vybaven 12 zvětšenými, že váš telefon udrží stabilní i na nerovných cestách. Speciálně kompatibilní s iphone 12/13/14/15 série: nový držák do auta magsafe od ugreen 2023 byl vyvinut speciálně pro magsafe. Ve srovnání se starým ocasním klipem vykazuje tento vylepšený ocasní hák vylepšenou odolnost proti poškrábání, odolnost proti skluzu a stabilitu. Vylepšený zadní háček: držák na mobil pro odvod vzduchu do auta zlepšuje kovový zadní hák pro zajištění vývodu vzduchu a vytvoření stabilní trojúhelníkové struktury.

Kompatibilní se všemi smartphony: tento magnetický držák na mobil do auta se dodává se dvěma magnetickými přísavnými kroužky v balení, takže je tento držák na mobil kompatibilní se všemi smartphony bez MagSafe. Precizně vytvořený magnetický kroužek uvnitř magnetického držáku mobilu do auta lze jednoduše a pevně připevnit na Váš iPhone 12/13/14/15 Pro/Max/Mini. Kromě toho magnetický kroužek nenarušuje signál vašeho telefonu ani bezdrátové nabíjení.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška2.35
Délka3
Hmotnost0.01
Šířka2.5
Číslo dílu15846
Modelka15846

4. YOSH

#ad

Pro Max, pouzdra na chytrý, univerzální magnetický držák na mobil do auta, Magsafe, 13, YOSH Mag-Safe držák do auta, 14, držák na mobilní telefon do auta, pro iPhone 15, 360° otočný větrání, 12

#ad
YOSH #ad - Mezitím nabízíme také magnetizační kroužek pro jiné modely, včetně iphone8-11 série, samsung huawei, android a ne magSafe případů, prosím, podívejte se na pokyny pro vložení magnetizačního kroužku! Upozornění: Kovový kroužek není vhodný pro upevnění abnormálních pouzder na mobil a nerovných povrchů. Použitelné pro všechny modely stojan lze použít přímo na iphone15/14/13/12 a pouzdra magsafe.

360stupňová kardanová hlavice umožňuje pohybovat přístrojem podle libosti do požadovaného úhlu, dutý design, pohodlně a jednoduše, snižuje zatížení výstupu vzduchu a neblokuje proudění vzduchu. Obsah balení 1 magnetická hlava; kardanský vývod s dvojitým zamykacím klipem *1; 1 x návod český jazyk nelze zaručit. Lehký nový design držák telefonu do auta yosh má jednoduchý, který minimalizuje hmotnost stojanu pouze 35 g, aniž byste blokovali vidění. Můžete je snadno ovládat jednou rukou, takže máte bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy. Stabilní větrací klip dual lock levý a pravý duální zamykací mechanismus spony zajišťuje pevnou stabilitu, klip je vybaven protiskluzovým silikonem, který chrání větrací otvory vašeho auta a klip během jízdy nespadne.

0, 1s auto vyrovnání upevňovací síla, zabudovaný magnet s různými železnými plechy jako běžný magnetický držák, ani neovlivňuje signál telefonu ani funkci bezdrátového nabíjení telefonu. Hodí se na většinu větracích otvorů upozornění: nehodí se pro některé kulaté vývody s nepravidelnými listy a silnějšími listy nad 4 mm. Nejsilnější magnet vylepšený kroužek 20 × n55, lépe chrání váš telefon, magnetická síla upevnění může dosáhnout síly 20 n/2 kg hmotnost 12 iphonů 14.
ZnačkaYOSH #ad
VýrobceYOSH #ad
ModelkaCH1371

5. Cookiss

#ad

Cookiss Magnetický držák na mobilní telefon kompatibilní s Audi A3 8P a Audi S3 8P vhodný pro chytré telefony a GPS s držákem mobilního telefonu do auta nastavitelný výhled do 360 stupňů černý

#ad
Cookiss #ad - Magnet n52 zajišťuje, že váš smartphone nemůže v žádné jízdní situaci vypadnout. Magnetický držák používá kovovou kouli nastavitelnou o 360 stupňů pro efektivní snížení úhlu při jízdě.

Držák mobilního telefonu sedí mezi dvěma větracími otvory klimatizace a perfektně se hodí do designu vozidla, aniž by omezoval výhled. Pouze 2 kroky, větrací otvory mírně vytáhněte – vložte držák telefonu – větrací otvory opět zatlačte dovnitř – dokončete instalaci. A3 8p držák na mobilní telefon vhodný pro 2004-2013 Audi A3 8P/S3 8P/RS3 8P sportback a Cabrio. Obdržíte černý magnetický držák na mobil z hliníku a eloxovaný. Ip kov je umístěn na zadní straně telefonu nebo na zadní straně ochranného pouzdra.
ZnačkaCookiss #ad
VýrobceCookiss #ad
Výška1.3
Délka2.72
Hmotnost0.23
Šířka1.81
Číslo díluCK-AD-A3 8P
ModelkaCK-AD-A3 8P

6. Tanzato

#ad

Kompatibilní s iPhone 15/14/13/12 Pro Mag safe pouzdro, magnetický držák mobilního telefonu nastavitelný o 360°, ventilace do auta, Tanzato Držák na mobilní telefon do auta Mag Safe pro držák do auta

#ad
Tanzato #ad - Iphone 15, 15 pro max, 15 pro, iphone 14/13/12 Pro Max/Pro, Mini atd. Snadná instalace není nutné žádné nářadí, že jednoduše otočíte držák telefonu do auta, instalace trvá jen několik sekund. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Záruka po prodeji nabízíme 7denní / 24hodinový zákaznický servis a 12měsíční záruku na tento držák mobilního telefonu namontovaný v autě.

Díky designu háčkového klipu můžete délku háčku upravit tak, zaháknete jej na list vývodu vzduchu a rychle zajistíte. Magnetický držák smartphonu do auta můžete během jízdy zcela jednoduše jednou rukou nastavit do libovolného úhlu. Dná nabíječka, které zajistí, nepodporuje nabíjení. Pokud váš smartphone nemá funkci mag safe, můžete na pouzdro připevnit kovový kroužek je součástí dodávky.

Kromě toho nemá uzavřené magnetické pole žádný vliv na signál vašeho mobilního telefonu a nenarušuje vaši navigaci během jízdy. S kovovou nášivkou můžete stojan normálně používat. Kompatibilní se všemi smartphony tento praktický magnetický držák je vhodný pro všechny smartphony s funkcí mag safe, 15/14 plus, např. Proto lze tento stojan používat se všemi smartphony. Otočení o 360 stupňů, jednoruční ovládání držák do auta mag safe má hlavu otočnou o 360 stupňů pro flexibilní otáčení.
ZnačkaTanzato #ad
VýrobceShenzhen USV Technology Co., Ltd #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.24
Šířka0.39
Číslo díluC1
ModelkaC1

7. PROfezzion

#ad

Series & Non-Mag Safe Case for Airplane, 12, Foldable černý, Gyms, Desk, 14, Train, 13, Kitchen, PROfezzion Travel Phone Holder Mag Safe Flight Phone Holder 360° Rotatable for iPhone 15

#ad
PROfezzion #ad - Univerzálně kompatibilní: funguje jako magie s mobilními telefony mag-safe, pouzdra Mag-Safe a dokonce se nelíbí bezpečným telefonům díky dodávanému kovovému kroužku! Dné starosti, které váš telefon pevně drží, 6 kg je to magnetické objetí, jen čistá radost!.

Všestrannost a pohodlí: je to váš společník na cesty, připravený k montáži na rukojeti zavazadel nebo tablety. Je to čistá radost, kdykoli a kdekoliv. Už žádné problémy s kompatibilitou. Bez námahy rozkošný: rozlučte se s tápáním a pozdravte kouzlo jednou rukou! nastavte si bez problémů úhel, vychutnejte si otočení o 360° a jednoduše jej složte, abyste byli na cestách šťastní.

Bezpečná a nastavitelná blaženost: nastavitelná pružinová svorka vykouzlí úsměv, protože bezpečně obepíná přístroje o tloušťce až 4, 1 cm a zajišťuje tak stabilní a bezstarostný zážitek z montáže. Silné magnetické objetí: s magnetickou silou 1, i na těch nejhrbolatějších jízdách. Doma nebo v kanceláři proměňte jej v rozkošný stolní stojan pro blaženost bez rukou.
ZnačkaPROfezzion #ad
VýrobcePROfezzion #ad
Výška1.42
Délka3.62
Hmotnost0.2
Šířka2.36
Číslo díluAPD-1
ModelkaAPD-1
Záruka/

8. Fidlock

#ad

Fidlock Magnetický držák na mobil Vacuum Car Vent Base pro větrací mřížku do auta, větrání drží bombové držák na chytrý telefon do auta, držák na mobilní telefon do auta

#ad
Fidlock #ad - Díky jedinečnému magnetickému systému můžete svůj mobilní telefon všude bezpečně připevnit. Ideální doplněk. Jistě všude na dohled mobilního telefonu držáky na mobil od Fidlock usnadňují život.

Ovládání jednou rukou: jednoduše nasaďte svůj smartphone a bude přitahován jako duchovní rukou a pevně drží. Br>pozor: pouzdra na mobilní telefony je nutné zakoupit samostatně! Obdržíte pouze držák do auta do auta. Pak jej můžete ovládat jednou rukou. Snadná montáž jednoduše zasuňte držák do větrací mřížky a otočte zajišťovacím šroubem ve směru hodinových ručiček. Na kole, v kanceláři, v autě, venku se stativem trojnožkou a selfie tyčí. Car vent base je ideálním doplňkem k držákům jízdních kol vacuum od fidlock. Bezpečná a pohodlná jízda: díky vakuovému systému pevně drží i na nerovné vozovce.
ZnačkaFidlock #ad
VýrobceVelobil #ad
Výška2.2
Délka1.77
Šířka1.02
Číslo díluVB-000CM(BLK)
ModelkaVB-000CM(BLK)
Zárukažádné

9. Fidlock

#ad

Fidlock Sada vakuových představců řídítek držák na mobil s pouzdrem kompatibilní s iPhone 8 / iPhone SE 2 s magnetem držák na mobil jízdní kolo držák na mobil jízdní kolo magnet MTB držák na mobil

#ad
Fidlock #ad - Snadné ovládání, jednoduché a rychlé ovládání vašeho mobilního telefonu jednou rukou i během jízdy. Pevně drží spolehlivé držení na řídítkách i na mtB štěrkových túrách a při nejsilnějších otřesech.

Super jednoduché nasazení a sejmutí mobilního telefonu, drží pouze díky magnetické síle. Snadná montáž ahead cap lze jednoduše namontovat na řídicí trubku jízdního kola. Mnohostranně použitelné magnetické systémy fidlock lze použít na jízdní kola, v autě, na motorce, na psacím stole; vhodné pro: iPhone 12 / 12 Pro iPhone 12 Mini iPhone 12 Pro Max iPhone 11/XR iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 8/SE2 Samsung Galaxy S20 Galaxy S20+ Galaxy S20 Ultra.
ZnačkaFidlock #ad
VýrobceFidlock #ad

10. Fidlock

#ad

Fidlock Vacuum sada představců řídítek držák na mobil s pouzdrem kompatibilní se Samsung Galaxy S 20 s magnetickým držákem na mobilní telefon jízdní kolo magnet MTB držák na mobilní telefon

#ad
Fidlock #ad - Snadná montáž ahead cap lze jednoduše namontovat na řídicí trubku jízdního kola. Super snadné nasazení a sejmutí mobilního telefonu, drží pouze díky magnetické síle.

Mnohostranně použitelné magnetické systémy fidlock lze použít na jízdní kolo, v autě, na motocyklu, u psacího stolu; vhodné pro: iPhone 12 / 12 Pro iPhone 12 Mini iPhone 12 Pro Max iPhone 11/XR iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 8/SE2 Samsung Galaxy S20 Galaxy S20+ Galaxy S20 Ultra. Pevně drží spolehlivé držení na řídítkách i při jízdě na MTB štěrku a při nejsilnějších otřesech. Snadné ovládání, jednoduché a rychlé ovládání vašeho mobilního telefonu i během jízdy.
ZnačkaFidlock #ad
VýrobceFidlock #ad