Top 10 Leitungssucher Ortungsgerät – Detektory kovů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HANMATEK

#ad

Hledač vedení lokalizační přístroj HANMATEK SF1 nástěnný skener detektor multifunkční Stud Finde dřevo/železné kovy/neželezné kovy/kabely

#ad
HANMATEK #ad - Snadné čtení: velký lcd displej je dobře čitelný. Automatická kalibrace. Jednoduchá a snadná obsluha: sfi nástěnný skener má 4 funkce, dřeva, dokáže přesně a rychle zafixovat polohu hřebíků, magnetismu, dřevěných trámů, šroubů, kabelu střídavého proudu, hodí se k rozpoznání kovu, ocelových tyčí, kabelů střídavého proudu atd.

Ergonomicky tvarovaná, velmi příjemně se drží v každém úhlu; guma na zadní straně zabraňuje poškození stěny, což je bezpečné a pohodlné. Detektor na stěnu lze automaticky kalibrovat, kabelů střídavého proudu nebo kovu, jednoduše stiskněte tlačítko rozpoznání kovu. Upozornění: automatická kalibrace musí být provedena bez hřebíků, jinak budou výsledky testů nepřesné. Scénář použití: tento nástěnný detektor dokáže rychle najít kovové a dřevěné kabely střídavého proudu, podlahách a stropech vašeho domu, které jsou ukryté ve stěnách, skříní, a pomůže vám vyhnout se nebezpečí při instalaci televizorů, garážových regálů atd.

Na obrazovce se zobrazí režim skenování, sílu detekčního signálu, hloubku detekce, indikaci baterie a střed atd. Skener má dvě funkce: akustický alarm a světelná indikace. Detektor lze během 5 minut bez provozu vypnout. Oblast zobrazení síly signálu na displeji může zřetelně zobrazit vzdálenost od kovového objektu.
ZnačkaHANMATEK #ad
VýrobceHANMATEK #ad
Výška1.89
Délka7.24
Hmotnost0.44
Šířka3.94
Číslo díluSF1
ModelkaSF1

2. Bosch Home and Garden

#ad

Bosch Home and Garden Lokalizační přístroj Bosch Truvo ovládání jedním tlačítkem pro snadné používání, proud a kovový hledáček vedení

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Jednoduchá interpretace výsledků měření díky integrovanému LED světlu s akustickým signálem. Multidetektor s ovládáním jedním tlačítkem a označovacími drážkami pro rychlou a snadnou manipulaci. Lokalizační přístroj truvo od Bosch – jednoduše zapnout, vyhledat a pak vrtat. Rozsah dodávky: truvo, 3 x AAA baterie, v dóze. K rozpoznání železných, neželezných kovů a vedení vedoucích proud ve stěně.
ZnačkaBosch Home and Garden #ad
VýrobceBosch #ad
Výška8.03
Délka2.2
Hmotnost0.33
Šířka4.88
Číslo dílu0 603 681 201
Modelka0603681201
ZárukaDvouletá záruka.

3. Bosch Professional

#ad

Detektor kovů Bosch GMS 120 Professional, modrá, černá

#ad
Bosch Professional #ad - Spolehlivé určení polohy i hlouběji uložených objektů – až do hloubky 12 cm. Výsledek je lépe viditelný díky podsvícenému displeji. Vysoká spolehlivost: díky automatické kalibraci jsou nalezeny všechny objekty a je tak zamezeno chybám při použití.
ZnačkaBosch Professional #ad
VýrobceBosch Professional #ad
Výška3.75
Délka7.75
Hmotnost0.6
Šířka1.38
Číslo dílu0601081000
Modelka0601081000
Zárukazákonem

4. Bosch Home and Garden

#ad

Nástěnný skener do 70 mm, v e-commerce kartonu, jednoduché umístění proudových kabelů a kovových předmětů, Lokalizační přístroj Bosch Truvo 2. generace jednoduché ovládání jedním tlačítkem

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Vlastní led pro kov a kabely vedoucí proud umožňují jednoduché rozlišení toho, co bylo nalezeno. Udržitelnost: naše výrobky mají vlastnosti udržitelnosti. S červeným blikajícím světlem a signálním tónem přístroj varuje, kde je lepší nevrtat.

Nový zvukový koncept na principu parkovacího asistenta jasně ukazuje, kde je lepší nevrtat. Více podrobností najdete na obrázcích. Rozsah dodávky: truvo, krátký návod k obsluze, 5 V baterie AAA, 3 x 1, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Okamžitě připraveno k použití: jednoduché umístění stisknutím tlačítka.

Místa napájecích kabelů a kovu: digitální lokalizátor rozpozná proudové kabely do 50 mm a kov do hloubky 70 mm. Automatická kalibrace: skener na stěnu se automaticky kalibruje, jakmile je přidržen ke zdi; při přemístění na stěnu se znovu automaticky kalibruje.
ZnačkaBosch Home and Garden #ad
VýrobceBosch #ad
Číslo dílu06036812Z0
Modelka06036812Z0

5. ETENTOUS

#ad

Nástěnný skener detektor multifunkční Stud Finde dřevěné trámy/železné kovy/kabely, vyhledávač kovů, vyhledávač kabelů Stud Finder 6 v 1, vyhledávač vedení, lokalizační přístroj, Hledač vedení

#ad
ETENTOUS #ad - Přesné nástěnné detektory kovů rozpoznávají materiály v silnějších stěnách. Lokalizační přístroj efektivně zobrazuje hrany a středy stojanů, trámy, dřeva, kovu a vedení střídavého proudu. Režim vedení ac dokáže rozpoznat proudová vedení AC až do hloubky 51 mm. Ideální pro montáž záclonových tyčí, obrazových rámů, zábradlí a nárazuvzdorného kovového kování.

Mnohostranně použitelný nástěnný detektor: Šroubový skener s detektorem stěn rychle najde hrany a střed kovových čepů, podlahami a stropy a vodiče střídavého proudu. Namontujte televizory, koupelnové skříňky, 6 palce a zamezuje vedení střídavého proudu. Wallscanner detektor kovů na stěně: vyhledávač nosníků má velký lcd displej, který umožňuje zřetelné zobrazení i při špatných světelných podmínkách. Rychlé rozpoznání šetří čas a námahu. Zobrazuje režim detekce, centrování a nízký stav baterie a nabízí jasné akustické varování pro přesné a efektivní detekci objektu.

2023 stud finder: vyhledávač kabelů má nově navržené lokalizační otvory pro přesné a rychlé označení hran a středů vedení střídavého proudu za kovy, šrouby, trubkami, stěnami, podlahami a stropy. Režim skenování kovu je schopen rozpoznat nemagnetické kovy do hloubky 60 mm a magnetické kovy do hloubky 60 mm. Režimy skenování čepů umožňují nalezení čepů v hloubkách 1⁄2" 12 mm, 1" 25 mm a 11⁄2" 38 mm. Ať už profesionál, regálů, trubek, výztužných tyčí a trámů za stěnami, majitele domu nebo domácí kutily – tento skener paprsků je velmi praktický.
ZnačkaETENTOUS #ad
VýrobceETENTOUS #ad
Výška0.87
Délka7.09
Hmotnost0.3
Šířka2.76
Číslo díluTXW-T10
ModelkaTXW-T10

6. Bosch Home and Garden

#ad

3x baterie AAA, Vyhledávací zařízení Bosch Truvo pro kovové a proudové vedení v detekční hloubce 70/50 mm; obsah krabice: Truvo

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Techn. Lokalizační zařízení bosch truvo pro bezpečné vrtání: jednoduše zapněte, vyhledejte a vyvrtejte. Spolehlivá detekce železných a neželezných kovů a živých vedení ve zdi. Data: automatická kalibrace, hloubka detekce až 70 mm, akustická a vizuální zpětná vazba se systémem semaforu. Multidetektor s ovládáním jedním tlačítkem a značkovacími otvory pro rychlou a snadnou manipulaci. Rozsah dodávky: bosch Truvo, 3x AAA baterie.
ZnačkaBosch Home and Garden #ad
VýrobceBosch #ad
Výška1.14
Délka5.63
Hmotnost0.33
Šířka2.36
Číslo dílu0603681200
Modelka0603681200
ZárukaZwei-jahres-garantie.

7. QLUUE

#ad

QLUUE Hledáček vedení lokalizační přístroj 5 v 1, detektor nástěnného skeneru, dřevěných trámů,, multifunkční detektor šroubů s LCD displejem a akustickým alarmem pro hledání elektrického vedení

#ad
QLUUE #ad - Kalibrace a automatické vypnutí: pokud je nutná kalibrace, zvedněte přístroj jednoduše do vzduchu a podržte dřevěné zkušební tlačítko pro automatickou kalibraci. Lcd displej a číslo: lcd displej může zobrazovat režim rozpoznávání, hloubku, zobrazí se síla signálu a síla signálu, sílu signálu a stav baterie.

Automaticky se vypne, pokud asi 5 minut nedojde k obsluze. 5 režimů skenování: skenovací režim 5 v 1 s pokročilou technologií pro rozpoznání cizích těles režim dřeva, kovový režim rozpozná trubky s hloubkou 38 mm a ocelové tyče a neželezné, existují 3 režimy s hloubkou 10 mm/20 mm/38 mm, kovy mohou být až 20 mm hluboké, zatímco v režimu AC dráty v hloubce rozpoznání 38 mm může. Najděte včas přesné místo. Vysoká přesnost a rychlé polohování: nejnovější senzorová technologie s vysokou přesností vám pomůže rychle najít kov ukrytý ve stěnách, podlahách a stropech za sádrokartonovými deskami nebo vedení střídavého proudu a pomůže vám při instalaci televizorů, skříní a garážových regálů.

Balení obsahuje 1 x vyhledávač předmětů, 5 v aaa baterie, 2 x 1, 1 x úložný vak, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 1 * operační kartu. Seznam balení: ergonomický design a balení: pevná rukojeť vám umožňuje pevně držet hledač čepu a správně s ním pohybovat pro přesnější výsledky. Pokud je objekt nalezen, zda se blížíte ke středu cíle.
ZnačkaQLUUE #ad
VýrobceQLUUE #ad
Výška0.88
Délka5.31
Šířka2.58
Číslo díluSF4
ModelkaSF4

8. QLUUE

#ad

QLUUE Hledač vedení lokalizační přístroj 5 v 1 nástěnný skener detektor multifunkční Stud Finder 9V baterie maximální hloubka detekce dřevo/železné kovy/neželezné kovy/kabel: 38 mm/120 mm/100 mm/ 50

#ad
QLUUE #ad - Funkce detekce hloubky 5 v 1: tento digitální nástěnný skener dokáže díky skenovacím režimům 5 v 1 splnit více požadavků na detekci. Ergonomický design & balení: silná rukojeť vám umožňuje pevně držet detektor šroubů a správně ho držet v pohybu, 1× 9V baterii, abyste dosáhli přesnějších výsledků.

Automatická kalibrace a automatické vypnutí: pokud je nutná kalibrace, stiskněte tlačítko rozpoznání kovů, zvedněte přístroj jednoduše do vzduchu, poté se automaticky kalibruje. Balení obsahuje 1 × detektor šroubů, 1 × úložný vak, 1× uživatelskou příručku. A automaticky se bez provozu po dobu cca 5 minut vypnutí. Pokud je objekt nalezen, síla signálu a intenzita signálního tónu vám řeknou, hloubku, zda jste blíže cílovému centru. S pokročilou technologií detekce kovů dokáže nástěnný skener qlUUE rozpoznat kovy s hloubkou až 12 cm většinou nástěnné skenery obecně rozpoznávají kovy s hloubkou až 6 cm.

Ideální volba pro profesionály a domácí kutily. Lcd displej a číslo: velký lcd displej může zobrazovat režim rozpoznávání, sílu signálu a indikaci baterie. Přesný a spolehlivý: hledáček šroubů s nejmodernější senzorovou technologií se hodí na dřevo, stropem a stěnami. Qluue stud finder má dlouhou životnost a je pohodlný pro použití v domácnostech, trámy, kovové a střídavé dráty za podlahou, kancelářích a dílnách.
ZnačkaQLUUE #ad
VýrobceQLUUE #ad
Výška1.1
Délka6.3
Hmotnost0.73
Šířka2.89
Číslo díluSF1-EU
ModelkaSF1

9. FOLAI

#ad

Dřevěných trámů,, FOLAI Hledáček vedení lokalizační přístroj 5 v 1, multifunkční detektor šroubů s LCD displejem a akustickým alarmem pro hledání elektrického vedení, detektor nástěnného skeneru

#ad
FOLAI #ad - Rychlé rozpoznání šetří uživateli čas a námahu a usnadňuje dokončení úkolů. Kromě toho detektor na stěnu zobrazuje také hrany kolíků. Okraje vám pomohou zkontrolovat polohy. Výhodou je, že jsou k dispozici kabely střídavého proudu s hloubkou až 60 mm, že při skenování v režimu skenování čepů / režimu hloubkového skenování / režimu kovového skenování se vždy zobrazí varování kabelu, které vás upozorní, aby se zabránilo vrtání kabelů.

Usnadněte si domácí práce s našimi výrobky! multifunkční rozpoznání 5 v 1: aktualizovaný režim 5 v 1 nabízí uživateli více potřeb. Proč vám doporučujeme lokalizační přístroje folai již mnoho let zkoumá a vyvíjí detektory tyčinek. Ochrana kabelu – detekce výstrahy kabelu je až 60 mm hluboká. Detektor kabelů má velký lcd displej spolu s velkým akustickým varováním pro rozpoznání přesné polohy objektů.

Zachycuje změnu prostorové hustoty za stěnou a lokalizuje střed čepu s vysokou přesností. Náš detektor kovů používá aktualizovaný interní senzor. Folai detektor proudu vám nabízí nejen nejvyšší kvalitu a přesnost, ale také multifunkčnost, aby splnil vaše praktické požadavky. Vysoká přesnost a odolnost – lokalizační přístroj je profesionálně navržen. Pokud je materiál nalezen, zobrazí lcd displej směr a intenzitu pípnutím a sdělí vám, zda jste blíže k cíli.
ZnačkaFOLAI #ad
VýrobceFOLAI #ad
Výška1.18
Délka7.09
Šířka3.15
Číslo díluTH550B
ModelkaTH550

10. Votery

#ad

Dřevěných trámů,, detektor nástěnného skeneru, Votery Hledáček vedení lokalizační přístroj 5 v 1, multifunkční detektor šroubů s LCD displejem a akustickým alarmem pro hledání elektrického vedení

#ad
Votery #ad - Pokud je objekt nalezen, zobrazí se síla signálu a síla signálu, zda se blížíte ke středu cíle. Lcd displej a číslo: lcd displej může zobrazovat režim rozpoznávání, hloubku, sílu signálu a stav baterie. 5 režimů skenování: skenovací režim 5 v 1 s pokročilou technologií pro rozpoznání cizích těles režim dřeva, existují 3 režimy s hloubkou 10 mm/20 mm/38 mm, kovy mohou být až 20 mm hluboké, kovový režim rozpozná trubky s hloubkou 38 mm a ocelové tyče a neželezné, zatímco v režimu AC dráty v hloubce rozpoznání 38 mm může.

Najděte včas přesné místo. Balení obsahuje 1 x vyhledávač předmětů, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 1 x úložný vak, 2 x 1, 5 V AAA baterie, 1 * operační kartu. Vysoká přesnost a rychlé polohování: nejnovější senzorová technologie s vysokou přesností vám pomůže rychle najít kov ukrytý ve stěnách, podlahách a stropech za sádrokartonovými deskami nebo vedení střídavého proudu a pomůže vám při instalaci televizorů, skříní a garážových regálů.

Automaticky se vypne, pokud asi 5 minut nedojde k obsluze. Kalibrace a automatické vypnutí: pokud je nutná kalibrace, zvedněte přístroj jednoduše do vzduchu a podržte dřevěné zkušební tlačítko pro automatickou kalibraci. Seznam balení: ergonomický design a balení: pevná rukojeť vám umožňuje pevně držet hledač čepu a správně s ním pohybovat pro přesnější výsledky.
ZnačkaVotery #ad
VýrobceVotery #ad
Výška0.88
Délka5.31
Hmotnost0.25
Šířka2.58
Číslo díluSF02
ModelkaSF02