Top 10 LED Lights For Bedroom – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SEBSON

#ad

SEBSON LED svítidlo pod linku neutrální bílé 80 cm, LED lišta 12 W 1000 lm 4000 K světelná lišta se zástrčkou a vypínačem 230 V IP20 24 x 13 x 800 mm

#ad
SEBSON #ad - Nepřímé osvětlení – toto ploché a tenké osvětlení má výšku pouze 13 mm a šířku 24 mm. Vhodné pro kuchyně jako kuchyňské svítidlo, osvětlení skříně v ložnici nebo jiný nábytek, s vyzařovacím úhlem 110°. Rozsah dodávky: 1 x sebson led podhledové světlo; 2 x šrouby. Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky. Tato led světelná lišta má s výkonem 4000 K jasné neutrální bílé světlo.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška0.53
Délka31.5
Hmotnost0.33
Šířka0.94
Číslo díluUNDER_LED_80
ModelkaUNDER_LED_80

2. Govee

#ad

Neonový světelný pásek pro, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, Govee Neonový LED pásek 3 m, synchronizace hudby, DIY tvarování, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací

#ad
Govee #ad - Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 64 scénických režimů, 11 hudebních režimů, 16 milionů diy úprav, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity.

Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, dobu hraní pomocí led pásku, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, které reagují v reálném čase.

Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, jako jsou diy a hudební režimy, Google Assistant. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Trávíte s nimi fantastický čas.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

3. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI RGB flexibilní LED pásky s vysokou hustotou COB WS2811 IC LED pásek 3M 630LEDS/M 14W/M DC24V bílý PCB IP30 Chasing barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový zdroj

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Propojitelné provedení. Ezné proužky, aniž by došlo k poškození pásku. Ws2811 rgb, dokáže zobrazit tisíce dynamických barevných efektů, Ra>90 a žádné tmavé skvrny, jako je duha atd. Kompatibilní s většinou ovladačů spi-rgb dostupných na trhu. Dvouvrstvý fpcb, stříhejte led diody na libovolnou délku podél značení střihu, který vyrovnává pokles napětí, odvod tepla a flexibilitu.

Vysoce kvalitní světelné perly. A lze jej použít také s arduino, sp105eb06xxcc17y, K-1000C a dalšími programovacími ovladači. Poklesy napětí atd. Při připojování prosím zvolte správné pořadí barev pro připojení. Díky silné přilnavosti drží světelný proužek pevně na dřevě a jiných čistých površích. Je kompatibilní s adresovatelnými ovladači jako sp611EB09GVK267L, Raspberry Pi, SP108EB07DVJ568C atd. Diy proužky pro pohlcující DIY zážitek.

Ve srovnání s proužky s led čipy jako 5050smd používají fcob proužky fcob jako světelný zdroj a jsou potaženy lepidlem pro dosažení rovnoměrnějšího a konzistentnějšího světla, zatímco LED pásky FCOB RGB WS2811 nevykazují tmavé skvrny, což zajišťuje rovnoměrnější a jasnější lineární osvětlení. Velmi rozšířené pro celou řadu míst. Díky vysoce kvalitnímu pásku svítí každé led světlo rovnoměrně a má životnost více než 25 000 hodin, šatnách, což vám pomůže ušetřit peníze a čas na opravy.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.29

4. PAUTIX

#ad

Kuchyně, projekt osvětlení DIY síťový zdroj není součástí dodávky, PAUTIX COB LED pásek teplá bílá 2700 K, 10 m, 4800 LED DC24 V, LED pásek CRI93+ pro ložnice

#ad
PAUTIX #ad - Design vyzařovacího úhlu 180 stupňů pro o 50 % širší osvětlení, několik čipů na palubě pro rovnoměrné osvětlení, žádné starosti s tmavými skvrnami! V porovnání se SMD 2835 a 5050 mohou COB LED pásky nabídnout lepší světelné efekty. Dné světlo dark area rope light: 4800 led čipů na těchto 10 m cob 2700 k led páskových světelných páskech 480 led/m, díky čemuž jsou emitující jednotky bezprecedentně blízko sebe, COB LED pásky vytvářejí super rovnoměrný světelný výkon, lineární a bez skvrn.

Cob led pásky vyzařují rovnoměrné světlo od začátku do konce. Nezahrnuje led napájení a ovladače. Nízká výhřevnost je bezpečná. Hlavní vlastnosti cob nižší výkon, vyšší světelná účinnost, vyšší index reprodukce barev 93 +. Flexibilní osvětlení diy : jednoduše nalepte flexibilní led pásku na čistý, suchý a hladký povrch, štíhlé a tenké proužky jsou flexibilní a lze ji použít v rozích. Kromě toho nabízí super jasné světlo pro vaše zrcadlo v šatně/značce - stůl / regál na víno / skříňku / knihovnu / podsvícení televizoru.

Bezpečné pro každodenní použití: provozní napětí cob led pásků činí 24 v a napětí zajišťuje bezpečnost. Lze snadno řezat každých 50 mm a spojit jiné světelné pásky pro vytvoření požadované délky DIY. Velmi rozšířené a s dlouhou životností tato led světelná lišta v teplé bílé barvě používají skutečně dvouvrstvé desky plošných spojů, sytými barvami a výraznou redukcí pro špičkové obchodní kluby, díky čemuž má tato COB LED světelná lišta dlouhou životnost s vysokým indexem podání barev 90+, šperky a osvětlení skříně.
ZnačkaPAUTIX #ad
VýrobcePAUTIX #ad
Hmotnost0.42
Záruka5 let.

5. ETRLNXY

#ad

Synchronizace s hudbou, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, aplikace a dálkové ovládání, RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení

#ad
ETRLNXY #ad - Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, vytváří velmi málo tepla, ochranu proti zkratu, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 led, ochranu proti přebití, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.

Powerbankou, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších led přípojek; 3m silné lepidlo zajišťuje, jako je ložnice, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, psací stůl, počítačem, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, široce rozšířená, že led pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači. Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, synchronizace hudby a nastavení časovače, jasu, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoCo StripX", běžet podle rychlosti efektu, můžete použít 213 režimů sledování dreamcolor, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky.

Usb napájení, domácí kino, jednoduchá instalace led podsvícení tv je napájeno usb konektorem např. Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor. Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

6. Govee

#ad

Změna barvy, ovládání přes aplikaci, na televizi, na party, 64 režimů scény, LED pásek Govee, jako kuchyňská dekorace, RGBIC LED pásek 5 m, ovládání segmentů, na doma, do ložnice, 5 m, synchronizace hudby

#ad
Govee #ad - Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh.64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

Segmenty pásku lze barvit. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

7. Govee

#ad

Světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, ovládání aplikací, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, střídání barev, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her

#ad
Govee #ad - Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, dovolené a životu. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit.

Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, emocích, obývacího pokoje, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním.

Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu. Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

8. Govee

#ad

Stmívatelné, teplá bílá, pro zrcadlové dekorace, teplá bílá, Govee LED pásek 5 m, 3000 K, 300 LED diod, kuchyň, LED světelný pásek, party

#ad
Govee #ad - Stmívatelné osvětlení: led světelná lišta má 6stupňový jas a lze ji ovládat pomocí kontrolního boxu, aby vyhovovala vašim různým požadavkům.

Vhodné pro spodní skříňku, jídelnu, ložnici, schodiště, obývací pokoj, kuchyň, party, svatbu atd. Snadná instalace: položte led pásek na čistý, suchý povrch a začněte s používáním. Slo modelu: H6150 Lze řezit: led světelné pásky lze stříhat vždy mezi 3 LED diodami. Upozornění: konektory nejsou součástí dodávky. Lepidla a 5 klipů drží světelný proužek pevně na místě. Teplá bílá: světelný proužek je vybaven 300 led diodami a teplotou barvy 3000 K, nabízí teplé bílé světlo. Velmi rozšířené: led světelný pásek má odvod tepla a má dlouhou životnost.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.62
Číslo díluH6150302DE
ModelkaH6150302DE

9. SEBSON

#ad

LED lišta 8 W 700 lm 4000 K světelná lišta se zástrčkou a vypínačem 230 V IP20 24 x 13 x 500 mm, SEBSON LED svítidlo pod linku neutrální bílé 50 cm

#ad
SEBSON #ad - Vhodné pro kuchyně jako kuchyňské svítidlo, osvětlení skříně v ložnici nebo jiný nábytek, s vyzařovacím úhlem 110°. Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky. Nepřímé osvětlení – toto ploché a tenké osvětlení má výšku pouze 13 mm a šířku 24 mm. Tato led světelná lišta má s výkonem 4000 K jasné neutrální bílé světlo. Rozsah dodávky: 1 x sebson led podhledové světlo; 2 x šrouby.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška0.53
Délka19.69
Hmotnost0.3
Šířka0.94
Číslo díluUNDER_LED_50
ModelkaUNDER_LED_50

10. PAUTIX

#ad

Teplá bílá, DC24 V, PAUTIX COB LED pásky, flexibilní LED pásek CRI90+, LED pásek do ložnice, 5 mm, 504 LED/M, 5 m, kuchyně DIY síťový zdroj není součástí dodávky, šířka 3000 K

#ad
PAUTIX #ad - Nastavitelná délka světelný proužek lze řezat každých 42 mm, led pásek můžete zastřihnout podle svých vlastních potřeb a světelný proužek pak znovu sestavit svařováním nebo zástrčkou. Diy se silnějším lepidlem 3m lze spolehlivě instalovat cob led pásky.

Nalepte cob proužek na hladký, ultratenký, plochý a suchý povrch, aby se zabránilo pádu světelného proužku. Ultra jasné 24v cob led pásky, celkem 2520 led diod, teplá bílá, 504 led/m, super světlé, 3000 k, vyzařovací úhel 180 stupňů, 5 metrů, poskytují jasný a rovnoměrný paprsek bez černých skvrn, přináší lepší zážitek z osvětlení. Pautix cob led světelná lišta s pravou dvouvrstvou desky plošných spojů má lepší odvod tepla než ostatní, aby se jí děti a domácí zvířata mohly dotýkat.

Bezpečné pro každodenní použití v porovnání s běžnými led pásky je cob led pásek měkký a rovnoměrný, což je bezpečnější pro vaše oči. Přípojky nejsou součástí dodávky. Toto je nápad do kuchyně, skříně, zrcadla, chodby, osvětlení hraček a dalších míst, ložnice, diy podsvícení, stolní lampy, schodiště, která je třeba dekorovat. Tenký cob proužek 5 mm široký, aby led pásek perfektně držel na některých úzkých místech.
ZnačkaPAUTIX #ad
VýrobcePAUTIX #ad
Záruka5 let.