Top 10 LED Band 10m – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Öuesen

#ad

IP44, stmívatelný LED pásek s dálkovým ovládáním, pásek pro kuchyňskou linku, světelná lišta, vodotěsná, teplá bílá 3000 K, COB LED pásek 5 m s časovačem, televizi,, postel, samolepicí světelný pásek

#ad
Öuesen #ad - Led světelný pásek má 10 stmívatelných stupňů jasu a 8 blikajících dynamických světelných efektů, měkké světlo, design šetrný k očím, žádné oslnění, paměťových funkcí a časovače. Cob světelná lišta, kvalitní materiálycob led pásky 24 v jsou vyrobeny z ekologických a netoxických materiálů, jako je rtuť a olovo. Kontaktujte nás, schodiště, pozadí tv, pokud potřebujete pomoc, strop, ložnice, šatník, koupelnové zrcadlo, jako je obývací pokoj, jídelna, kuchyň, party, uspokojivou odpověď.

Naše stmívatelné led pásky 3000 k mají rovnoměrný světelný efekt, vysoký cri 90+. Nepřímé osvětlení teplé bílé vám může pomoci vytvořit požadovanou atmosféru. Samolepicí cob světelný pásek led 3m můžete použít přímo k dekoraci podsvícení ve vašem bytě. Při srovnání tradičních smd proužků, cob led pásek 1 m/480 LED perly, pouze sporadické a oslňující světelné skvrny. Výhody cob led světelného pásku stmívatelnécob led pásek pracuje s dc 24 v, ne jako smd led pásky 1 m/50 led perly, husté led perly mohou vytvářet nepřetržitý a měkký světelný efekt, nízké napětí zajišťuje bezpečnost během používání a umožňuje také ovladač pracovat nepřetržitě při nižší teplotě.

Cob led pásek 5 m s rf dálkovým ovládáním a 1 x adaptérem pro místní použití, které neobsahují těžké kovy, LED teplá bílá, 1 x ovladač a 2 x spojky. Cob led pásek se scénáři použití na dálkové ovládánívodotěsný ip44 cob led pásek s dálkovým ovládáním je vhodný pro dekoraci interiéru a vytvoření atmosféry, svatba nebo dárek pro přátele atd. Bei der verlegen des streifen led, die mit der box kommen wenn "l" oder "u" form bereich zu begnen, cut bei jedem cut podél středové linie měděné části světelné lišty led, aby nedošlo k poškození ostatních částí LED světelného pásku.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Číslo díluCOB6
ModelkaCOB LED streifen

2. Öuesen

#ad

Světelná lišta se síťovým zdrojem a ovladačem pro spodní konstrukci, obývací pokoj, COB LED pásky teplé bílé 5 m, TV kuchyň, stmívatelné LED pásky 24 V 3000 K, LED samolepicí světelný pásek IP44, DIY

#ad
Öuesen #ad - Na výběr je kromě toho 8 dynamických režimů. Pohodlná instalace více volné v každém rohu prostoru. Obraťte se prosím ihned na zákaznický servis! Přidána funkce časovače 1h-8h a funkce časovače a funkce přerušení časovače. Rozmanité možnosti použití pro led světelnou lištu 5 mcob led pásek 3000 k teplá bílá je vhodnější pro každodenní použití, ideální pro dekoraci s vnitřním osvětlením, kuchyních, skříních na víně, v ložnicích, LED pásek 5 m lze použít v šatních skříních, knihovnách, schodištích, index podání barev 90+, obývacích pokojích, chodbách a koupelnách.

Pokud máte problémy s používáním COB pásků. Led světelný pásek má paměťovou funkci, která zachovává světelný efekt posledního výpadku proudu. Cob led pásek stmívatelný jas a aktualizované rf dálkové ovládání cob led pásek 24 v je spojen s rf dálkovým ovládáním s 16 tlačítky, které umožňuje velmi jednoduché ovládání.

Led pásek teplá bílá 5 m flexibilní diy osvětlenísamolepicí led světelná lišta se vyznačuje silnějším lepidlem a flexibilním designem 3m. Dné tmavé skvrny, samolepicí led pásek byl vyvinut tak, aby splňoval požadavky na rozložení a instalaci profesionálů v oblasti osvětlení. Režim osvětlení lze přepínat od 10 % do 100 % jasu. Led pásky mají delší životnost a vysoce kvalitní vzhled.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Hmotnost0.75

3. Govee

#ad

DIY tvarování, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, Govee Neonový LED pásek 3 m, synchronizace hudby, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, neonový světelný pásek pro

#ad
Govee #ad - Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 16 milionů diy úprav, 11 hudebních režimů, 64 scénických režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, dobu hraní pomocí led pásku, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, které reagují v reálném čase.

Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Trávíte s nimi fantastický čas. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu.

Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

4. ROUKLE

#ad

ROUKLE 8 mm COB LED pásky 2700 K – 5 m stmívatelná 24 V super jasná pásková světla CRI90+ s RF dálkovým ovládáním a síťovým zdrojem UKCA | 2400 LED | teplá bílá 2700 K | jednoduchá domácí dekorace

#ad
ROUKLE #ad - Ve srovnání s smd svítidly snižuje technologie cob spotřebu energie, snižuje náklady na energii a minimalizuje dopady na životní prostředí. Každou led lze řezat podél linie, funguje však pouze část spojená se zdrojem proudu. Se 4 režimy, což snižuje častou výměnu a údržbu, 8 stupni jasu a 60sekundovým časovačem nabízí rozmanité možnosti osvětlení.

Navíc odstraňuje problémy s tmavými místy a efekty bodových zdrojů běžných LED pásků. Světlo lze ohnout do jakéhokoliv tvaru a zkrátit na jakoukoliv délku. Led pásky cob využívají 24 v dc, vytvářejí málo tepla a jsou bezpečné, také pro děti a domácí zvířata. Navíc teplota barvy cct 2700 k nabízí teplé a útulné světelné prostředí, že LED pásky COB jsou vhodné pouze pro vnitřní použití. Ultra tenký design a flexibilní montáž: cob led pásky se hodí pro úzké prostory nebo zakřivené instalace a nabízí větší flexibilitu a kreativitu.

S 2400 led na 5 m a 3840 led na 10 m zaručuje brilantní, rovnoměrné osvětlení. Vysoký index reprodukce barev cri: cob led pásky mají cri přes 90, které vytváří útulnou atmosféru. Spora energie a nízká spotřeba: cob led pásky jsou energeticky úsporné a šetří energii. Vysoký jas a rovnoměrné rozložení světla: 8 mm široké cob led pásky využívá cob technologii pro vynikající světelné efekty díky vysoké hustotě led.
ZnačkaROUKLE #ad
VýrobceROUKLE #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluDD-5M

5. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI COB RGB flexibilní LED pásky WS2811 IC WS2811 IC LED pásek 5 m 720 LEDS/M 21W/M DC24V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový zdroj

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Ve srovnání s proužky s led čipy jako 5050smd používají fcob proužky fcob jako světelný zdroj a jsou potaženy lepidlem pro dosažení rovnoměrnějšího a konzistentnějšího světla, zatímco LED pásky FCOB RGB WS2811 nevykazují tmavé skvrny, což zajišťuje rovnoměrnější a jasnější lineární osvětlení.

Ws2811 rgb, ra>90 a žádné tmavé skvrny, dokáže zobrazit tisíce dynamických barevných efektů, ws2811 ic může ovládat až 36 žárovek. Dvouvrstvý fpcb, stříhejte led diody na libovolnou délku podél značení střihu, odvod tepla a flexibilitu. Ip30 není vodotěsný. Propojitelné provedení. Diy proužky pro pohlcující DIY zážitek. Vyšší světelná účinnost, s kompatibilním ovladačem, jako je duha atd. Vezměte prosím na vědomí: pořadí barev světelné lišty je BRG ne RGB.

5m 720 leds/m 21w/m ws2811 cob led světelný pásek, 180° úhel vyzařování. A lze jej použít také s arduino, sp611eb09gvk267l, sp105eb06xxcc17y, K-1000C a dalšími programovacími ovladači. Poklesy napětí atd. Rozsah dodávky: 1x 5m fcob ws2811 grbic led pásek tento produkt neobsahuje ovladač a žádné napájení. Díky vysoce kvalitnímu pásku svítí každé led světlo rovnoměrně a má životnost více než 25 000 hodin, šatnách, kuchyních, což vám pomůže ušetřit peníze a čas na opravy.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.4

6. PAUTIX

#ad

4800 LED DC24 V, LED pásek CRI93+ pro ložnice, 10 m, PAUTIX COB LED pásek teplá bílá 2700 K, projekt osvětlení DIY síťový zdroj není součástí dodávky, kuchyně

#ad
PAUTIX #ad - Kromě toho nabízí super jasné světlo pro vaše zrcadlo v šatně/značce - stůl / knihovnu / skříňku / regál na víno / podsvícení televizoru. Design vyzařovacího úhlu 180 stupňů pro o 50 % širší osvětlení, žádné starosti s tmavými skvrnami! V porovnání se SMD 2835 a 5050 mohou COB LED pásky nabídnout lepší světelné efekty.

Hlavní vlastnosti cob nižší výkon, vyšší světelná účinnost, několik čipů na palubě pro rovnoměrné osvětlení, vyšší index reprodukce barev 93 +. Bezpečné pro každodenní použití: provozní napětí cob led pásků činí 24 v a napětí zajišťuje bezpečnost. Nezahrnuje led napájení a ovladače. Flexibilní osvětlení diy : jednoduše nalepte flexibilní led pásku na čistý, suchý a hladký povrch, štíhlé a tenké proužky jsou flexibilní a lze ji použít v rozích. Dné světlo dark area rope light: 4800 led čipů na těchto 10 m cob 2700 k led páskových světelných páskech 480 led/m, COB LED pásky vytvářejí super rovnoměrný světelný výkon, díky čemuž jsou emitující jednotky bezprecedentně blízko sebe, lineární a bez skvrn.

Velmi rozšířené a s dlouhou životností tato led světelná lišta v teplé bílé barvě používají skutečně dvouvrstvé desky plošných spojů, díky čemuž má tato COB LED světelná lišta dlouhou životnost s vysokým indexem podání barev 90+, sytými barvami a výraznou redukcí pro špičkové obchodní kluby, šperky a osvětlení skříně. Led pásky cob mají lepší chladič než normální led pásky, je bezpečné pro děti a domácí zvířata. Lze snadno řezat každých 50 mm a spojit jiné světelné pásky pro vytvoření požadované délky DIY. Nízká výhřevnost je bezpečná.
ZnačkaPAUTIX #ad
VýrobcePAUTIX #ad
Hmotnost0.42
Záruka5 let.

7. Airand

#ad

Kuchyň, 3000 K, LED samolepicí s dálkovým ovládáním, stmívatelný, teplá bílá, LED pásek 5 m pro koupelnu, vodotěsné IP44 se síťovým zdrojem, TV, světelný pásek, COB LED pásky 5 m, světelné pásky, 24 V

#ad
Airand #ad - Led pásky 3000 k teplé bílé mají velmi měkké a rovnoměrné osvětlení, vyšší světelná účinnost, vyšší index podání barev CRI90+, COB žádné tmavé skvrny, dodává vám příjemnou teplou a přirozenou atmosféru. Průměrná životnost této lišty Cob činí až 50 000 hodin. V závislosti na scéně můžete zvolit různý jas a režimy.

Jasnější a rovnoměrnější cob je aktualizovaný led pásek, rovnoměrnější a jasnější, ve srovnání s smd led páskem, i při použití s hliníkovým pouzdrem. Iroké spektrum použití– led pásek 5 m teplá bílá 3000 k je perfektní pro vnitřní osvětlení, tv, bar, restaurace, pracovní lampa na psací stůl, kosmetické zrcátko, ložnice, knihovna, kuchyň, funkce stmívatelného jasu světelného pásku se hodí pro různé scény. Přidána funkce časovače 1h-8h a funkce časovače a funkce přerušení časovače. Stmívatelný & dynamický & časovač led pásek 5 m s 16tlačítkovým rf dálkovým ovládáním, 8 dynamických režimů na výběr.

Světelná lišta 5 m se dodává se 2 konektory a 1 15, 5 cm spojovacím kabelem v balení, můžete přímo připojit nebo volně splétat o 360°. Flexibilní & samolepicí & stříhánícob led světelný pásek lze ohýbat v každém úhlu. Lightstrip neobsahuje žádné škodlivé látky, led pásek 5 m je vodotěsný i IP44, světelná páska LED je certifikována vysokou kvalitou. Bezpečnost a vodotěsnost a dlouhá životnost – pracovní napětí cob strip má nízké napětí 24 v, ve srovnání s běžnými světelnými lištami, led pásky lepší odvod tepla, takže není třeba se obávat poškození způsobených vlhkostí.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
ModelkaCOB Led Streifen 5M Warmweiss

8. LumenTEC

#ad

Sada: LED profil, 100 cm profil LED pro LED pásky, mléčný, hliníkový led profil LT6 + kryt černý

#ad
LumenTEC #ad - Kryt: opál. Rozsah dodávky: 1x profilová lišta + 1x kryt. Průhledný / průhledný povrch krytu zajišťuje přímý rozptyl světla z LED pásku. Pro led pásky s šířkou maximálně 12 mm. Třída ochrany: IP20 Délka: 100 cm eloxovaný hliník.
ZnačkaLumenTEC #ad
Výrobcep6-1 #ad
Výška0.31
Délka39.37
Šířka1.06
Číslo dílu1
Modelkamk121

9. ETRLNXY

#ad

RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení, aplikace a dálkové ovládání, synchronizace s hudbou, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV

#ad
ETRLNXY #ad - Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, běžet podle rychlosti efektu, synchronizace hudby a nastavení časovače, můžete použít 213 režimů sledování dreamcolor, jasu, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoCo StripX", abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky. Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem.

Loveeecký efekt je Anter. Powerbankou, domácí kino, jako je ložnice, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších led přípojek; 3m silné lepidlo zajišťuje, psací stůl, široce rozšířená, USB nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, že LED pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači. Usb napájení, počítačem, jednoduchá instalace led podsvícení tv je napájeno usb konektorem např. Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, ochranu proti zkratu, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 LED, ochranu proti přebití, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, vytváří velmi málo tepla, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.

Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

10. Philips Hue

#ad

Google Assistant a Apple HomeKit, funguje s hlasovými asistenty Alexa, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth

#ad
Philips Hue #ad - Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény. Generace, echo Plus a Echo Show 2.

Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu. Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno.

Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla. Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní. Generace. U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m. Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101