Top 10 klopapierhalter ohne Bohren Schwarz – Držáky na toaletní papír

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GERZ

#ad

GERZ Koupelnový držák toaletního papíru SUS 304 ušlechtilá ocel matná černá hedvábný papír držák role držák na stěnu

#ad
GERZ #ad - Rpa2023. 2023costste. Filigránský matný černý povrch neukazuje žádné skvrny a odolává každodenním škrábancům, každodenní maintece je jednoduchá, zachovává si svůj hladký a bezchybný vzhled.

Skryté šroubovací upevnění, snadná instalace a montážní materiál je součástí dodávky. Efektivní produkty – výhodná cena za vysoce kvalitní produkt, ideální volba do koupelny. Mezinárodní produkty mají samostatné termíny, včetně střihu, jsou k dispozici od roku výroby a mohou se lišit od místních produktů, věkového hodnocení a dlouhé produkce, labeling nebo instructions. Jedinečný čtvercový tvar dodává více moderních prvků pro dekoraci vaší místnosti, zkosené hrany chrání vaše tělo před poškrábáním.
ZnačkaGERZ #ad
VýrobceGERZ #ad
Hmotnost0.65

2. DanDiBo

#ad

DanDiBo Držák toaletního papíru černý kov ovečka WC držák rolí volně stojící WC držák papíru držák toaletního papíru

#ad
DanDiBo #ad - Ovce pojme až 7 rolí papíru na zádech, bezpečné volné stání je zajištěno čtyřmi nohami. Designový držák toaletního papíru ve vtipném vzhledu jako ovce. Vyrobeno z 1, 5 mm silné oceli a v černé barvě s práškovým nástřikem. Rozměry: výška 32 cm, hloubka 10 cm, šířka 50 cm, hmotnost 0, 8 kg.
ZnačkaDanDiBo #ad
VýrobceDanDiBo #ad
Výška12.6
Délka19.69
Hmotnost2.18
Šířka3.94
Číslo díluUPMSXXXSS

3. ecooe

#ad

Ecooe Toilettenpapierhalter Wandhalter aus Verchromtem Massivem Kupfer für Badzimmer WC Papierhalter Hochwertiger klopapierhalter Küchenrollenhalter Anti-Rost

#ad
ecooe #ad - Ecooe držák toaletního papíru, 1 návod český jazyk není zaručen. Montáž na většinu pevných zdí: držák lze snadno namontovat na většinu pevné stěn, nejen na dlaždice a cihlové zdi.

Chytrý design, který brání pádu: chytrý tvar l brání tomu, aby vaše role papíru spadly a umožňuje pohodlnou výměnu rolí papíru. Měděná slitina: díky nerezové měděné slitině může držák účinně odolávat korozi a rzi ve vašich koupelnách nebo kuchyních, takže ho můžete využívat po mnoho let. Permanentní instalace: hmoždinky zajišťují trvalou a stabilní montáž, ale přesto umožňují krásný vzhled bez stop.
Značkaecooe #ad
Výrobceecooe #ad
Výška1.18
Délka5.51
Hmotnost0.79
Šířka3.35
Číslo díluTHSTC-B
ModelkaTHSTC-B

4. Keuco

#ad

Otevřený tvar, s vysokým leskem, Moll, držák toaletních rolí do koupelny a na WC pro hosty, KEUCO Držák toaletního papíru z kovu

#ad
Keuco #ad - Vysoce kvalitní materiály: držák toaletního papíru z masivního kovu je pochromován speciálním třístupňovým procesem – pro brilantní hloubkový lesk a dlouhodobou ochranu proti korozi.

Tato série se vyznačuje nadčasovými tvary a vysokou kvalitou. Nová nadčasovost: díky zdrženlivému designu a jednoduchým tvarům se kolekce Moll hodí do každé koupelny. Collection moll – láska k dobrému designu: doplňky a armatury v tenkém a nadčasovém designu pro umyvadlo, sprchu a vše potřebné pro WC – vhodné ke každému vybavení koupelny.

Navíc se povrch snadno čistí a má dlouhou životnost. Držák se hodí pro šířku role až 12 cm. Bezpečná montáž: držák se skrytě montuje na stěnu. Upevňovací materiál se skládá z kvalitních hmoždinek a šroubů, je součástí dodávky. Praktické: otevřený tvar umožňuje pohodlnou výměnu koleček.
ZnačkaKeuco #ad
VýrobceKeuco #ad
Výška1.06
Délka3.62
Hmotnost0.3
Šířka5.51
Číslo dílu12762010000
Modelka12762010000

5. DanDiBo

#ad

DanDiBo Držák toaletního papíru černý kov ovečka 3. 0 WC držák na toaletní papír volně stojící WC držák papíru držák toaletního papíru

#ad
DanDiBo #ad - Materiál: kov, výška 26 cm, barva: černá, hmotnost: 0, šířka 55 cm, hloubka 10 cm, 8 kg. Díky roztomilým očím ovce a sladkému pohledu přitahuje všechny pohledy.

Role toaletního papíru se stylově začlení do vaší koupelny/WC a nabízí tak místo pro uložení až 7 běžných rolí. Na držáku toaletního papíru ovce 3. 0 od dandibo uschováte svůj toaletní papír prostorově úsporně a dekorativně. Skvělá možnost uložení. Sestavený držák toaletního papíru je okamžitě připraven k použití a přitom upoutá pozornost. Výborně se hodí jako dárek.
ZnačkaDanDiBo #ad
VýrobceDanDiBo #ad
Výška10.24
Délka21.65
Hmotnost1.76
Šířka3.94
Číslo díluGG-wG-131

6. Eowihor

#ad

černý, Eowihor Držák toaletního papíru bez vrtání, držák toaletního papíru samolepicí 304 SUS ušlechtilá ocel držák toaletního papíru do koupelny a kuchyně

#ad
Eowihor #ad - Snadná instalace: samolepicí držák toaletního papíru, není nutné žádné bobování. Pro zavěšení papírových rolí, toaletách, malých ručníků zajistěte pořádek.

Moderní design: klasický držák toaletního papíru ve tvaru L, háček na konci účinně zabraňuje tomu, aby papír spadl do role. Tipy: použijte držák toaletního papíru po 24 hodinách instalace, abyste zajistili vyšší přilnavost. Jednoduše stáhněte ochrannou vrstvu na zadní straně a nalepte ji na hladký povrch. Iroké použití: držák toaletního papíru lze použít v koupelnách, kuchyních a ložnicích. Materiál: držák toaletního papíru černý matný je vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli 304, dlouhá životnost, vodotěsný a nerezový.
ZnačkaEowihor #ad
VýrobceEowihor #ad
Výška0.99
Délka4.2
Šířka2
Číslo dílu131
Modelka131

7. Komey

#ad

Komey Držák toaletního papíru – elegantní držák toaletního papíru bez vrtání – moderní držák toaletního papíru – praktický držák toaletního papíru s odkládací přihrádkou – ušlechtilý držák na WC v

#ad
Komey #ad - Kvalita – komey ručí za kvalitu a spokojenost zákazníků. Robustní – držák toaletního papíru je vyroben z nerezové oceli. Povrch je odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí.

Praktické – těšte se na ušlechtilý a funkční držák toaletního papíru s praktickou odkládací plochou a dvěma promyšlenými držáky na ručníky. Díky tomu je černý matný povrch ideální do koupelny a navíc se absolutně snadno udržuje. Design – moderní design v matně černé barvě upoutá pozornost tohoto držáku na toaletní papír. Během chvilky lze držák WC role upevnit lepicími podložkami nebo šrouby. Flexibilní – náš držák toaletního papíru vám nabízí flexibilní možnost montáže. S držákem na toaletní papír získáte promyšlený výrobek s dlouhou životností v prémiové kvalitě! .
ZnačkaKomey #ad
VýrobceKomey #ad
Výška0.99
Délka5.31
Hmotnost0.97
Šířka3.94
Číslo dílu1234
ModelkaToilettenpapierhalterung

8. tesa

#ad

Zur Wandbefestigung ohne Bohren, tesa ELEGAANT Toilettenpapierhalter ohne Deckel, inkl. Klebelösung, 44 mm x 132 mm x 99 mm, verchromt

#ad
tesa #ad - So geschmeidig kann eckige linienführung sein: der WC-Rollenhalter mit der glänzenden Oberfläche aus verchromtem Metall vollführt elegant den Spagat zwischen dem Nützlichen und dem Schönen. Beständige klebetechnologie mit hervorragender Haltekraft - ohne Bohrlöcher: Der Papierrollenhalter hinterlässt an Wänden im Badezimmer keine Schäden - empfehlenswert für Mietwohnungen, rostfrei.

Auf vielen oberflächen anwendbar: geeignet für fliesen, glas, Naturstein, Wandtextilien und Kunststoffe wie PP, marmor, Tapeten, Holz und viele Kunststoffe - ungeeignet für Putz, Metall, PE und PTFE. Unkomplizierte, ohne handwerkliche vorkenntnisse, saubere wandmontage: mit der tesa Power, Kit Technologie zur einfachen Befestigung an der Wand - ohne Bohrmaschine, ohne den sonst anfallenden Schmutz.

Spurlos wieder ablösbar: nach dem entfernen ist das Badaccessoire mit dem separat erhältlichen Adapter BK20 wiederverwendbar - der Lieferumfang umfasst sämtliches zur Montage erforderliche Material.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška6.1
Délka3.35
Hmotnost0.94
Šířka5.31
Číslo dílu40428-00000-00
Modelka40428-00000-00

9. Auxmir

#ad

Bez vrtání, držák toaletního papíru na toaletu, nerezový, Auxmir Držák toaletního papíru, kuchyň, stříbrný, koupelnu, držák na role samolepicí, držák toaletního papíru z ušlechtilé oceli

#ad
Auxmir #ad - Iroké použití: držák toaletního papíru lze instalovat horizontálně i vertikálně. Multiscéna: držák papíru auxmir může bez problémů přilnout na čisté a hladké povrchy, obývacího pokoje, mramor, ložnice, sklo, proto se hodí do koupelny, nerezová ocel, jako jsou dlaždice, toalety, kuchyně a kanceláře.

Vynikající design: s držákem rolí ve tvaru l lze zajistit, a ocasní háček účinně zabraňuje pádu a sklouznutí toaletního papíru. Lze jej použít k umístění ručníků z toaletního papíru nebo k zavěšení ručníků, kabátů, klíčů, klobouků, deštníků, hadrů, kuchyňských potřeb, klobouků a sáčků na uskladnění. Flexibilní a rychlá instalace: bez vrtání a poškození stěny, jednoduše a pohodlně sejměte samolepicí kryt a přitlačte držák toaletního papíru proti hladkému, čistému povrchu, snadno odstranitelný.

Design je hranatý a moderní, aby role měla dostatek místa k otáčení, držák papíru lze dobře integrovat do stylu zařízení. Vysoce kvalitní materiály: rozměry: 14 × 6, 5 × 4, díky tomu lze při každodenním používání zabránit poškrábání, zmatnění a otiskům prstů, korozi, 5 cm; držák toaletního papíru auxmir je z ušlechtilé oceli sus304, současně se snadno čistí.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška0.99
Délka5.51
Hmotnost0.36
Šířka2.56
Číslo dílu131
Modelka131

10. Aikzik

#ad

Do, držák toaletního papíru, držák toaletního papíru, samolepicí držák toaletního papíru z ušlechtilé oceli, Aikzik Držák toaletního papíru bez vrtání, držák na toaletní papír, držák na toaletu

#ad
Aikzik #ad - Díky použití vysoce kvalitní ušlechtilé oceli se při každodenním používání výrazně snižuje výskyt škrábanců, korozi, zmatnění a otisků prstů. Snadná montážpovrch stěny setřete a osušte, poté odstraňte ochrannou fólii ze zadní strany samolepicích polštářků a držák na toaletní papír nalepte na hladký povrch stěny.

Design držáku ve tvaru l zajišťuje, koupelny a toalety, že držák toaletního papíru je chráněn od stěny a lze jej snadno otáčet. Silně lepídržák toaletního papíru aikzik bez vrtání. Zadní háček efektivně zabraňuje sklouznutí papíru. Velikostvelikost držáku toaletního papíru: délka role: 14 cm, 0 cm * 4, 5 cm, rozměry desky: 9, vzdálenost od stěny: 6, 5 cm.

Materiál z kartáčované ušlechtilé oceli. Iroká kompatibilitavysoce kvalitní samolepicí držák toaletního papíru, dřevo, vhodné na dlaždice, jasné a jednoduché linie, ideální do ložnice, plast a sklo. Držák toaletního papíru k nalepení, nechte působit 24 hodin, aby byla zajištěna lepší přilnavost.
ZnačkaAikzik #ad
VýrobceAikzik #ad
Výška0
Délka2.17
Hmotnost0.42
Šířka1.4
Číslo dílu.
Modelka131