Top 10 Kleopatra Perücke Kinder – Paruky a příčesky pro dospělé

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MORTICIA

#ad

Morticia Short Straight Blue Dámská Bob Full Bang Dětská paruka se zlatou jehlou do vlasů Dragonfly děti

#ad
MORTICIA #ad - Hodí se jak pro dospělé, tak i pro děti. Vyrobeno z kvalitního umělého vlákna, krátká rovná modrá paruka, 100% zbrusu nové. Balení obsahuje 1 krátkou modrou paruku, 1 zlatou vážkovou jehlu do vlasů a 1 sáček na vlasy. Krátké modré paruky pro mnoho příležitostí, lapis kostým, jako je kostým Coraline Cosplay, svatba, tematické party, jevištní představení a každodenní oblečení. Vlasy jsme nechali trochu déle, abyste je mohli stříhat do obličeje. Tato krátká modrá čepice paruky je vybavena nastavitelnými ramínky, aby odpovídala velikosti.
ZnačkaMORTICIA #ad
VýrobceMORTICIA #ad
Číslo díluMC0040

2. MapofBeauty

#ad

MapofBeauty 28"/70 cm dlouhé ofiny vlasy animace kostým paruka strana zlatá

#ad
MapofBeauty #ad - Délka: cca 70cm. 100% nové produkty. Balení obsahuje: 1 paruka. Materiál: 100% vlákno Kanekalon. Paruka čepice do vlasů průměrná velikost: maximální obvod cca 51 ~ 53 cm normální chyba 1 ~ 2 cm, průměrná velikost paruky je nastavitelná.
ZnačkaMapofBeauty #ad
VýrobceMapofBeauty #ad
Hmotnost0.53
Číslo díluNWG0CP60824-CJ2-MAP-M-A

3. WIG ME UP

#ad

PW0185-P103 karneval Kleopatra Hollywood Diva Halloween, WIG ME UP

#ad
WIG ME UP #ad - Paruka pro dospělé. Značka: wig me UP. Kód barvy P103. Erná masopustní paruka se zlatě zbarvenými perlami ve vzhledu Kleopatry. Diskrétní zaslání v neutrálním balení, NOVÉ s etiketou.
ZnačkaWIG ME UP #ad
VýrobceVK Event Fashion #ad
Délka0
Číslo díluPW0185-P103(A160)
ModelkaPW0185-P103(A160)

4. MapofBeauty

#ad

MapofBeauty 70 cm dlouhá kudrnatá boční pálka koncové vlasy kostým Cosplay paruka Platinum Gold

#ad
MapofBeauty #ad - Paruka čepice do vlasů průměrná velikost: maximální obvod cca 53 ~ 55 cm normální chyba 1 ~ 22 cm, průměrná velikost paruky je nastavitelná. Balení obsahuje: 1 paruku. Délka: cca 70 cm. Materiál: 100% vlákno vysoké teploty. 100% nové produkty.
ZnačkaMapofBeauty #ad
VýrobceMapofBeauty #ad
Hmotnost0.52
Číslo díluNWG0CP60824-IZ2-M-A
ModelkaNWG0CP60824-IZ2-M-A

5. wicked

#ad

Cleopatra Wig **

#ad
wicked #ad - Jednotná velikost. Vyrobeno ze syntetických vláken. Paruka kleopatra s třásněmi a zlatými copánky. Perfektní pro egyptské nebo historické tematické stránky, knižní den. Kostým a límec nejsou součástí paruky.
Značkawicked #ad
Výrobcewicked #ad
Výška10.24
Délka6.69
Hmotnost0.37
Šířka1.38
Číslo díluEW-8182
ModelkaEW-8182

6. WIDMANN

#ad

Widmann 6316R – Paruka královna Nilu s pletenými copánky, černá, tématická party, umělé vlasy, karneval

#ad
WIDMANN #ad - Paruka není odolná proti teplu. Další krásné kostýmy a doplňky najdete v našem značkovém obchodě. Klikněte na název značky Widmann pod názvem produktu. Dále má šest pletených copánků, které jsou uzavřeny zlatou stuhou. Pokud je to nutné, můžete tuto paruku upravovat sprejem na vlasy, abyste snížili vlnění krepatství. Stále vám chybí ideální doplněk k vašemu egyptské královně? Pak je tato paruka firmy Widmann přesně to pravé pro vás. Paruka má černé vlasy po ramenou a ofinu.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška7.87
Délka1.97
Šířka3.94
Číslo dílu6316R
Modelka6316R

7. MapofBeauty

#ad

MapofBeauty 70 cm dlouhá kudrnatá boční pálka koncové vlasy kostým Cosplay paruka zlatá

#ad
MapofBeauty #ad - Paruka čepice do vlasů průměrná velikost: maximální obvod cca 53 ~ 55 cm normální chyba 1 ~ 22 cm, průměrná velikost paruky je nastavitelná. Balení obsahuje: 1 paruku. Délka: cca 70 cm. 100% nové produkty. Materiál: 100% vlákno vysoké teploty.
ZnačkaMapofBeauty #ad
VýrobceMapofBeauty #ad
Hmotnost0.52
Číslo díluNWG0CP60824-ML2-M-A
ModelkaNWG0CP60824-ML2-M-A

8. WIDMANN

#ad

Widmann 46931 – dětská paruka Cleopatra, paruka, tématická party, černá, karneval, se splétanými copánky, Egypťanka

#ad
WIDMANN #ad - Klikněte na název značky Widmann pod názvem výrobku. Nejlépe se však uplatní v kombinaci s kostýmem egyptské královny. Jsou z umělých vlasů, velmi snadná údržba a lze je nosit bez časově náročného stylingu.

S touto parukou, firmy widmann jste správně, abyste co nejlépe doplnili outfit vaší dcery na karneval. Paruka je ideálním příslušenstvím pro mnoho kostýmů na karnevalu. Další krásné kostýmy a příslušenství najdete v našem značkovém obchodě. Součástí dodávky je dlouhá, černá umělá paruka z umělých vlasů. Nápady jsou krásně splétané copánky, což činí paruku obzvláště. Tak je vaše dítě okamžitě připraveno na příští party.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška1.38
Délka9.45
Šířka7.09
Číslo dílu46931
Modelka46931
Záruka0 Jahre Garantie

9. Mildiso

#ad

Děti, 001 K, umělé vlasy, Mildiso Paruka hnědá, dámské dlouhé paruky s ofinou a síťkou na paruky pro ženy, dívky, super přírodní syntetika, paruka

#ad
Mildiso #ad - 101% prodyšná síť růží uvnitř pro komfort při nošení. Nepoškodí vaše vlastní vlasy, díky tomuto výrobku budete lesklejší a sebevědomější. Můžete dostat mnoho komplimentů na různých místech, jako jsou večírky a každodenní oblečení. Je to dárek. Pořizujeme všechny naše vlastní fotografie paruk, které jsou čerstvě z balení, že paruka, kterou vidíte.

Bez ohledu na to, takže víte, vypadá přesně jako fotografie, můžete naše paruky bez problémů nosit. Paruka má dva nastavitelné popruhy, elastický pásek, nastavitelný až na 53 – 57 cm, které lze s pevnou polohou vzájemně propojit pro různé velikosti hlavy. Perfektní nákupní zážitek. Přijďte a přidejte nákupní košík. Příležitost: tato módní paruka ombre s poníkem, anime cosplay, svatbu, vánoce, karneval, samozřejmě perfektní pro každodenní použití, figurínu do výlohy, pivní slavnost, Halloween, koncert a na party, kostýmovou party, pro dohazování a každodenní použití záře davu.

Dárek zdarma: paruka je dodávána s 1 kusem paruky. Nosíte pouze paruku mildiso, která vám přinese nový vzhled. Mnoho lidí se to líbí. Mildiso vždy vede trend módní paruky, nabízíme kvalitní paruku se 100% syntetickými vysokoteplotními vlákny odolnými vůči vysokým teplotám a každou paruku vyrábějí zkušení pracovníci.
ZnačkaMildiso #ad
VýrobceMildiso #ad
Číslo díluDE001K

10. Smiffys

#ad

Jedna velikost, paruka se zlatou ozdobou, 42081, lepicí paruka, Smiffys Dámská pletená paruka s ofinou, černá

#ad
Smiffys #ad - Zvláštní větrání díky integrované síťce na vlasy, síťka na paruku není součástí dodávky doporučujeme pro skrytí vlasů. Pro vzhled jako ve starém egyptě, pouze ruční praní a sušení na vzduchu, 100% polyester. Rozsah dodávky: 1 smiffys dámská děrovaná paruka s ofinou v robustní plastové krabičce, barva: černá, obsahuje mimo horní díl, paruka se zlatou ozdobou, velikost: jedna velikost. Pletená paruka s ofinou a zlatým zdobením pro ženy, pro královské oblečení. Výrobek není odolný vůči horku.
ZnačkaSmiffys #ad
VýrobceSmiffys #ad
Výška1.97
Délka10.24
Hmotnost0.23
Šířka6.3
Číslo dílu42081
Modelka42081