Top 10 Klebe Bart Schnauzer – Paruky a příčesky pro dospělé

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Mustaches

#ad

Novinka, Mustaches Samolepicí Fisherman's falešný knír, příslušenství ke kostýmu pro dospělé, zázvorová barva, umělé vousy

#ad
Mustaches #ad - Pro zvláštní potřeby lze knír také zastřihnout, zůstává však s originálním lepidlem po celé hodiny ve formě. Lze použít opakovaně, česat, stylizovat a na přání dokonce nastříkat barvou nebo obarvit. Naše certifikáty eu pro zdraví a bezpečnost nabízejí dodatečnou jistotu. Realistický kostým na party – vzhled, který hledáte! - tento falešný samolepicí knír v přírodní velikosti je ideální pro divadlo, divadelní kluby a cosplay.

Nebo jako převlek na party nebo prostě jen pro zábavu. Jednoduché a pohodlné – okamžitě falešný knír! - samolepicí, snadno se nanáší a odstraňuje, pro více představení, s oboustranným lepicím proužkem nebo lepidlem na kůži Spirit Gum. Vypadá skvěle celý den nebo v noci, samostatně nebo s jiným zvláštním oblečením. Vhodné pro každého dospělého. Používáme pouze vysoce kvalitní umělou kožešinu a 3M chirurgické lepicí pásky, které jsou antialergické a nedráždí pokožku.

Vyrobeno v super kvalitě – originální mustache! - ručně vyrobeno a ručně větrané a česané v srdci evropské unie s láskou a smíchem a jen s nejlepšími umělými vlasy od jednoho z nejvynalézavějších výrobců falešných knírek, vousů a podobně. Lepicí páska tohoto výrobku splňuje přísné směrnice EU pro zdravotnické výrobky. Nenechte se oklamat levnými kopiemi s nekvalitními materiály a designem - váš obličej si zaslouží komfort a kvalitu. Certifikace eu jako bezpečná – pro pocit bezpečí.
ZnačkaMustaches #ad
VýrobceMustaches #ad
Výška6.3
Délka10.24
Hmotnost0.01
Šířka0.2
Číslo dílu039-LB

2. Maskworld

#ad

Karneval, tematická party – Metamorf 6030 – vousy snooper, Maskworld Knírač – profesionální vousy z pravých vlasů – černý knír – příslušenství ke kostýmu – halloween

#ad
Maskworld #ad - S podrobným, ilustrovaným návodem k použití. Díky speciálnímu postupu tvořícímu masky v realistickém tvaru a s autentickým barevným melírováním. Horní vousy z pravých vlasů v černé barvě. Včetně lepidla Mastix 2 ml. Falešné vousy – opakovaně použitelné.
ZnačkaMaskworld #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu6030schwarz
Modelka6030

3. SRJQXH

#ad

SRJQXH 48 kusů falešných medvídků, sada samolepicích kníčků se hodí pro různé večírky, maškarní žíly, 16 různých typů na party, falešné vousy, karneval

#ad
SRJQXH #ad - Různé styly: celkem 48 samolepicích vousů, 16 stylů, vždy 3 kusy, různé styly na vousy lze kombinovat s různým oblečením. Snadné použití: stáhněte spodní papír a nalepte pod nos a po použití pomalu stáhnete.

Použití umělých medvídků jako součást kostýmů na různých tématických party nebo sdílení s rodinou a přáteli nás může potěšit. Pokud je lepicí páska čistá, lze ji dokonce znovu použít. Intimativní design: naše falešné vousy mají realistický vzhled, lepící zadní stranu, dobrou přilnavost, snadno se instaluje a odstraňuje; vhodné pro většinu lidí, ať už dospělé nebo děti.

Vysoce kvalitní materiály: lepené vousy jsou z kvalitního chemického vlákna, šetrné k životnímu prostředí, s dlouhou životností, bez škodlivých látek a bez zápachu. Iroké spektrum použití: je dobrou volbou pro festivalové oslavy a shromáždění.
ZnačkaSRJQXH #ad
VýrobceSRJQXH #ad
Číslo díluJHXG-1
ModelkaJHXG-1

4. ChaneeHann

#ad

Vánoční oslavu, příslušenství na party, 16 různých typů, přilepení lepících vousů, falešných vousů, vousů, karneval, party, na Halloween, 48 kusů samolepicích knírek falešný knír

#ad
ChaneeHann #ad - Existuje mnoho druhů falešných knírek, které jsou vhodné jak pro děti, tak i pro dospělé. Různé styly: celkem 48 samolepicích vousů, vždy 3 kusy, 16 stylů, různé styly vousů lze kombinovat s různým oblečením.

Intimní design: naše falešné vousy mají realistický vzhled, dobrou přilnavost, snadno se aplikují a odstraní; vhodné pro většinu lidí, lepivou záda, ať už pro dospělé nebo děti. Pro odstranění je pomalu stáhněte. Vysoce kvalitní materiály: vyrobeno z vysoce kvalitních umělých vláken, bez škodlivých látek, samolepicí, snadno se nanáší a odstraňuje.

Iroká oblast použití: používá se jako jedinečná dekorace pro maskovací míče pro vytvoření veselé atmosféry a je také oblíbená při hraní rolí, halloweenských dekorací a různých tematických oslavách. Dokud lepicí páska udržíte čistou, lze ji dokonce znovu použít. Snadné použití: jednoduše stáhněte zadní bílý papír a nalepte vousy na požadované místo.
ZnačkaChaneeHann #ad
VýrobceChaneeHann #ad
Číslo dílu123

5. WIG ME UP

#ad

WIG ME UP – PW0210 pro ZA68E paruka & vousy Halloween karneval Šedá, dlouhé hladké kouzelníky pacholek Ruprecht prorokem věk Biker

#ad
WIG ME UP #ad - Délka paruky cca 55 cm, vousy cca 50 cm. Slo výrobku: pw0210-za68EA552. Paruka pro dospělé. Značka: wig me UP. Skvělá sada z dlouhé paruky se střední pěšinkou a silnými, dlouhými vousy – sada je nabízena v různých barvách, v této velmi pěkné šedé se skvěle hodí pro starého kouzelníka, otroka Ruprechta nebo proroka. Kód barvy: ZA68E.
ZnačkaWIG ME UP #ad
VýrobceVK Event Fashion #ad
Délka0
Číslo díluPW0210-ZA68E(A552)

6. iZoeL

#ad

řetízek na krk – pánský karneval, iZoeL Paruka Vokuhila 80. 90. léta outfit doplňky pánské – blond paruky, party kostýmy, paruky, sluneční brýle, kostýmy na Halloween, masopustní kostýmy

#ad
iZoeL #ad - Let: nápadné sluneční brýle ve stylu na hnědé barvě, nápadné náhrdelníky byly v 80 Velmi klasika!80 Letech velmi oblíbené. Ponořte se do vzrušujícího světa 80 . Velké, abyste zvýraznili svůj vzhled. Století, sada doplňků ke kostýmu vám přinese spoustu zábavy na karnevalových večírcích, letní party nebo při revivalu Woodstock.

Léta. Doufáme, sluneční brýle, masopustní noci, halloweenské party, masopustu, že 80. Necháme znovu oživit 80 Let s parukou Vokuhila! Paruka vokuhila, vpředu krátká a objemná, blond, vzadu dlouhá, typická 80. Masopustní paruka: materiál: 75 % polyester, který je lehký a příjemný na nošení; má nastavitelnou čepici, 25 % modakryl, která zaručuje individuální tvar a zůstává pohodlný po celý večer.

Léta outfit pro 4dílné pro pány na halloween party, obsahuje 1 x blond paruku ve vokuhile, masopustní karneval, 1 x velký zlatý řetízek, 1 x sluneční brýle a 1 x vousy. Pánské doplňky oblečení 80 Let. Noste zlatý řetízek, zdůrazňuje retro vzhled. Léta paruka, tematické party 80
ZnačkaiZoeL #ad
VýrobceiZoeL #ad
Výška0.79
Délka7.87
Šířka7.87
Číslo dílu627-HL
Modelka627-HL
ZárukaNení relevantní

7. Mustaches

#ad

Realistický Fu Manchuru, samolepicí knírek

#ad
Mustaches #ad - Samolepicí falešný knír s lékařskými 3M antialergickými sáčky. Drží celé hodiny, pokud je na suché a čisté kůži ASIERT. Jedna velikost vhodná pro všechny dospělé, zábavu nebo kostým jako doplněk. Vysoce kvalitní ručně vyráběné vlasy knír z umělé kožešiny, vyrobeno v Evropě.
ZnačkaMustaches #ad
VýrobceBalionu Salis #ad
Výška4.33
Délka3.94
Hmotnost0.03
Šířka0.2
Číslo díluW179-LD

8. SMATECH

#ad

Falešné vousy, knír, velký výběr, knír, SMATECH 86 ks knírek k nalepení knírek k nalepení, falešné vousy

#ad
SMATECH #ad - Zajišťují spoustu zábavy a jsou ideálním příslušenstvím na party. Vousy jsou vhodné pro každou zábavu, ať už na party nebo dětské narozeniny. Díky své univerzální velikosti a designu jsou vousy vhodné pro každý věk. Nevhodné pro děti do 3 let. Použití pod dohledem dospělých. S různými a mnoha vousy jsou pro vás vhodné vousy pro každou příležitost. Samolepicí falešné kníry drží dlouho a beze zbytku na vašem těle.
ZnačkaSMATECH #ad
VýrobceSMATECH #ad
Výška0.79
Délka8.27
Šířka5.71

9. SIMUER

#ad

48 kusů falešných knírek samolepicích lepicích vousů na falešné vousy elegantní kostým pro děti a dospělé

#ad
SIMUER #ad - Samostatně lepidlo: pick a kůru a pomalé odstranění stohu a podkladového papíru, poté nalepte na obličej nebo jiné místo. Materiál vláken: made of good quality artificial fiber, no harmful substances, self-adhesive, easily applied and removed.

One year warranty: for all simuer products we promised 30 days money back, 1 year replacement warranty and prompt friendly customer service in 24 hours. Různé styly: sada falešných pouzder obsahuje 16 různých stylů, 48 kusů celkem, different style for different dress up. Iroké použití: perfektní pro použití na maškarní, mexické kostýmy, představení, festivaly, Halloween, tematická disguise party atd.
ZnačkaSIMUER #ad
VýrobceSIMUER #ad
Číslo díluS0075
ModelkaS0075

10. Topcosplay

#ad

Topcosplay Paruka a vousy sada pánských kouzelníků kouzelník kouzelník paruka šedá/bílá Halloween masopust karneval paruka šedá

#ad
Topcosplay #ad - Proměňte se v nejmocnějšího kouzelníka ze středozemě s touto dvoudílnou kombinací vousů a paruky! Kombinace čenichu a brady má otvor v ústech a navíc má elastický gumový pásek, který zajišťuje řádné usazení umělých vousů.

Všechny modely jsou vhodné pro obvod hlavy 54 – 60 cm a jsou nastavitelné pomocí flexibilních pásků. Vypadá jako pravé vlasy. Paruky jsou velmi přirozené a vhodné pro dlouhodobé používání. Materiál: žáruvzdorná vlákna, odolná teplotám do 180 °c. Balení obsahuje: 1x paruku, 1x čepici na paruku. Ideální kouzelnické vousy na karneval, cons a masopust.
ZnačkaTopcosplay #ad
VýrobceTopcosplay #ad
Výška2.56
Délka7.99
Šířka10
Číslo díluZZFJ-3G