Top 10 JBL Wave Buds – Sluchátka do uší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JBL

#ad

JBL Tune 510 BT – bílá

#ad
JBL #ad - Bezdrátové připojení: tato sluchátka jsou přenášena bezdrátově z vašeho přístroje a mohou dokonce přepínat mezi dvěma zařízeními, abyste nezmeškali žádný hovor.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.35
Šířka19.69
Číslo díluJBLT510BTWHT
ModelkaJBLT510BTWHT
Záruka12 měsíců

2. JBL

#ad

JBL Wave 100TWS In-Ear Kopfhörer in Ivory – Kabellose Earphones mit Deep Bass Sound und Dual Connect – Bis zu 20 Stunden Wiedergabezeit mit nur einer Akkuladung

#ad
JBL #ad - Typ-c-ladekabel sowie Kurzanleitung, Garantieschein und Sicherheitsdatenblatt / Bluetooth 5. 0 / bis zu 20h Spielzeit. Die ergonomisch geformten ohrhörer sitzen passgenau und sorgen für einen angenehmen Tragekomfort, sodass der Hörgenuss auch nach einem ausgiebigen Training oder Bürotag gewährleistet ist.

Für die ganz besonderen sounderlebnisse: die jbl wave 100TWS Earphones bestechen mit dem JBL Deep Bass Sound und ermöglichen dank der kabellosen Bluetooth Verbindung volle Bewegungsfreiheit. Leichte bedienung: die headphones mit mikrofon bieten Flexibilität - dank Dual Connect Anrufe entgegennehmen, Lautstärke einstellen, den Sprachassistenten verwenden und weiterhin Musik hören.

Ausdauerpaket: die in-ear kopfhörer bieten durch ihren leistungsstarken Akku bis zu 20 Stunden Wiedergabezeit 5h Ohrhörer, 15h Ladebox und sind nach nur 2 Stunden wieder vollständig geladen. Lieferumfang: 1 x jbl wave 100tws kopfhörer in ivory in 2 größen inkl.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman Kardon #ad
Výška0.83
Délka1.14
Hmotnost0.1
Šířka0.94
Číslo díluJBLW100TWSIVR
ModelkaJBLW100TWSIVR
Záruka2 year manufacturer

3. JBL

#ad

JBL Wave Flex – bezdrátová sluchátka do uší s vodotěsností IP54 a IPX2 – technologie TalkTru a AmbientAware – výdrž baterie 32 hodin – v bílé barvě

#ad
JBL #ad - Vodotěsnost: vodotěsná certifikace ip54 a ipx2 umožňuje vychutnat si hudbu na pláži, u bazénu nebo ve fitness studiu, aniž byste si museli dělat starosti s stříkající vodou nebo prachem. Poslouchejte každý detail: díky technologii deep bass sound, která poskytuje syté basy a současně nabízí čistou kvalitu zvuku a zpěvu, se zážitek z poslechu posune na zcela novou úroveň.

Doporučujeme produkt resetovat a vyčistit kontaktní body na sluchátkách. Vyhněte se nepříjemným přestávkám: technologie talkthru přeruší hudbu během hovorů, zatímco AmbientAware umožňuje hudbu pokračovat, aniž by potlačovala okolní hluk.

Hudba bez přestávky: díky výdrži baterie 8 hodin a 24 hodin v pouzdře můžete poslouchat hudbu po celý den – funkce rychlého nabíjení zajišťuje dvě hodiny po pouhých 10 minutách nabíjení. Rozsah dodávky: 1 x jbl wave flex, 1 x usb-c nabíjecí kabel, 3 x špunty do uší v různých velikostech, 1 x návod k rychlému spuštění / bezpečnostní datový list, v bílé barvě.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.06
Délka3.94
Hmotnost0.13
Šířka3.94
Číslo dílu6925281953491
ModelkaHA-JBLWFLEXWHT
Záruka2 roky výrobce

4. JBL

#ad

True-Wireless sluchátka do uší s potlačením okolního šumu v růžové barvě – s přehráváním hudby až 40 h, JBL Live Pro 2 TWS – vodotěsná

#ad
JBL #ad - Vždy připravena: bluetooth sluchátka mají díky výkonné lithium-iontové baterii výdrž až 40 hodin – po pouhých 15 minutách jsou opět k dispozici 4 hodiny přehrávání. Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecí stanice, nabíjecího kabelu typu C, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit.

Rozsah dodávky: 1 x sluchátka jbl live pro 2 tws od jbl v růžové / doba přehrávání 40 h / vč. Bezdrátová sluchátka do uší nadchnou zvukem jbl signature, zatímco Stick-Close design se svým oválným tvarem zajišťuje větší komfort při nošení, stínění a basy.

Est mikrofonů beamforming snižuje hluk větru a pozadí a umožňuje křišťálově čisté hovory / dodatečný komfort díky hlasovému a dotykovému asistentovi a aplikaci JBL Headphones český jazyk nelze zaručit. Adaptivní potlačení okolního šumu s funkcí smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a zároveň nebudou spolknuty důležité zvuky okolí.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.06
Délka2.76
Hmotnost0.11
Šířka1.73
Číslo díluJBLLIVEPRO2TWSROS
ModelkaJBLLIVEPRO2TWSROS
Záruka2 roky záruka

5. JBL

#ad

JBL Wave Buds – bezdrátová sluchátka do uší s vodotěsností IP54 a IPX2 – silné basy a výdrž baterie 32 hodin – v bílé barvě

#ad
JBL #ad - Poslouchejte každý detail: díky technologii deep bass sound, která poskytuje syté basy a současně nabízí čistou kvalitu zvuku a zpěvu, se zážitek z poslechu posune na zcela novou úroveň.

Vyhněte se nepříjemným přestávkám: technologie talkthru přeruší hudbu během hovorů, zatímco AmbientAware umožňuje hudbu pokračovat, aniž by potlačovala okolní hluk. Rozsah dodávky: 1 x sluchátka do uší jbl wave buds s nabíjecím pouzdrem, 1 x návod k rychlému spuštění / bezpečnostní datový list, 3 x velikosti špuntů do uší, 1 x nabíjecí kabel USB-C, v bílé barvě. Hudba bez přestávky: díky výdrži baterie 8 hodin a 24 hodin v pouzdře můžete poslouchat hudbu po celý den – funkce rychlého nabíjení zajišťuje dvě hodiny po pouhých 10 minutách nabíjení.

Vodotěsnost: vodotěsná certifikace ip54 a ipx2 umožňuje vychutnat si hudbu na pláži, u bazénu nebo ve fitness studiu, aniž byste si museli dělat starosti s stříkající vodou nebo prachem.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.02
Délka2.72
Hmotnost0.09
Šířka1.46
Číslo dílu6925281953569
ModelkaJBLWBUDSWHT
Záruka2 roky

6. JBL

#ad

JBL Live Pro 2 TWS – vodotěsná, true-Wireless sluchátka do uší s potlačením okolního šumu ve stříbrné barvě – s přehráváním hudby až 40 h

#ad
JBL #ad - Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecí kabel typu C, nabíjecí stanice, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit. Bezdrátová sluchátka do uší nadchnou zvukem jbl signature, zatímco Stick-Close design se svým oválným tvarem zajišťuje větší komfort při nošení, stínění a basy.

Vždy připravena: bluetooth sluchátka mají díky výkonné lithium-iontové baterii výdrž až 40 hodin – po pouhých 15 minutách jsou opět k dispozici 4 hodiny přehrávání. Adaptivní potlačení okolního šumu s funkcí smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a zároveň nebudou spolknuty důležité zvuky okolí.

Rozsah dodávky: 1 x jbl live pro 2 tws sluchátka od jbl ve stříbrné barvě / doba přehrávání 40 h / vč. Est mikrofonů beamforming snižuje hluk větru a pozadí a umožňuje křišťálově čisté hovory / dodatečný komfort díky hlasovému a dotykovému asistentovi a aplikaci JBL Headphones český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.3
Délka0.91
Hmotnost0.11
Šířka0.91
Číslo díluJBLLIVEPRO2TWSSIL
ModelkaJBLLIVEPRO2TWSSIL
Záruka2 roky záruka

7. JBL

#ad

JBL Wave Flex – bezdrátová sluchátka do uší s vodotěsností IP54 a IPX2 – technologie TalkTru a AmbientAware – výdrž baterie 32 hodin – v béžové barvě

#ad
JBL #ad - Hudba bez přestávky: díky výdrži baterie 8 hodin a 24 hodin v pouzdře můžete poslouchat hudbu po celý den – funkce rychlého nabíjení zajišťuje dvě hodiny po pouhých 10 minutách nabíjení.

Rozsah dodávky: 1 x jbl wave flex, 3 x špunty do uší v různých velikostech, 1 x návod k rychlému spuštění / bezpečnostní datový list, 1 x USB-C nabíjecí kabel, v béžové barvě. Vodotěsnost: vodotěsná certifikace ip54 a ipx2 umožňuje vychutnat si hudbu na pláži, u bazénu nebo ve fitness studiu, aniž byste si museli dělat starosti s stříkající vodou nebo prachem.

Poslouchejte každý detail: díky technologii deep bass sound, která poskytuje syté basy a současně nabízí čistou kvalitu zvuku a zpěvu, se zážitek z poslechu posune na zcela novou úroveň. Vyhněte se nepříjemným přestávkám: technologie talkthru přeruší hudbu během hovorů, zatímco AmbientAware umožňuje hudbu pokračovat, aniž by potlačovala okolní hluk.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.24
Šířka0
Číslo dílu6925281953507
ModelkaJBLWFLEXBEG
Záruka2 roky výrobce

8. JBL

#ad

JBL T-110, černá, s kabelem, sluchátka do uší

#ad
JBL #ad - Plochý kabel, který má dlouhou životnost a nezamotá se do uzlů. Příchozí hovor? odpovězte na ně na cestách pomocí vestavěného mikrofonu. Dálkové ovládání s 1 tlačítky s mikrofonem pro ovládání přehrávání hudby pomocí praktického dálkového ovládání jedním tlačítkem. Jbl pure bass Sound.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška2.36
Délka1.18
Hmotnost0.06
Šířka6.89
Číslo díluJBLT110BLK
ModelkaJBLT110BLK
ZárukaDvouletá záruka.

9. JBL

#ad

JBL Live Pro+ TWS – bezdrátová sluchátka do uší s Noise Cancelling v béžové barvě – výdrž baterie až 28 hodin – vč. nabíjecího boxu

#ad
JBL #ad - Rozsah dodávky: 1 x live pro+ tws bluetooth sluchátka v béžové barvě od jbl / kompatibilní s Alexa a Google Assistant / vč. Nabíjecího kabelu, nabíjecího boxu, špuntů do uší v 5 velikostech / vodotěsná podle IPX4.

Výkonný akumulátor umožňuje až 7 hodin přehrávání / přes nabíjecí box je možné dalších 21 hodin zážitku z hudby / s rychlostí nabíjení a přes Qi jednoduše bezdrátově nabíjet na cestách. Díky funkci ambient aware lze i přes sluchátka vnímat relevantní okolní zvuky / ovládat hudbu a hovory přes sluchátka nebo je přizpůsobit v aplikaci My JBL Headphones.

Bez rozptýlení: s kompletně bezdrátovými sluchátky do uší se aktivně skrývají okolní zvuky – pro prvotřídní zvuk při poslechu hudby a telefonování. Jasný zvuk při poslechu hudby a telefonování díky 3-mikrofonové technologii: zpětná vazba a dva mikrofony Beamforming potlačují okolní hluk a zachycují hlas.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost0.13
Šířka27.17
Číslo díluJBLLIVEPROPTWSBEG
ModelkaJBLLIVEPROPTWSBEG
Záruka12 monate

10. JBL

#ad

JBL Live Pro+ TWS – bezdrátová sluchátka do uší s Noise Cancelling v černé barvě – výdrž baterie až 28 hodin – vč. nabíjecího boxu

#ad
JBL #ad - Nabíjecího kabelu, nabíjecího boxu, špuntů do uší v 5 velikostech / kompatibilní s Alexa a Google Assistant / vodotěsná podle IPX4. Bez rozptýlení: s kompletně bezdrátovými sluchátky do uší se aktivně skrývají okolní zvuky – pro prvotřídní zvuk při poslechu hudby a telefonování.

Výkonný akumulátor umožňuje až 7 hodin přehrávání / přes nabíjecí box je možné dalších 21 hodin zážitku z hudby / s rychlostí nabíjení a přes Qi jednoduše bezdrátově nabíjet na cestách. Díky funkci ambient aware lze i přes sluchátka vnímat relevantní okolní zvuky / ovládat hudbu a hovory přes sluchátka nebo je přizpůsobit v aplikaci My JBL Headphones.

Jasný zvuk při poslechu hudby a telefonování díky 3-mikrofonové technologii: zpětná vazba a dva mikrofony Beamforming potlačují okolní hluk a zachycují hlas. Rozsah dodávky: 1 x live pro+ tws bluetooth sluchátka v černé barvě od jbl / vč.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška1.3
Délka0.91
Hmotnost0.13
Šířka0.91
Číslo díluJBLLIVEPROPTWSBLK
ModelkaJBLLIVEPROPTWSBLK
Záruka12 monate