Top 10 Ilbays Reinigungstücher – Úklidové utěrky na opakované použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ilbay's

#ad

Ilbay's 4 kusy Silně savé čisticí ubrousky pro čištění beze šmouh bez čisticích prostředků – univerzální utěrky z mikrovlákna do auta, koupelny a dalších – utěrky na okna – utěrka 40 x 60, kuchyně

#ad
ilbay's #ad - Speciálně pro reflexní povrchy. Bez šmouh a bez prachu pouze s vodou. 4 × originální čisticí hadříky z mikrovlákna ilbay's. Na okna, lednici, armatury, autolak, obrazovky, sklo, sporák, zrcadlo, kokpit atd.
Značkailbay's #ad
VýrobceIlbay's #ad
Výška0.2
Délka26.77
Hmotnost0.44
Šířka16.54
Číslo dílu1-041511-CC
Modelka2

2. SUPERSCANDI

#ad

Znovu použitelné, SUPERSCANDI Švédské utěrky 6 kusů šedé ekologické, doplňkové

#ad
SUPERSCANDI #ad - Vaše důvěra a náš slib: svým jménem si stojíme za to, že kvalita našich utěrek vydrží všechny vaše potřeby čištění. Védská udržitelnost: Švédové jsou průkopníky udržitelnosti. Vyrobeno z přírodních, udržitelných materiálů chrání životní prostředí: 30 % bavlna, 70 % celulózová buničina silná rostlinná vlákna.

Ve Švédsku se již více než 60 let používají opakovaně použitelné čisticí utěrky. Pokud byste však byli se svými novými utěrkami nespokojeni, co slibujeme. Každý hadřík lze prát až 200krát. Elegantní design: pořiďte si kousek Švédska do vašeho domova: díky klasickým barvám a jednoduchému designu jsou švédské utěrky Superscandi perfektní pro vaši skandinávskou kuchyni. Naše dostupné a bezplastové čisticí alternativy se vyrábějí ve Švédsku a jsou 100% biologicky odbouratelné. Také my ze společnosti superscandi jsme se zavázali k udržitelnosti.

Super savý, perfektní pro čištění povrchů, domácí zvířata, auto, pohlcuje mycí hadřík 20, 3 x 17, 8 cm dvacetinásobek své vlastní hmotnosti tekutiny. Protože jsou čisticí hadry vyrobeny ze 100% přírodních vláken, můžete je po ukončení svého životního cyklu kompletně kompostovat. Všestrannější než čisticí hadřík z mikrovlákna, mytí nádobí a vytírání rozlitých kapalin, jakož i pro koupelny, zahradu a kancelář. Hygienické a funkční: naše utěrky nabízejí všechny výhody celulózové houby a mají přitom trvanlivost až 15 rolí kuchyňských utěrek.
ZnačkaSUPERSCANDI #ad
VýrobceSUPERSCANDI #ad
Výška0.2
Délka7.87
Hmotnost0.09
Šířka6.69
Číslo dílu62
Modelka62

3. Pella Eu

#ad

Sklo, zrcadlo a mnoho dalšího, 3 x Pella utěrky z mikrovlákna. Univerzální čisticí hadříky bez čisticích prostředků pro lesk beze šmouh v domácnosti, kanceláři, autě i na okna

#ad
Pella Eu #ad - Nezanechává žádné škrábance, skvrny a žmolky. Nepoužívejte aviváž nebo chlór! Nežehlete utěrky. Ruční praní / praní v pračce na 40 °C. Ručník pouze ve vodě bez čisticího prostředku! ponořit se, dobře vyždímat a můžete začít! Zažijte sami! Není nutné žádné další stírání nebo sušení.

Lze jej podle potřeby používat suché a mokré i s čisticími prostředky, což ale u Pella není nutné. Návod k použití: před prvním použitím namočte ubrousky pella na 10 minut do teplé vody. Ručník nepoužívejte zcela mokrý, ale mírně vlhký.

S hadříky z mikrovlákna pella můžete během krátké doby rozzářit všechny hladké a lesklé povrchy. Pro vlhké použití hadřík po namočení dobře vyždímejte. 3× hadřík z mikrovlákna Pella cca 40 x 60 cm. Utěrky můžete používat pouze s vodou nebo s čisticími prostředky. Také ideální pro vnější a vnitřní péči o auto, jakož i pro výhled bez šmouh.
ZnačkaPella Eu #ad
VýrobcePella Eu #ad
Výška0
Délka23.62
Hmotnost0.35
Šířka15.75
Číslo díluD-1
Modelkapella_mikrofiber

4. HEYNNA

#ad

6 kusů v šedé / vhodné také jako utěrka z mikrovlákna péče o auto, HEYNNA® Utěrky z mikrovlákna pro čištění v domácnosti a kuchyni – čisticí hadříky/čisticí hadříky sada 30 x 30 cm

#ad
HEYNNA #ad - Vysoce savý – 300 gsm g/m2 zajišťuje enormní absorpční schopnost. Etrné čištění – 6 čisticích hadříků heyna je vyrobeno z vysoce kvalitního mikrovlákna. Heynna kvalita – chceme našim zákazníkům nabídnout jen to nejlepší a usnadnit jim tak každodenní úkoly.

Tato utěrka z mikrovlákna pojme 8násobku své hmotnosti. Dlouhá životnost – několik stovek čištění v pračce při teplotě až 60 °c není pro naše suché utěrky žádný problém, což je činí na rozdíl od běžných prachových utěrek obzvlášť ekologickými. Ta může absorbovat obzvlášť mnoho nečistot a prachu, díky tomu jsou tyto utěrky z mikrovlákna mimořádně šetrné k povrchům.

Vhodné jako okenní utěrka, ale také pro péči o auto. Proto je čisticí výkon našeho čisticího hadříku z mikrovlákna obzvlášť dobrý. Univerzální – ať už jako hadřík na prach, lešticí hadřík, hadřík na sušení auta, okenní utěrky nebo jednoduchý hadr, díky vysoké kvalitě mikrovláken lze utěrky použít všude a nezanechávají žádné škrábance.
ZnačkaHEYNNA #ad
VýrobceHEYNNA #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost0.53
Šířka11.81
Číslo dílu5511
Modelka5511

5. Pella

#ad

Na okna, autě, zrcadlo a mnoho dalšího, sklo, Sada 3 ks utěrek z mikrovlákna od Pella, kanceláři, univerzální čisticí hadříky bez čisticích prostředků pro lesk beze šmouh v domácnosti

#ad
Pella #ad - Pro vlhké použití hadřík po namočení dobře vyždímejte. Ručník nepoužívejte zcela mokrý, ale mírně vlhký. Nezanechává žádné škrábance, skvrny a žmolky. Utěrky můžete používat pouze s vodou nebo s čisticími prostředky.

Ručník pouze ve vodě bez čisticího prostředku! ponořit se, dobře vyždímat a můžete začít! Zažijte sami! Není nutné žádné další stírání nebo sušení. S hadříky z mikrovlákna pella můžete během krátké doby rozzářit všechny hladké a lesklé povrchy. 3× hadřík z mikrovlákna Pella cca 40 x 60 cm. Lze jej podle potřeby používat suché a mokré i s čisticími prostředky, což ale u Pella není nutné.

Také ideální pro vnější a vnitřní péči o auto, jakož i pro výhled bez šmouh. Ruční praní / praní v pračce na 40 °C. Návod k použití: před prvním použitím namočte ubrousky pella na 10 minut do teplé vody. Nepoužívejte aviváž nebo chlór! Nežehlete utěrky.
ZnačkaPella #ad
Výrobcepella #ad
Výška0
Délka23.62
Hmotnost0.35
Šířka15.75
Číslo dílupellafiber
Modelkapellamikrofiber96pack

6. | niicee

#ad

4 x niicee® utěrky z mikrovlákna – čisticí hadřík–univerzální ubrousek–hadřík na čištění auta-suchá utěrka – bez čisticích prostředků-2 velikosti v sadě: 2× 40 × 60 cm + 2× 40 × 40 cm

#ad
| niicee #ad - Vysoce kvalitní materiály: niicee utěrky z mikrovlákna jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, takže budete mít z investice dlouho radost. Konec s obtěžujícími mastnými skvrnami a odolnými nečistotami. Dvě velikosti pro každou potřebu: naše sada utěrek z mikrovlákna niicee se skládá ze dvou praktických velikostí: 40 x 40 cm a 60 x 40 cm, pro pohodlnou manipulaci a efektivní čištění.

Jsou odolné a lze je prát v pračce, bez namáhavého leštění. Objevte ultimativní niicee utěrky z mikrovlákna – váš partner pro snadné čištění. Rozlučte se s obtěžujícími úklidovými úkoly a zažijte nový druh čistoty a vychutnejte si úklid bez stresu u vás doma. Naše utěrky byly vyvinuty, aby vám usnadnily život a udržely váš domov zářivě čistý. Mnohostranné čištění: ať už chcete čistit kuchyň, plast, počítačové a televizní obrazovky, žulu, vozidla, kancelář nebo nábytek / vysoce lesklý nábytek, ušlechtilou ocel, armatury, hračky, chromované povrchy, koupelnu, dlaždice, naše utěrky Niicee jsou ideální volbou.

To znamená ekologické čištění bez škodlivých chemikálií. Lesk bez šmouh: díky jemně tkané textuře nezanechávají naše ubrousky žádné pruhy ani zbytky. Nikdy nebylo snazší dostat se do těžko přístupných rohů! Ušetřete čas, peníze a energii s niicee utěrek z mikrovlákna. Naše utěrky z mikrovlákna zvládnou práci pouze vodou.
Značka| niicee #ad
Výrobceniicee #ad
Výška0
Délka23.62
Hmotnost0.42
Šířka15.75
Číslo dílu2364
Modelka2364

7. ilbay's

#ad

Koupelny – 40 x 70 cm + 1x ručník pro hosty, univerzální čisticí hadříky, auta, suchý ručník do domácnosti, 4dílná sada prémiových čisticích utěrek z mikrovlákna, kuchyně

#ad
ilbay's #ad - Odolné univerzální čisticí ubrousky jsou vhodné pro čištění oken, skla, zrcadel, TV obrazovky atd. Materiál: 80 % polyester, 20 % polyamid – extrémně savý.

A nezanechávají žádné zbytky prachu. Prémiové univerzální utěrky z mikrovlákna pro lesklé a hladké povrchy jako domácnost, koupelna, kuchyně, auto atd. Utěrky z mikrovlákna mají velikost cca 40 x 70 cm a lze prát bez aviváže při 40 °C – 60 °C a velmi rychle schne. Rozsah dodávky: 4dílná sada čisticích hadříků Ilbays z mikrovlákna + 1 x ručník pro hosty v závislosti na dostupnosti barev.
Značkailbay's #ad
VýrobceIlbay's Bezler #ad
Výška0.01
Délka27.56
Hmotnost0.86
Šířka15.75

8. Weltbild

#ad

Utěrky z mikrovlákna, sada beze šmouh, do kuchyně nebo utěrky na sklo, Weltbild Čisticí utěrky z mikrovlákna s designem Putzwunder, 9dílná sada – čisticí utěrky z mikrovlákna jako utěrky z mikrovlákna

#ad
Weltbild #ad - Innější než běžné kuchyňské nebo hadrové auto. S ženskými retro motivy: jako utěrka z mikrovlákna do auta nebo kuchyňská utěrka z mikrovlákna samozřejmě vhodná i pro jemné pánské ruce. Lze použít také jako hadřík na sušení auta.

Učiňte je jako okenní hadry beze šmouh nebo jako hadřík na čela s vysokým leskem. Jako zásobní sada s 9 hadříky na dlouhou dobu čisticího vybavení. Pratelné při 40 °c – každý hadřík z mikrovlákna se musí vydat i do pračky, když se používá jako hadřík z mikrovlákna, měl by absorbovat hodně nečistot a potřebuje péči. Utěrka z mikrovlákna – 9 elegantních čisticích hadříků přináší do vašeho domu náladu.

V 9dílné sadě: hadříky z mikrovlákna ve velkém balení jsou ideální pro mnoho běžných domácích prací. Jednoduše více energie při čištění, odstraňování prachu, sušení, leštění. Super všestranné: jako utěrky z mikrovlákna do kuchyně nebo utěrky z mikrovlákna na sušení auta, leštění, setření prachem, čištění.
ZnačkaWeltbild #ad
VýrobceWeltbild #ad
Výška0.2
Délka23.62
Hmotnost0.13
Šířka15.75
Číslo dílu139386002

9. AIDEA

#ad

Weich Sehr Saugfähig Fusselfrei Streifenfrei, AIDEA Mikrofaser Reinigungstücher 100 Stück, Auto, Mikrofasertücher Geschirrtücher Putzlappen Putztücher Fenster Tücher, 30 x 30cm, Küche, Für Haus

#ad
AIDEA #ad - Es kann die haltbarkeit des Handtuchs sehr gut erhöhen. Ideal zum Entfernen von Staub, nicht scheuernd. Wir sind zuversichtlich, wird unser kundenservice-team mit Ihnen zusammenarbeiten, aber wenn Sie nicht 100% ZUFRIEDEN sind, dass Sie unsere Produkte lieben werden, um es richtig zu machen!.

Leicht zu reinigen und langlebigKantenlose Mikrofaser-Reinigungstücher. Ultraweiche, nicht scheuernde mikrofasertücher zerkratzen weder Farben noch Beschichtungen oder können auf den meisten Oberflächen in Ihrem Zuhause verwendet werden. Einfache pflege und verwendungin 3 farben erhältlich, nicht im Trockner trocknen, nicht bleichen, können Sie für verschiedene Reinigungsaufgaben eine Farbcodierung vornehmen. Standardgröße: 30x30cm.

Weicher, streifenfrei, saugfähiger, Schmutz, Flecken, fusselfrei, Reinigen Sie alles nur mit Wasser, Öl, fusselfrei.100% zufriedenheitsgarantiekundenzufriedenheit ist für uns von größter bedeutung. Allzweck-mikrofaser-reinigungstücheraidea reinigungstücher bestehen aus 87% Polyester 13% Polyamid. Beachten sie, dass es mit warmer Maschinenwäsche gewaschen werden muss, nicht chemisch reinigen. Weich und fusselfreimultifunktionale reinigungstücher und funktioniert mit klarem Wasser.
ZnačkaAIDEA #ad
VýrobceAIDEA HOME #ad
Výška0.2
Délka11.81
Hmotnost4.3
Šířka15.75
Číslo díluCL05
ModelkaCL05

10. mysimaa

#ad

Utěrky z mikrovlákna do auta, čisticí hadry do kuchyně – čisticí utěrky a utěrky bez čisticích prostředků, utěrky na, mysimaa Utěrky z mikrovlákna 40 × 40 – utěrka na okno beze šmouh, péče o auto

#ad
mysimaa #ad - Po použití si zachovávají svůj tvar a účinek. Ušlechtilá ocel nebo chrom – žádný problém pro náš čisticí hadřík. Bez chemikálií: navlhčete mysimaa čistou vodou bez chemie, v případě potřeby ji dobře vyždímejte a během krátké doby dosáhněte vysokého lesku.

Ekonomické a ekologické: díky speciálnímu povrchu utěrek z mikrovlákna lze téměř všechny nečistoty rychle a jednoduše odstranit bez použití chemie. Bez šmouh a žmolků: hadříky z mikrovlákna mysimaa jsou nejen nepouští vlákna – perfektně pohlcují každodenní nečistoty a prach a zanechávají čistý, křišťálově čistý povrch bez šmouh. Domov a auto: univerzální prémiové utěrky z mikrovlákna pro snadné a důkladné čištění téměř všech povrchů: kuchyně, okno, dlaždice, zrcadlo, sklo, TV obrazovka, auto, koupelna, dotyková obrazovka atd.

Dobré pro životní prostředí a peněženku. Kvalita: Čisticí ubrousky mysimaa jsou pratelné 60 °c a lesklé. Isticí utěrky z mikrovlákna 3dílná sada 40 × 40 cm perfektní pro čištění aut a všech místností v domě.
Značkamysimaa #ad
Výrobcemysimaa #ad
Výška0.2
Délka15.75
Hmotnost0.22
Šířka15.75
Číslo díluwatch band