Top 10 Handy Autohalterung Scheibe – Stojánky na mobilní telefony do automobilů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2024 Upgrade Super Stabil 3 v 1 přísavka a větrání 100% bezpečný univerzální držák mobilu do auta flexibilní vhodný pro všechny iPhone 15/14/13/12 Pro Max

#ad
VANMASS #ad - Jedinečnost č. Jedinečnost č. Vaše vidění nebude při jízdě narušeno. Palubní desku/větrací mřížku / čelní sklo atd. Volný výhled a úhel pohledu 360° – vanmass auto držák mobilního telefonu se zavírá kulovým kloubem s větrací sponou nebo teleskopickým ramenem a je flexibilně nastavitelný o 360°.

Je kompatibilní se zařízeními iPhone, Xiaomi, Samsung, Huawei, LG atd. ;. V závislosti na velikosti mobilního telefonu se držák adaptivně hodí ke všem mobilním telefonům tím, že nohy natáhnou dolů. Nejideálnější kvalita znamená absolutní bezpečnost a pohodlí - vanmass držák na mobilní telefon do auta je vyroben z leteckého materiálu "PTFE", drží mobilní telefon vždy pevně proti extrémním teplotám pevné mezi ️-40 °C až 90 °C️. Celý držák je kompletně polstrovaný silikonovou podložkou, která je měkká a neklouže.

Jedinečnost č. I když je ve vodorovném stavu mobil pevně držen;. 2024 nejnovější vojenská třída držák na mobil do auta 3 v 1 s přísavkou a větracím klipem – po 7 letech soustředění na automobilový průmysl vanmass konečně překonal všechny slabiny s tímto držákem na mobil, můžete flexibilně namontovat držák auta, tento držák na mobil vyvíjíme a doplňujeme téměř dokonale. Díky nastavitelné kulové hlavě můžete mobilní telefon pohodlně přizpůsobit do všech směrů. Tlačítko nebo otisk prstu tak nebude držákem na mobil nikdy zakrytý.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.73
Šířka3.94
Číslo díluVMHYJ-DE2
ModelkaCTEZ11

2. VANMASS

#ad

VANMASS 2024 Vojenská třída Držák mobilního telefonu do auta Nejsilnější přísavka a větrací háky 4 v 1 držák mobilního telefonu do auta otočný o 360 ° držák mobilního telefonu na palubní desku,

#ad
VANMASS #ad - Zážitek z přidané hodnoty pro zákazníky – vanmass nabízí nejen kvalitní držák mobilního telefonu do auta, ale také vynikající servis. Jak řekl velmistr: dobrý design je promyšlený do posledního detailu, obstál bezpečnostní certifikaci EPUIO, CP65, o to se neustále snažíme. Tento multiscénický design vám pomůže jako perfektní pomocník pro váš život hudba, koupelnu, videohovory, čelním skle, fitness studium a kancelář, film, tento držák mobilu do auta lze perfektně použít.

110 mm; min. Kromě toho můžete smartphone jednoduše uchopit a používat videohovory, je zapotřebí pouze jedno tlačítko, navigace a CarPlay. Postarejte se o každý detail – vanmass držák mobilu do auta se zavírá kulovým kloubem otočným o 360° a výsuvným teleskopickým ramenem 11, abyste mohli držák do auta podle libosti umístit na nejbezpečnější místo. Jako pro iphone 15 pro max/ pro Samsung S23/ Huawei mate 60 pro. Všechny klouby drží držák pevně tak, další 2 klouby se nacházejí na držáku přísavky, 3 ~ 25 cm, pomocí kterých lze flexibilně nastavit délku a směr, aby nebyl ovlivněn výhled a vy můžete jezdit a užívat si bezpečnou jízdu.

Mezi nožkami držáku je dostatek místa pro nabíjecí kabel, díky čemuž je jízda pohodlnější a bezpečnější. 54 mm je vanmass mobilní telefon do auta kompatibilní se všemi smartphony 4–7" kompatibilní s / bez obalu, dokonce i velký/těžkých telefonů se silným / velkým pouzdrem. Jak dlouho má držák do auta vydržet? Zkuste se rozhodnout pro Vanmass, abyste dostali spokojenou odpověď.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška4.8
Délka4.52
Hmotnost0.66
Šířka3.3
Číslo díluVMHYJXPKG-DE-1
ModelkaVersion 5.0
Záruka3 roky limitovaná záruka

3. VANMASS

#ad

VANMASS 2024Nejnovější a nejsilnější Držák na mobil do auta Vojenská třída přísavka a klip Univerzální držák na mobil Auto přístrojová deska Větrání pro iPhone 15 Pro Max 14 13 Samsung S23 Ultra

#ad
VANMASS #ad - Už se nemusíte bát náhlého spadnutí! nejen to, jako iPhone 14 pro max / iPhone 13 pro max / Samsung Galaxy Note S21 Ultra. Navigace, telefon. Delší paže a 360° + 270° pro ideální úhel pohledu díky nastavitelnému držáku mobilního telefonu je univerzální ▶ výsuvné nohy 0 ~ 16 mm ▶ vytahovací 113 ~ 168 mm & 270° nastavitelné teleskopické rameno ▶ Kulová hlava otočná o 360°.

Univerzální kompatibilita ∞+ tailor-made für vás. Bez ohledu na to, zda je držák nainstalován vpravo nebo vlevo, se 2 spínači na obou stranách je vše velmi snadné: Otevřete spínač, vložte mobilní telefon do držáku, spojte upínací rameno dohromady. Z. Luxusní držák na mobil do auta vynikající kvalita + moderní vzhled + elegantní balení + patenty a bezpečnostní certifikáty = nejlepší a milý dárek pro vaše blízké, také spolehlivý držák mobilu do auta. Vysoká kvalita a perfektní vzhled! není to jen držák mobilního telefonu ve vašem autě, nejnovější držák na smartphone do auta z vysoce kvalitního akrylového materiálu a prvotřídní struktury, ale také krásná dekorace! Už žádné starosti, že roztavený gel na autě zanechá stopy.

Držák na mobil do auta se hodí ke všem chytrým telefonům jako iphone, taxíků; dobrý pomocník pro řidiče uber, osobních automobilů, dobrá volba také pro většinu aut, pickupů, SUV, Samsung, traktorů, BlaCar, Huawei, Google Pixel, ještě není minulostí, nákladních vozidel, Mytaxi. Přesvědčivý materiál sbohem snadno poškrábaný plastový držák do auta, prošel nejnovějšími 18 tvarovacími procesy.
ZnačkaVANMASS #ad
Výrobcevanmass #ad
Výška0.43
Délka2.64
Hmotnost0.64
Šířka0.63
Číslo díluCTVK61
ModelkaCTVK61
Záruka[36měsíční záruka & doživotní servis]
VANMASS nabízí 36měsíční záruku a doživotní servis. V případě problémů s produktem nás neváhejte kontaktovat. Můžeme Vám nabídnout vrácení peněz/výměnu. 24 hodin * 7 dní podpora pro splnění potřeb zákazníků.

Proč si vybrat VANMASS ?
[1] Super spolehlivý: VANMASS se zaměřuje na držák mobilního telefonu do auta po dobu 6 let [2] Pokročilá technologie v oboru: VANMASS vyřešila tři největší problémy tradičních držáků mobilních telefonů. (Sací výkon přísavky; stabilita a trvanlivost klipu; kompatibilita s chytrým telefonem) [3] Spolehlivě vysoká kvalita: RoHS, REACH, CP65 certifikovaný podle mezinárodního standardu a přísný test výrobků. [4] Šetrné k životnímu prostředí: Pro ochranu životního prostředí je naše originální balení potištěno inkoustem sójového oleje z ekologické sóji (100% recyklované).

Jste připraveni? Začněme náš příběh. .

4. APPS2Car

#ad

APPS2Car Magnet Halterung Auto, Universal-Armaturenbrett-Windschutzscheibe Industrielle Festigkeit Saugnapf Handy Halterung mit verstellbarem Teleskoparm,6 Starke Magnete,für alle Mobiltelefone

#ad
APPS2Car #ad - Optimale Sicht aus fast jedem Winkel. Vielseitige handy halterung magnet: mit dieser smartphone halterung auto können sie ein mobiles gerät sicher und schnell an den meisten flachen Oberflächen außer Leder, Vinyl und weichen Oberflächen befestigen bitte verwenden Sie die mitgelieferte 3M VHB-Armaturentafelauflage, sondern strukturiert ist.

Von apps2car: bester autohalterungs-designer und -Lieferant auf dem Markt, Ihr Telefon hatte noch nie ein besseres Unterstützungssystem im Auto! Keine schraube mehr zum einstellen, 7cm-6, 6"/11, um Ihnen einen unendlichen Betrachtungswinkel zu ermöglichen. Optimaler betrachtungswinkel: um 360 grad drehbarer&ausziehbarer teleskoparm, 29"/16cm ausgefahren werden und kann für einen optimalen Betrachtungswinkel nach oben oder unten bewegt werden. Hält ihr mobiltelefon sicher am armaturenbrett oder an der Windschutzscheibe fest, selbst wenn Ihr Auto auf holprigen Straßen und mit den schwersten Smartphones unterwegs ist.

Starke magnetkraft: 6 starke magnete halten ihre geräte viel fester als herkömmliche Magnete. Superstabiler saugnapf: unser patentierter saugnapfsockel in industriestärke bietet einen starken, Tischen und anderen Oberflächen. Der teleskoparm kann von 4, einfach ziehen und drücken, um die Länge einzustellen. Dieser handy halterung pkw ist mit allen smartphones für Auto, wenn die Oberfläche, die Sie befestigen möchten, nicht glatt, Zuhause oder Büro kompatibel. Qualitätsversprechen & sorgenfreiheit - die marke apps2car bietet einen lebenslangen freundlichen Kundendienst.
ZnačkaAPPS2Car #ad
VýrobceWiiki-Tech #ad
Výška2.36
Délka4.53
Hmotnost0.46
Šířka2.76
Číslo díluM02 Pro-S02
ModelkaM02 Pro-S02

5. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon Auto 2023 Upgrade Super Stabil 3 v 1 přísavka a ventilace 100% bezpečný univerzální držák na mobilní telefon Auto flexibilní vhodný pro všechny iPhone 14/13 /12/11 Pro Max Samsung S23/S22 Huawei

#ad
VANMASS #ad - Ušetříte si další navigační zařízení, protože svůj mobilní telefon můžete bez problémů používat jako takový;. Ačkoliv při vodorovném stavu drží mobilní telefon pevně pevně;. Jak dlouho by měl držák na auto vlastně vydržet? 1 rok? 2 roky? Vanmass vám odpoví.

Nohy držáku jsou nastavitelné směrem dolů. Nejnovější verze 2022 – 3 v 1 multi držák na mobilní telefon větrání a přísavka: po 5 letech koncentrace v oblasti auta vanmass konečně překonal všechny slabiny držáku mobilního telefonu, u stolu, kuchyně, vyvíjíme a doplňujeme tento držák mobilního telefonu téměř k dokonalosti. Sestavte držák s klipem/přísavkou; 2. Stiskněte boční spínač pro otevření držáku; uzavřete upínací rameno dohromady, aby držel mobilní telefon.

Liší se od běžného držáku na mobilní telefon vanmass má držák mobilního telefonu jedinečný ochranný přístroj, resp. Uniqueness 3. Každý den ušetříte spoustu času na postavení mobilního telefonu. Tento design funguje efektivně, chrání mobilní telefon před poškrábáním / otřesy / spadnutím. Měkké airbagy ze silikonu se používají v rameni. Nejjednodušší jednoruční montáž zajišťuje vysokou bezpečnost;. Vše vyžaduje pouze jednu ruku.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška4.72
Délka9.84
Hmotnost0.38
Šířka3.15
Číslo díluCTEZ11
ModelkaCTEZ11
Záruka3 roky

6. VANMASS

#ad

Větrání pro iPhone 15 Pro, přístrojové desky, VANMASS 2024 True Military Class Držák na mobil do auta Bombově odolná přísavka CTVK61 a klip Univerzální držák na mobilní telefon do auta

#ad
VANMASS #ad - Jedinečný design dřevěné struktury, decentní luxus, pro zatížení až 20 kg, šetrný k životnímu prostředí a žáruvzdorný; sací síla přísavky byla opět vylepšena přidáním vakua a lepivosti, což odpovídá zatížení 120 současně iphone 14 pro max. Po 8 letech kontroly spotřebitelů na trhu má klip nejvyšší stabilitu a nejnižší míru reklamace zákazníků, abyste se mohli rozloučit s námahou kývat se nebo dokonce spadnout.

Každý mobil nebo každé pouzdro se hodí tak dobře, zda máte malý mini mobil, google, xiaomi, jako jsou apple, huawei, 2 palce a silnými pouzdry na mobilní telefony, velký nebo tlustý obal, současně mohou malé modely lépe držet. Každý detail usilujeme o to, zda používáte pouze větrací klip nebo držák přísavky, perfektně se hodí k vašim požadavkům a umožní vám cenově výhodné nákupní zkušenosti. U všech údajů se snažíme být přísnídržák mobilu vanmass do auta je vyroben z vysoce čistého tpu a king plastu "ptfe" s nanotechnologií, dvojstabilní a nezanechává žádné stopy; teleskopický parm parm parm může Prodloužení 1, zvládne extrémní teplotu -40 °C až 90 °C; pro přísavku držáku na mobil platí exkluzivní epoxidové lepidlo syntetická technologie, 3 až 16, udržuje rovnováhu mezi sací a lepivostí, 8 cm zajišťuje užší pohled na telefon.

Každý exkluzivní humanizovaný design je pro pohodlnější obsluhuinovativní měkké silikonové kartáče uvnitř svorek zlepšují tlumení nárazů; patentované svorky na otisky prstů zajišťují nejrychlejší a nejpřesnější stisknutí, které šetří většinu práce; originální design nastavitelných nožiček je speciálně vyvinut pro budoucí velké telefony a silné obaly na mobily. Každá scéna přitom zohledňujemduální kombinace přísavky a větracích klipů, freenow, taxíky, Škoda . Funguje se všemi mobilními telefony na trhu, Samsung, jak jen to půjde Nezáleží na tom, žádné starosti. Elní sklo, autobusy, audi, taxíky, opel, dojíždění, nejlepší partner pro silniční výlety, nákladní automobily a dokonce i bagrování na staveniště; pro většinu modelů aut, SMW, např.
ZnačkaVANMASS #ad
Výška4.33
Délka2.64
Hmotnost0.71
Šířka0.63
Číslo dílu‎CTVK61 High-end Model-G
ModelkaCTVK61
Záruka[36měsíční záruka & doživotní servis]
VANMASS nabízí 36měsíční záruku a doživotní servis. V případě problémů s produktem nás neváhejte kontaktovat. Můžeme Vám nabídnout vrácení peněz/výměnu. 24 hodin * 7 dní podpora pro splnění potřeb zákazníků.

Proč si vybrat VANMASS ?
[1] Super spolehlivý: VANMASS se zaměřuje na držák mobilního telefonu do auta po dobu 6 let [2] Pokročilá technologie v oboru: VANMASS vyřešila tři největší problémy tradičních držáků mobilních telefonů. (Sací výkon přísavky; stabilita a trvanlivost klipu; kompatibilita s chytrým telefonem) [3] Spolehlivě vysoká kvalita: RoHS, REACH, CP65 certifikovaný podle mezinárodního standardu a přísný test výrobků. [4] Šetrné k životnímu prostředí: Pro ochranu životního prostředí je naše originální balení potištěno inkoustem sójového oleje z ekologické sóji (100% recyklované).

Jste připraveni? Začněme náš příběh. .

7. VANMASS

#ad

VANMASS 2024 True Military Class Držák na mobil do auta Bombově odolná přísavka CTVK61 a klip Univerzální držák na mobilní telefon do auta, větrání pro iPhone 15 Pro, přístrojové desky

#ad
VANMASS #ad - Každý mobil nebo každé pouzdro se hodí tak dobře, jak jen to půjde nezáleží na tom, současně mohou malé modely lépe držet. Volkswagen, blablacar, autobusy, dojíždění, nejlepší partner pro silniční výlety, SMW, dokonce kancelář, Změna pracovny a různých scén. Každý detail usilujeme o to, perfektně se hodí k vašim požadavkům a umožní vám cenově výhodné nákupní zkušenosti. Elní sklo, freenow, audi, Opel, taxíky, Ford, např. Speciálně rozšířené upínací rameno a zatížitelná tloušťka nastavitelných nožiček jsou speciálně přizpůsobeny spotřebitelům s velkými mobilními telefony 4–7, Xiaomi, zda máte malý mini mobil, Huawei, Sony atd.

Funguje se všemi mobilními telefony na trhu, 2 palce a silnými pouzdry na mobilní telefony, samsung, velký nebo tlustý obal, google, jako jsou Apple, žádné starosti. Jedinečný design dřevěné struktury, šetrný k životnímu prostředí a žáruvzdorný; sací síla přísavky byla opět vylepšena přidáním vakua a lepivosti, pro zatížení až 20 kg, což odpovídá zatížení 120 současně iphone 14 pro max. Snažíme se za vás vyhnout se jakémukoli bezpečnostnímu riziku inovativní design s měkkými silikonovými kartáči uvnitř upínacího ramene s funkcí tlumení nárazů nejen zabraňuje poškrábání vašeho telefonu, ale dosahuje také vynikající stability, která udrží i ten nejtěžší telefon stabilně v hrbolatých silnicích. Každý exkluzivní humanizovaný design je pro pohodlnější obsluhuinovativní měkké silikonové kartáče uvnitř svorek zlepšují tlumení nárazů; patentované svorky na otisky prstů zajišťují nejrychlejší a nejpřesnější stisknutí, které šetří většinu práce; originální design nastavitelných nožiček je speciálně vyvinut pro budoucí velké telefony a silné obaly na mobily.

Po 8 letech kontroly spotřebitelů na trhu má klip nejvyšší stabilitu a nejnižší míru reklamace zákazníků, zda používáte pouze větrací klip nebo držák přísavky, abyste se mohli rozloučit s námahou kývat se nebo dokonce spadnout. U všech údajů se snažíme být přísnídržák mobilu vanmass do auta je vyroben z vysoce čistého tpu a king plastu "ptfe" s nanotechnologií, dvojstabilní a nezanechává žádné stopy; teleskopický parm parm parm může Prodloužení 1, 3 až 16, zvládne extrémní teplotu -40 °c až 90 °c; pro přísavku držáku na mobil platí exkluzivní epoxidové lepidlo syntetická technologie, udržuje rovnováhu mezi sací a lepivostí, 8 cm zajišťuje užší pohled na telefon.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Hmotnost0.71
ModelkaCTVK61
Záruka[36měsíční záruka & doživotní servis]
VANMASS nabízí 36měsíční záruku a doživotní servis. V případě problémů s produktem nás neváhejte kontaktovat. Můžeme Vám nabídnout vrácení peněz/výměnu. 24 hodin * 7 dní podpora pro splnění potřeb zákazníků.

Proč si vybrat VANMASS ?
[1] Super spolehlivý: VANMASS se zaměřuje na držák mobilního telefonu do auta po dobu 6 let [2] Pokročilá technologie v oboru: VANMASS vyřešila tři největší problémy tradičních držáků mobilních telefonů. (Sací výkon přísavky; stabilita a trvanlivost klipu; kompatibilita s chytrým telefonem) [3] Spolehlivě vysoká kvalita: RoHS, REACH, CP65 certifikovaný podle mezinárodního standardu a přísný test výrobků. [4] Šetrné k životnímu prostředí: Pro ochranu životního prostředí je naše originální balení potištěno inkoustem sójového oleje z ekologické sóji (100% recyklované).

Jste připraveni? Začněte náš příběh

8. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2024 Upgrade Super Stabil 3 v 1 přísavka a větrání 100% bezpečný univerzální držák mobilu do auta flexibilní vhodný pro všechny iPhone 14/13 /12/11 Pro Max

#ad
VANMASS #ad - Snadná montáž a bezpečnost zaručena - zavírání a otevírání v 1s: 1. Tlačítko nebo otisk prstu tak nebude držákem na mobil nikdy zakrytý. 1: rameno držáku s airbagy. I když je ve vodorovném stavu mobil pevně držen;. Nejjednodušší jednoruční ovládání vám zajistí vysokou bezpečnost;.

Jedinečnost č. Tento držák mobilu do auta lze flexibilně a spolehlivě namontovat na různých místech: čelní sklo / přístrojová deska / větrací mřížku / doma na stůl, na stěnu atd.2024 masterpiece vlajková loď edice modrá – extrémně stabilní přísavka a větrací klip jsou dokonale optimalizovány. Je kompatibilní se zařízeními iPhone, Samsung, LG atd. ;. Ušetříte si další navigační přístroj, protože svůj mobilní telefon s držákem můžete bez problémů používat jako takový;. Pičková průmyslová kvalita a patentovaná struktura – čelisti a přídržné nohy jsou kompletně polstrované silikonovou vrstvou, držák je vyroben z leteckého materiálu "PTFE", která je měkká a neklouzavá.

Bezkonkurenční kvalita z přesvědčivého materiálu – vanmass se již léta soustředí na příslušenství do auta a mobilu, tento držák na mobil do auta je státně zpracován z přesvědčivého materiálu, kvalita je přísně kontrolována v laboratoři. 2: držáky jsou nastavitelné směrem dolů. Měkké airbagy ze silikonu se používají v rameni.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška4.72
Délka9.84
Hmotnost0.75
Šířka3.15
Číslo díluHU-XI-154
ModelkaCTEZ11

9. VANMASS

#ad

Samsung Huawei Mate 60 pro, VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2024 Upgrade přísavka a větrací hák do auta držák na mobil do auta vojenský standard drží pevně 4 v 1 držák do auta pro iPhone 15

#ad
VANMASS #ad - Jak dlouho má držák do auta vydržet? Zkuste se rozhodnout pro Vanmass, abyste dostali spokojenou odpověď. 54 mm je vanmass mobilní telefon do auta kompatibilní se všemi smartphony 4–7" kompatibilní s / bez obalu, dokonce i velký/těžkých telefonů se silným / velkým pouzdrem. Drží všechny smartphony – díky výsuvným nožkám hloubka + 16 mm a upínacím ramenům šířka max.

Jako pro iphone 15 pro max/ pro Samsung S23/ Huawei mate 60 pro. 110 mm; min. 4 v 1 = nekonečné možnosti – ať už na přístrojové desce, tento držák mobilu do auta lze perfektně použít. Jedno tlačítko pro ovládání jednou rukou – pokud chcete mobilní telefon vyjmout z držáku, je zapotřebí pouze jedno tlačítko, abyste jej odemkli inteligentními rameny a opěrnými nožičkami. Všechny klouby drží držák pevně tak, pomocí kterých lze flexibilně nastavit délku a směr, 3 ~ 25 cm, aby nebyl ovlivněn výhled a vy můžete jezdit a užívat si bezpečnou jízdu. Jak řekl velmistr: dobrý design je promyšlený do posledního detailu, CP65, obstál bezpečnostní certifikaci EPUIO, o to se neustále snažíme.

Zážitek z přidané hodnoty pro zákazníky – vanmass nabízí nejen kvalitní držák mobilního telefonu do auta, ale také vynikající servis. Mezi nožkami držáku je dostatek místa pro nabíjecí kabel, díky čemuž je jízda pohodlnější a bezpečnější. Postarejte se o každý detail – vanmass držák mobilu do auta se zavírá kulovým kloubem otočným o 360° a výsuvným teleskopickým ramenem 11, další 2 klouby se nacházejí na držáku přísavky, abyste mohli držák do auta podle libosti umístit na nejbezpečnější místo.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška2.52
Délka4.45
Hmotnost0.46
Šířka2.7
ModelkaVMEZ11CTGY1E
Záruka3 roky záruka

10. VANMASS

#ad

Samsung, VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2023 upgrade na mobil do auta 3 v 1 držák na mobilní telefon do auta větrání a přísavka vojenský standard držák na smartphone auto pro iPhone 15

#ad
VANMASS #ad - Jak dlouho má držák do auta vydržet? Zkuste se rozhodnout pro Vanmass, ale také vynikající servis. 3 v 1 = nekonečné možnosti – ať už na přístrojové desce, fitness studium a kancelář, čelním skle, videohovory, větrací mřížce nebo na psacím stole, konferenční a noční stolek. Mezi nožkami držáku je dostatek místa pro nabíjecí kabel, díky čemuž je jízda pohodlnější a bezpečnější.

Zážitek z přidané hodnoty pro zákazníky – vanmass nabízí nejen kvalitní držák mobilního telefonu do auta, abychom zákazníkům umožnili příjemnou a bezproblémovou nákupní zkušenost. 110 mm; min. 54 mm je vanmass mobilní telefon do auta kompatibilní se všemi smartphony 4–7" kompatibilní s / bez obalu, dokonce i velký/těžkých telefonů se silným / velkým pouzdrem. Vysoce kvalitní materiály a design velmistra z nás dělají od roku 2016 lídra v oboru, luxusní balíček a špičková kvalita jako ideální dárek pro vašeho partnera, rodinu a přátele.

Drží všechny smartphony – díky výsuvným nožkám hloubka + 16 mm a upínacím ramenům šířka max. Užijte si ty nejvyšší standardy – držák mobilu do auta vanmass provedl více než 3000 průzkumů a top 100 analýz produktů a poslouchal hlasy více než 6 500 000 uživatelů, CP65, obstál bezpečnostní certifikaci EPUIO, REACH a RoHS. Trváme na tom, abyste dostali spokojenou odpověď. Vedoucí v oboru - 8 let - 7 verzí za 8 let iterovaných a aktualizovaných, vanmass se vždy snaží inovovat lépe.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška2.52
Délka9.33
Hmotnost0.71
Šířka2.72
ModelkaCTEZ11
Záruka3 roky Limited Warranty