Top 10 Gewächshaus 6mm Mit Fundament – Skleníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GFP

#ad

GFP Skleník Asteria 24 Light 311 x 460 cm s integrovaným základem 12 mm dvojitých můstků, barva antracitová, Made in Austria

#ad
GFP #ad - Není nutný základový rám! polycarbonatÁtovÉ desky: extra silné 12 mm desky průsvitné, desky nejsou bodově připevněny svorkami, odolné vůči UV záření, velmi odolné, ale díky našroubovaným hliníkovým profilům na všech stranách bezpečně lemovány.

Prostorný a praktický: extra výška pro velké rostliny a dobře pocházející díky výšce 193 cm. Stabilní hliníkový rám: mimořádně robustní konstrukce, která odolá vysokým zatížením střechy díky vysoce pevnému, nerezovému hliníku a masivně provedeným dutým komorovým profilům. Mnohostranně použitelný: skleník pro pěstování zeleniny a bylin, pro ochranu před zvířaty, přezimování vašich zahradních rostlin, deštěm, krupobitím a chladem.

Dvojité posuvné dveře 140 x 193 cm jsou uloženy na kolečkách, a proto jsou velmi lehké. Vysoce kvalitní dům: extra silné polykarbonátové desky, stabilní hliníková konstrukce se zesílenými dutými komorovými profily, šrouby z ušlechtilé oceli, výztuže skleněným vláknem, 2 střešní okna. Integrované okapy.
ZnačkaGFP #ad
VýrobceGFP #ad
Výška103.54
Délka181.1
Hmotnost487.22
Šířka122.44
Číslo díluASTERIA-light24-Set-4-ANTH
ModelkaAsteria Light

2. Zelsius

#ad

Polykarbonát náhradní desky, zahradní skleníky, Zelsius – 6 mm Panel duté komorové desky "#1 " 121 x 60,5 X 0,6 cm pro skleníky

#ad
Zelsius #ad - Značkový výrobek od společnosti Zelsius. Rozměry:d 121 cm x Š 60, 5 cm x T 0, 6 cm. Náhradní deska # 1 pro hliníkový skleník. Pro skleník zelsius, asin:b00khsy5q0 a B00KHT2Z98. Polykarbonátové duté komorové stěnové desky-.
ZnačkaZelsius #ad
VýrobceZelsius #ad
Číslo díluGwPl_1plus

3. BRAST

#ad

200 × 300 cm, BRAST® Skleník Fóliový skleník s ocelovým základem, 3 × 8 m, 3 × 6 m, 2 × 3 m, 4 velikosti, mřížková fólie 175 g/m², těžká kvalita

#ad
BRAST #ad - Navíc je naše ještě vylepšená fólie s gramáží 175 g/m2 o 25 % silnější než standardní fólie mnoha konkurentů a díky své lepší kvalitě díky své lepší kvalitě vydrží ještě lépe. Modely 2023 jsou navíc vybaveny 4 kovovými uzemňovacími kotvami model 3 x 8 m dokonce 6, takže můžete domy bezpečně a pevně zafixovat v zemi. Používáme podstatně více ocelových výztuží než jiné modely: pro stabilizaci střechy jsme sestavili další podélné trubky a přídavné střešní stabilizátory; navíc používáme podélné a příčné vzpěry u dveří a zadní stěny.

Na základě nově vylepšené fólie jsme navíc v roce 2021 s 5 hvězdičkami dlouhotrvající opět přistáli na místě 1! . Jak je to na fóliovém skleníku, sněhem, slunečním zářením, zeleniny a rostlin. Ty jsou optimálně chráněny před větrem, kroupami, deštěm, který je mnohem stabilnější, pěstování a pěstování ovoce, lépe odolává větru a počasí a má fólii s dlouhou životností? Díky většímu počtu ocelových výztuží a větší tloušťce trubek nabízí stabilní skleník BRAST fólie místo pro výsev, díky speciální mřížkové fólii je optimálně podporován růst.

Pozinkované ocelové trubky z obou stran s Ø 25 mm při tloušťce 0, rozměry dveřních tyčí 174 x 105 cm, ochranná fólie na mřížku 175 g/m2 ze 100% polypropylenu 4 kotvy, uzavíratelný suchým zipem, půdorysná plocha 6 m2 30 kg přídavné výztuhy: 2 průběžné podélné trubky, 65 mm, délka 30 cm z toho 25cm Země Rozměry: šířka 2 m x délka 3 m x výška 2 m, 3 střešní stabilizátory, 6 rolovacích oken 35 x 35 cm, 4 podélné a 2 příčné vzpěry u dveří a zadní stěny. Design, trvanlivosti, udržitelnost a cena/výkon. Německý nejtvrdší testovací časopis testbild nám udělil ocenění top zahrada 2019 s 5 hvězdičkami pro naše brast fóliové skleníky z hlediska kvality, funkčnosti.
ZnačkaBRAST #ad
VýrobceBRAST #ad
Hmotnost66.14

4. Palram

#ad

Palram Hliníkový skleník zahradní domek Hybrid 6x10 antracit/310x185x209 cm DxŠxV, šedá

#ad
Palram #ad - Větrání, včetně okapů a pozinkovaného ocelového dna. Optimální podmínky pro nejlepší výsledky – vytvořte si ty nejlepší podmínky pro vaše květiny a rostliny.

Pěstujte si vlastní okurky, rajčata nebo jinou zeleninu. Záruka výrobce 5 let s německou zákaznickou podporou. Silná střecha s ochranou proti slunci – 4 mm dvoustěnné polykarbonátové střešní desky blokují až 99, 9 % UV záření a rozptýleného slunečního světla, čímž se eliminuje nebezpečí popálení rostlin a stinných oblastí. Perfektní kombinace – rozptýlené sluneční světlo shora, pro optimální růst rostlin a křišťálově čisté boční stěny pro zobrazení výsledků. Hliníkový rám – stabilní, nerezový hliníkový rám pro dlouhou trvanlivost.
ZnačkaPalram #ad
VýrobcePalram #ad
Výška81.89
Délka120.47
Hmotnost97.44
Šířka72.83
Číslo díluHybrid 6X10 Green
ModelkaHybrid 6X10 Green

5. Palram

#ad

Skleník Palram Mythos s dvojitou stěnou z polykarbonátu/hliníku se základnou, stříbrná, 6x10

#ad
Palram #ad - 9letá záruka výrobce s německou zákaznickou podporou. Hliníkový rám – stabilní, nerezový hliníkový rám pro dlouhou životnost. Větrání, včetně okapů a pozinkovaného ocelového dna.

Tento produkt je zasílán ve více balících. Pěstujte si vlastní okurky, rajčata nebo jinou zeleninu. Optimální podmínky pro nejlepší výsledky – vytvořte si nejlepší podmínky pro vaše květiny a rostliny. Robustní střecha s ochranou proti slunci – 4 mm dvoustěnné polykarbonátové střešní desky blokují až 99, 9 % UV záření a rozptýleného slunečního světla, čímž se eliminuje nebezpečí popálení rostlin a stinných oblastí. Mohou být dodány v různých časových bodech. Dvoustěnný polykarbonát ideálně zadržuje teplo, izoluje a rovnoměrně rozptyluje sluneční světlo – pro citlivé rostliny.
ZnačkaPalram #ad
VýrobcePalram #ad
Výška8188.96
Délka12047.22
Hmotnost105.82
Šířka7283.45
Číslo dílu701631
Modelka701631

6. Tom

#ad

Fóliový tunel 175 g/m² extra stabilní a s dlouhou životností – 4 velikosti: 2 × 3 m 3 × 4 m 3 × 6 m skleník s kotvou – 2 dveře – okna s ochranou proti hmyzu – pro rajčata apod., TOM Skleník

#ad
Tom #ad - Extra stabilní – skleníky tom jsou díky dodatečným ocelovým výztuhám po stranách a extra střešním obloukům výrazně stabilnější než jiné skleníkové tunely. Optimální větrání – náš skleník je vybaven 6, 8 nebo 12 okny v závislosti na modelu a velkými dveřmi vpředu a vzadu.

Tak je vždy zajištěno optimální větrání ve skleníku. Robustní a dlouhá životnost – s gramáží 175 g/m2 je naše skleníková fólie s mřížovitou pe tkaninou výrazně robustnější a trvanlivější než fólie většiny voskových tunelů. Skleník, služební budova, tunel. Perfektní podmínky pro růst – ať už jako skleník z rajčat, jako záhon pro zahradní rostliny nebo tunel pro vlastní pěstovanou malou zeleninu s pěstebkem máte perfektní podmínky pro růst.

Rajčatový dům, stan, tunelový luk. Nejvyšší bezpečnost – ať už 3 × 2 m, 3 × 4 m nebo 3 × 6 m, tunel pro rané záhony, tři modely skleníků jsou dodávány s masivními uzemňovacími kotvami pro maximální bezpečnost. Fólie, skleníkové fólie.
ZnačkaTom #ad
VýrobceTOM #ad
Výška78.74
Délka118.11
Šířka78.74
Číslo díluGewächshaus
ModelkaGewächshaus

7. GFP

#ad

Automatické otevírání oken – vyrobeno v Rakousku, GFP Skleník Topas 3 z hliníku 225 x 195 cm cca 6 mm desky s dvojitým můstkem se základovým rámem

#ad
GFP #ad - Stabilní hliníkový rám: obzvláště robustní konstrukce, která vydrží vysoké zatížení střechy díky vysoce pevnému, nerezovému hliníku a masivně provedeným dutým profilům. Integrovaný dešťový žlab. Vysoce kvalitní skleník: stabilní hliníková konstrukce zesílené duté komorové profily, polykarbonátové desky odolné proti povětrnostním vlivům, šrouby z ušlechtilé oceli, základový rám z hliníku, automatické.

Polykarbonátové desky: cca 6 mm silné desky propouštějící světlo, odolné vůči uv záření, velmi odolné. Prostorný a praktický: výška 213 cm výška strany 147 cm nabízí dostatek místa pro vaše rostliny. Desky nejsou stejně jako u jiných dodavatelů bodově připevněny svorkami, ale jsou všude bezpečně zasazeny pomocí šroubovaných hliníkových profilů.

Mnohostranně použitelný: jako skleník pro pěstování zeleniny a bylin, k ochraně rostlin před ptáky a jinými zvířaty a před deštěm, jako zimoviště vašich zahradních rostlin, kroupami a chladem. Otvírák na. Dvojité posuvné dveře 108 × 172 cm jsou uloženy na kolečkách, a proto se velmi snadno pohybují.
ZnačkaGFP #ad
VýrobceGFP #ad
Výška83.86
Délka76.77
Hmotnost132.28
Šířka88.58
Číslo díluGFPV00027
ModelkaTopas

8. Gartentec

#ad

Gartentec Hliníkový skleník typ F2 – typ F6 typ F5: 8,49 m²

#ad
Gartentec #ad - Bez svorek na sklo – stačí zasunout, zafixovat, hotovo! Patentované upevnění desky pomocí drážky/pružiny. Základových profilů měřeno od vnější hrany k vnější hraně.

Vysvětlení krok za krokem na 40 stranách s mnoha barevnými fotografiemi viz datové listy. 6 mm silné speciální duté komorové podložky z polykarbonátu; 2 větrací střešní okna s ručním ovládáním oken. Rozměry: 3, 74 m x 2, 27 m délka x šířka – rozměry podlahových profilů, resp. Kompletně jednostranně stabilizovaná uv nesprávně namontovaná; dvoudílné výklopné dveře 73 cm široké šířka kolečka. Extra silné hliníkové profily; snadno srozumitelný a podrobný návod k montáži.
ZnačkaGartentec #ad
VýrobceGartentec #ad
Hmotnost496.04
Číslo díluF5

9. Palram

#ad

Skleník Canopia by Palram Mythos 6 x 6 skleník 186 x 185 cm hliník zelený domeček pro rajčata polykarbonátové desky odolné vůči UV záření

#ad
Palram #ad - Robustní střecha s ochranou proti slunci – 4 mm dvoustěnné polykarbonátové střešní desky blokují až 99, 9 % UV záření a rozptýleného slunečního světla, čímž se eliminuje nebezpečí popálení rostlin a stinných oblastí.

Dvoustěnný polykarbonát ideálně zadržuje teplo, izoluje a rovnoměrně rozptyluje sluneční světlo – pro citlivé rostliny. Větrání, včetně okapů a pozinkovaného ocelového dna. Optimální podmínky pro nejlepší výsledky – vytvořte si nejlepší podmínky pro vaše květiny a rostliny. 8letá záruka výrobce s německou zákaznickou podporou. Pěstujte si vlastní okurky, rajčata nebo jinou zeleninu. Hliníkový rám – stabilní, nerezový hliníkový rám pro dlouhou životnost.
ZnačkaPalram #ad
VýrobcePalram #ad
Výška81.89
Délka73.23
Hmotnost76.72
Šířka72.83
Číslo dílu701632
Modelka6x6

10. Zelsius

#ad

380 cm x 190 cm, vhodné ke hliníkový skleník ASIN: B014QW E8IM, Zelsius – ocelový základ rám

#ad
Zelsius #ad - Základem rám z pozinkované oceli. Materiál: ocelový plech, pozinkovaný. Zesílená, stabilizuje a zvyšuje váš skleník. Rozměry: cca 380 cm x 190 cm x 10 cm. Rozsah dodávky: 1 základu, stavebnice – rozložené.
ZnačkaZelsius #ad
VýrobceZelsius #ad
Číslo díluFundi06