Top 10 Fisher Price Little People – Herní sady s figurkami

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price GFL22 Little People Safari zvířecí kamarádi

#ad
Fisher-Price #ad - Figurky mají perfektní velikost pro malé ruce. Pro děti od 1 do 5 let. Obsahuje následující figurky: želva, medvěd, klokan, tygr, koala, nosorožec, zebra a žirafa. Sada figurek s 8 kamarády zvířat Safari. Tyto figurky lze sbírat a starat se o zvířecí "divokou" zábavu ze hry! Hrací sada k dostání samostatně.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška11
Délka2.75
Hmotnost1.26
Šířka9
Číslo díluGFL22
ModelkaGFL22

2. Fisher-Price

#ad

Pro fanoušky od 13 let, HPH05, FISHER-PRICE Little People Collector Friends Televizní seriál – 6 hlavních postav v atraktivním balení se známými místy a obrázky ze show

#ad
Fisher-Price #ad - Obsahuje ross geller, chandler bing, které jsou navrženy tak, monica geller, Rachel Green, Joey Tribbiani a Phoebe Buffay, aby si vzpomněly na oblíbené momenty fanoušků ze série. Skvělý dárek pro fanoušky od 13 let. S touto speciální edicí sady little people collector se všemi 6 hlavními postavami z úspěšného televizního seriálu přinášejí fanoušci domů své oblíbené přátele. Sada figurek je obsažena v atraktivním balení se známými místy a obrázky ze show, včetně bytu Moniky a fontány. Jednotlivé figurky jsou velké přes 6 cm.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška2.56
Délka1.38
Hmotnost1.5
Šířka15.35
Číslo díluHPH05
ModelkaHPH05
ZárukaZáruka 2 roky.

3. Fisher-Price

#ad

Oogie Boogie, pro děti od 8 let, Jack Skellington, Zero, Sally, HNW96, Fisher-Price Little People Collector Disney Tim Burtons Nightmare Before Christmas, 4 figurky, ve tmě svítící

#ad
Fisher-Price #ad - Skvělý dárek pro dospělé a fanoušky Disney od 8 let. Každá figurka je cca 6, 5 cm vysoký a vypadá jako jedna z oblíbených postav.

Narozeniny disneyho touto speciální edicí sady figurek Little People Collector s postavami z Disney Tim Burtons The Nightmare Before Christmas. Obsahuje 4 figurky: jack skellington ve vzhledu dýňového krále, Sally s bodlákem v ruce, průhledný a strašidelný Zero a ve tmě zářící Oogie Boogie se svými brouky. Sada figurek se nachází v atraktivním obalu, na kterém jsou zobrazena nezapomenutelná místa a obrázky z filmu a veselé skryté detaily, které mohou fanoušci objevit. Slavíme 100 .
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška17.56
Délka27.87
Šířka28.78
Číslo díluHNW96
ModelkaHNW96
ZárukaZáruka 2 roky.

4. Fisher-Price

#ad

HMX70, FISHER-PRICE Little People betlémová sada – vánoční sada na hraní se zářící hvězdou a hudbou, 12 figurek a 5 hracích dílů pro batolata od 1 roku

#ad
Fisher-Price #ad - S touto sadou na hraní little people mohou malé děti přijít do vánoční nálady a hrát si posvátnou betlém. Inspiruje malé děti a předškoláky od 1 do 5 let k vymýšlení nápaditých příběhů. Anděl lze umístit na stáj a stisknout dolů, aby rozsvítila hvězdu a poslouchala hudbu Away in a Manger". Obsahuje stáj, betlém, 12 figurek, včetně ježíška, a 5 hracích dílků. Figurky a hrací díly mají perfektní velikost pro malé dětské ruce, čímž se podporuje jemná motorika.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška7.5
Délka6.75
Hmotnost2.2
Šířka13.23
Číslo díluHMX70
ModelkaHMX70
ZárukaZáruka 10403 let

5. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price Little People Kleinkindspielzeug Disney Princess Moana & Mauis Kanu Segelboot mit 2 Figuren für Kinder ab 18 Monaten

#ad
Fisher-Price #ad - Includes 2 figures and 1 toy boat, all sized just right for small hands to grasp and move, helping to strengthen fine motor skills. Rollen sie das kanu für lustige wellenartige Bewegungen, bewegen Sie dann das Segel und drehen Sie das Ruder, um über die Meere zu "segeln". Little people spielzeug-Segelboot und Figuren-Set mit Disney-Figuren Moana und Maui. Fördert fantasievolles spielen und Geschichtenerzählen für Kleinkinder und Vorschulkinder im Alter von 18 Monaten bis 5 Jahren. Berraschung Öffne die Luke um Heihei zu finden.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceFisher Price #ad
Výška6.77
Délka4.09
Hmotnost1
Šířka10.51
Číslo díluHNR27
ModelkaHNR27

6. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price DC Super Friends Figure Pack by Little People

#ad
Fisher-Price #ad - Figuren in perfekter größe, damit die Hände greifen und sich bewegen können. Dc super friends figuren, 7 stück auf die Größe der Little People Figur für ein actionvolles Spiel. Für kleinkinder und vorschulkinder im Alter von 1, 5 bis 5 Jahren. Bringen sie diese figuren zum batcave little people dC Super Friends für ein Superhelden-Spiel, das besser für alle Zwecke geeignet ist Spiel separat erhältlich und je nach Verfügbarkeit. Das set beinhaltet aquaman, Batgirl, Batman, the Flash, Robin, Superman und Wonder Woman Figuren.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceFisher Price #ad
Výška11
Délka9
Hmotnost1.01
Šířka2.13
Číslo díluGMJ14
ModelkaGMJ14

7. Fisher-Price

#ad

HMX83, Fisher-Price Little People sada na hraní pro malé děti s postavičkami Disney princezny Arielle a Fabius a kočárem s hudbou a světly

#ad
Fisher-Price #ad - Hudební hračka s sebou s arielle, Fabiusem a Sebastianem a nezapomenutelnou melodií Under the Sea". Podporuje jemnou motoriku a nápadité přehrávání příběhů pro malé děti a předškoláky od 18 měsíců do 5 let. Po stisknutí sebastian se rozsvítí kočár a zazní veselé zvuky a hudba. Sada na hraní obsahuje kočár k nasunutí a figurky Arielle a Fabius. Mořští přátelé se pohybují jedním pohybem; do kočáru se vejdou až 3 figurky Little People další hračky jsou k dostání samostatně.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška6.02
Délka4.53
Hmotnost0.99
Šířka12.4
Číslo díluHMX83
ModelkaHMX83
ZárukaZáruka 2 roky

8. Fisher-Price

#ad

8-teiliges Figuren-Set für Vorschule, Vorschulspiel, Fisher-Price Little People Kleinkind-Spielzeug, ab 18 Monaten, Disney Princess Story Duos

#ad
Fisher-Price #ad - Enthält vaiana und pua, belle und Mrs. Potts, tiana und Naveen, und Schneewittchen und Dopey. Feiern sie disney 100 years of wonder mit diesem Little People Figuren-Set mit Disney-Prinzessinnen-Figuren und ihren besten Freunden.

Die figuren sind genau richtig für kleine Hände zum Greifen und Bewegen, um die Feinmotorik zu stärken. Bringen sie diese figuren zu jedem Little People Spielset für kinderfreundlicheres Rollenspiel Spielsets separat erhältlich und je nach Verfügbarkeit. Fördert fantasievolles geschichtenerzählen für Kleinkinder und Vorschulkinder im Alter von 18 Monaten bis 5 Jahren.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceFisher Price #ad
Výška1.54
Délka1.5
Hmotnost1.15
Šířka16
Číslo díluHPL23
ModelkaHPL23

9. Fisher-Price

#ad

Jack und Dog Figuren, Fisher-Price Ersatzfiguren für Little People Little People Big Helpers Home | FHF34 ~ Ersatzteiltasche, Inhalt: Emma

#ad
Fisher-Price #ad - Original-Ersatzteile. Perfekte form und passform für Ihr Fisher-Price Little People Big Helpers Zuhause. Enthält 1 ersatzteiltasche – Inhalt: Emma, Jack und Dog Figuren von Little People. Hergestellt für modell # fhf34 – Fisher-Price Little People Big Helpers Home. Authentische ersatzteile werden in einer versiegelten Plastiktüte geliefert – wie vom Hersteller erhalten.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Hmotnost0.25
Číslo díluFHF34-9089

10. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price GKP70 – dětský pokoj Little People, skládací a přenosná sada na hraní pro malé děti a předškoláky do 5 let

#ad
Fisher-Price #ad - Pro pohodlné přenášení na cesty se do něj vejdou všechny herní díly. Malé děti mohou svému dítěti měnit plenky, krmit je lahví a hrát si s nimi na měkké hrací podložce. Pro děti od 1, 5 do 5 let. Obsahuje 2 figurky pro miminka a 3 odnímatelné hrací díly. S touto sadou na hraní do dětského pokoje, kterou lze složit a pak vypadá jako taška na plenky, si mohou malé děti hrát se svými postavičkami Little People Baby a starat se o ně. Stiskněte tlačítko, aby se děti mohly houpat do kolébky psst, spí se.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel GmbH #ad
Výška9.88
Délka4.53
Hmotnost0.63
Šířka12.28
Číslo díluGKP70
ModelkaGKP70