Top 10 einfache Nähmaschine für Anfänger – Základní šicí stroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WHJC

#ad

Ruční šicí stroj, Šicí stroj, lehký pro začátečníky, závěsy, umělecké řemeslo, domácí kutily, šicí stroj na oblečení, přenosný mini elektrický šicí stroj se šicím příslušenstvím

#ad
WHJC #ad - Ruční šicí stroj je vybaven 4 hodnotami nití a lze jej snadno odstranit jednoduchým šitím knoflíkem a nastavitelnou montážní deskou. Vhodné pro téměř všechny látky s tloušťkou ≤ 1, denim, kalhoty v lemu, kůži, aniž byste se svlékli.

Ruční stroj vám může pomoci odstranit chyby na místě. Snadné používání praktické jednoruční ovládání 21 x 7 x 5 cm. Lze stiskem tlačítka rychle připevnit k ploché hraně. Upozornění: protože se jedná o šicí stroj s monofilamentem, musíte jej sami svázat, jinak může šňůra snadno vypadnout. Množství balení: 1 x ruční šicí stroj. Režim použití lze použít 4 x aa baterie nebo 6v dc síťový zdroj obě nejsou součástí dodávky. Můžete se uvolnit na své pohodlné pohovce a dívat se na televizi, zatímco výšivka je hotová.

Pouze jedna. Mini a přenosný lehký, snadno se přenáší, šicí stroj je ideální pro opravy na místě a pro případy šití, pro rodiny nebo na cesty. Ještě důležitější je, ruční práce na hračky atd. Začátečníci i profesionálové mohou bez problémů splnit své různé potřeby šití. Perfektní pro každý materiálvhodné pro látku, praskliny s otvory, džíny, závěsy, že můžete šít, oblečení, vlnu, hedvábí, 8 mm.
ZnačkaWHJC #ad
VýrobceWHJC #ad

2. WHJC

#ad

Mini přenosný šicí stroj, ruční ruční šicí nástroj, Ruční šicí stroj, základní potřeby pro rychlé opravy a vyšívání

#ad
WHJC #ad - Ruční stroj vám může pomoci odstranit chyby na místě. Snadné použití pohodlné ovládání jednou rukou 21 x 7 x 5 cm. Ruční šicí stroj je vybaven 4 nastavovacími body a lze jej jednoduše odstranit jednoduchým šitím knoflíkem a nastavitelnou montážní deskou. Upozornění: protože se jedná o šicí stroj s monofilamentem, musíte jej sami svázat, jinak šňůra lehce spadne.

Stisknutím tlačítka lze rychle připevnit na plochou hranu. Mini a přenosný lehký, pro rodiny nebo na cesty. Ještě důležitější je, hedvábí, ruční práce atd. 1 x nůžky, 10 x bezpečnostní špendlíky, 1 x navlékač jehel, 1 x prodlužovací vřeteno a 1 x měřicí pásmo. Balení obsahuje Šicí stroj se dodává s anglickou příručkou, 1 x šicí jehly, 8 nitkových cívek. Vhodné pro téměř všechny látky s tloušťkou ≤ 1, kalhoty v lemu, hračky, džíny, že můžete šít, aniž byste si svlékli oblečení.

Můžete relaxovat na své pohodlné pohovce a dívat se na televizi, šicí stroj je ideální pro opravy na místě a pro případy šití, snadno se přenáší, zatímco se vyšívá. Perfektní pro každý materiálvhodné pro látku, závěsy, praskliny s otvory, kůži, vlnu, oblečení, denim, 8 mm. Začátečníci i profesionálové mohou snadno splnit své různé potřeby šití. Režim použitílze použít 4 x aa baterie nebo síťový zdroj dc 6v obě nejsou součástí dodávky.
ZnačkaWHJC #ad
VýrobceWHJC #ad

3. W6 WERTARBEIT

#ad

W6 WERTARBEIT N 1615 šicí stroj volné rameno Super užitný steh 17 programů bílý

#ad
W6 WERTARBEIT #ad - Cívky pro navíjení spodní nitě. Plynulé nastavení délky stehu. Rovný a klikatý steh, pírkový steh: řetízkování a šití v jednom pracovním kroku, užitkové a strečové stehy. Tlačítko couvání. 4 krokové automatické knoflíkové dírky pro jednoduché šití knoflíkových dírek. 2stupňová páka ventilátoru také pro obzvlášť silné látky. 17 šicích programů; např. Ití dvojitou jehlou. Silné, cílené a neoslňující osvětlení pracoviště. Pičková kvalita z řady W6. Volné rameno.
ZnačkaW6 WERTARBEIT #ad
VýrobceW6 WERTARBEIT #ad
Hmotnost14.66
Číslo díluFR127
ModelkaN1615

4. Uten

#ad

Nápad na dárek ke Dni matek, pro profesionální začátečníky, nadšence, Uten Elektronický šicí stroj s volným ramenem s 200 stehy, šicí stroj, kutily

#ad
Uten #ad - Nastavení délky a šířky stehu: počítačový šicí stroj uten umožňuje jednoduše nastavit délku a šířku stehu nastavitelná šířka je 0 mm – 7 mm a délka 0, 5 mm – 3, 5 mm tak, abyste mohli rozšířit více různých stehů na základě originálu.100 užitných a dekorativních stehů elastické stehy, funkce knoflíkových dírek, ozdobné stehy, slepý steh, overlock a 100 písmen stehů.

V opačném případě umožňuje výsuvný transportér pohodlné a spolehlivé vedení látky. Těšíme se na problémy, patka na knoflíkovou dírku, které za vás vyřešíme. Vysoká kvalita: pokud byste měli nějaké problémy s tímto šicím strojem, můžete nás kontaktovat e-mailem. Es können auch zeigt, volný design ramen atd. Díky plynulé kontrole rychlosti je tento šicí stroj velmi vhodný pro začátečníky nebo profesionály, kteří pomáhají zvyšovat vaši zajímavost a kreativitu při šití.

Každý šicí stroj byl před opuštěním z továrny testován, takže příslušenství má šicí látku testovací látku. Jsou také závěrem tohoto šicího stroje začátečníci. Navíjecí zařízení, jako jsou nohavice nebo rukávy. Snadné ovládání: všechny blízké programy lze zobrazit na lcd displeji a odečíst, že si jednoduše vyberete požadované stehy. Počítačový šicí stroj: elektronické šicí stroje uten s robustním vnějším krytem a silným držákem jsou velmi robustní a mají dlouhou životnost.
ZnačkaUten #ad
VýrobceUten #ad
Výška10.63
Délka12.4
Hmotnost14.11
Šířka5.71
Číslo díluFR-2685A
ModelkaE1097-2685A
ZárukaPokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Nabízíme řešení.

5. Viola

#ad

VIOLA Atelier M14 Nähmaschine mit Verlängerungstisch und Nähzubehör im Lieferumfang enthalten

#ad
Viola #ad - Marke: Viola". Produkttyp: sewing_MACHINE. Artikelname: viola atelier m14 nähmaschine mit Verlängerungstisch und Nähzubehör im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaViola #ad
VýrobceViola #ad
Hmotnost13.23
Číslo díluM14TZG000
ModelkaM14TZG000

6. Bernette

#ad

Nähmaschine für Anfänger und Fortgeschrittene, 23 Stiche, einfache Bedienung, 4 Nähfüße, Fadenabschneider, halbautomatischer Einfädler, Rückwärtsnähen, Freiarm, bernette sew&go 5

#ad
Bernette #ad - Umfangreiches zubehörpaket: praktische zubehörbox mit vier Nähfüßen sowie Pinsel & Pfeiltrenner, Nähnadeln Set, Kantenlineal rechts, Garnrollenhalter gross & klein, Nähmaschinen Spulen, Staubschutzhaube. Allround talent: ideal geeignet zum reparieren, Flicken, Kürzen und Saümen oder zur Verwirklichung kreativer Nähprojekte und eigener Ideen von Kleidung bis Heimtextilien.

Einfache bedienung: die sew&go 5 freiarm nähmaschine ist konzipiert auf funktionales Design, einfach und intuitiv zu bedienen, sensitives Fußpedal, die wichtigsten Funktionen sind leicht erreichbar, leuchtstarkes LED Licht für den Arbeitsbereich. Schweizer design aus dem hause bernina: bernette sew&go 5 - Nähmaschine für Anfänger, Einsteiger und Fortgeschrittene, Erwachsene und Kinder ab 10 Jahren.

Basisfunktionen: 23 stichprogramme mit einstellbarer stichlänge und stichbreite, Einfädelhilfe Einfädelautomatik halbautomatisch und Fadenabschneider für einfachen und schnellen Fadenwechsel, Jersey, einstellbarer Fadenspannungsregler für unterschiedliche Stoffarten wie Jeans Denim, 1 Stufen Knopflochautomatik, Stretch und dünneres Leder.
ZnačkaBernette #ad
VýrobceBernina #ad
Hmotnost13.23
Číslo dílu5229505
Modelkasew&go 5

7. Bernette

#ad

Bernette sew&go 1 mechanický šicí stroj – šicí stroj pro začátečníky, 10 stehů a 4 patky, jednoduchá obsluha, včetně programu stehů na knoflíkové dírky, bílo-modrá

#ad
Bernette #ad - Díky praktickému ovládání a intuitivní manipulaci se mechanický šicí stroj hodí jak pro začátečníky, tak i pro profesionály k snadné a přesné realizaci vašich šicích projektů – od oblečení až po bytové textilie.

Výběr stehu a nastavení délky stehu pro začátečníky se provádí pomocí praktických otočných knoflíků na přední straně. Sew&go 1 od bernette nabízí optimální základní funkce s výběrem z 10 různých stehů, klikatého stehu, mezi nimi rovného stehu, overlockového stehu a praktického programu stehů knoflíkových dírek a maximální šířka stehu 5 mm.

Regulátor napětí nitě a nastavitelný tlak patky umožňují přesné ovládání a šití různých druhů a tloušťky látek. K rozsáhlému standardnímu příslušenství patří 4 šicí patky patka na knoflíky, patka knoflíkové dírky a klikatá šicí patka, patka na zip, které lze uložit do praktické krabičky na příslušenství.
ZnačkaBernette #ad
VýrobceBernina #ad
Číslo dílu5229501
Modelkasew&go 1

8. AUIFFER

#ad

Přenosný elektrický šicí stroj pro začátečníky, DIY řemesla, Ruční šicí stroj Mini s příslušenstvím, plátno, malý šicí stroj na závěs, oblečení, taška, ruční šicí nástroj pro domácí použití

#ad
AUIFFER #ad - Praktický dárek pro šití : tento šicí stroj pro začátečníky je kompaktní a pěkný, džíny, prošívané potahy a oděvy a lze jej použít také pro ruční práce, perfektní dárek pro starší lidi, můžete šít plátěné tašky, závěsy, ženy, přátele a děti. Hodí se pro mnoho materiálů: tato šicí sada pro šicí stroje s příslušenstvím pro šicí stroje se hodí k šití závěsů, uměleckých řemesel, většinu předmětů ve vašem domě lze snadno vyřešit, oděvů, lněných tašek, 8 mm, s výjimkou silných a tvrdých látek, textilií a většiny materiálů o tloušťce ≤ 1, pomůže vám vyřešit problémy se šitím.

Elektrický ruční šicí stroj : tento elektrický dětský šicí stroj je napájen 4 bateriemi aa nejsou součástí dodávky, velmi pohodlně se obsluhuje, musíte pouze stisknout spínač a zachytit směr, lze jej používat bez zástrčky, aby se automaticky šilo, ve srovnání s ručním šicím strojem nemusíte ručně tlačit, abyste šetřili čas a energii.

Snadné ovládání a použití: tento přenosný mini šicí stroj je snadno srozumitelný, látku položte pod patku a stiskněte spínač pro práci, začátečníci jej mohou snadno používat i při přečtení návodu k obsluze, malý ruční šicí stroj musí pouze navléknout nit podle návodu, je to dobrý pomocník pro vaši rodinu. Mini & přenosný: tento dětský šicí stroj je malý a přenosný ve srovnání s běžnými stolními šicími stroji, snadno se obsluhuje a používá, je přenosný a snadno se přenáší, mini velikost je jednoruční, takže můžete snadno provádět šití a opravy.
ZnačkaAUIFFER #ad
VýrobceAUIFFER #ad
ModelkaATJP001

9. GLAESER

#ad

GLAESER Home šicí stroje Bundle | šicí stroj pro začátečníky a šicí stroj overlock | snadná manipulace | digitální šicí stroj šicí stroj Mia500 + overlock

#ad
GLAESER #ad - Glaeser home mia500 – 300 variant stehů, elektronická funkce start-stop, funkce dvojité jehly, led displej, systém Top Drop In cívky.

Naše šicí stroje jsou k dispozici také jednotlivě – pro více informací navštivte náš Amazon Store. Glaeser home profi svazek obsahuje overlock ol50, digitální šicí stroj mia500 s vhodným posuvným stolem. Glaeser home šicí stroje profesionální svazek | šití jako profesionálové s kombinací overlocku a šicího stroje. Glaeser home ol50 overlock šicí stroj s diferenciálním transportem, 2 vlákny, nastavitelná délka stehu a vzdálenost řezu, 3, overlock stroj se 4, pro pokročilé a začátečníky.
ZnačkaGLAESER #ad
VýrobceGLAESER #ad
Hmotnost19.84

10. Emerio

#ad

Proud a provoz na baterie, SEW-121820, mini s nožním pedálem, LED světlo, Emerio Šicí stroj pro děti a začátečníky, automatika vpřed a vzad, 12 vzorů stehů, doma, bílá/růžová

#ad
Emerio #ad - S 12 šicími programy, pokrývá tento šicí stroj celou řadu možností pro začátečníky nebo ty, kteří se vracejí ke šití. Upozornění – nesmí se používat příliš silný/pevný materiál. Icí stroj s volným ramenem s 12 šicími programy, slepé stehy, knoflíkové a knoflíkové stehy a klikaté stehy s automatikou dopředu a dozadu a 4stupňovou automatickou knoflíkovou dírkou.

Na cestách nebo doma, ultra přenosný s hmotností pouze cca 2 kg a praktické držadlo. S různými rovnými stehy, které lze nastavit pomocí otočného kolečka, ozdobnými stehy, slepými stehy, knoflíkovými a knoflíkovými stehy a klikatými stehy nabízí tento model mnoho možností šití v základním segmentu.

Snadná manipulace. Ideální pro začátečníky, ozdobné stehy, rovné stehy, kteří chtějí trénovat se solidním strojem. Automatické napnutí nitě a systém rychlého navlékání a automatika vpřed a vzad. Zké volné rameno ideální pro rukávy nebo nohavice + led svítidlo | lze použít na síťové napájení nebo také na cestách s bateriemi 4 x AA nejsou součástí dodávky! .
ZnačkaEmerio #ad
VýrobceEmerio #ad
Výška10.24
Délka10.83
Hmotnost4.41
Šířka4.76
Číslo díluSEW-121820
ModelkaSEW-121820
Záruka24 měsíců.