Top 10 Bike Bag Rear – Tašky na kolo a cyklodržáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VAUDE

#ad

Jednotná velikost, černá, Vaude Aqua Back – zadní taška na jízdní kolo

#ad
VAUDE #ad - Vodotěsná rolovací klopa, maximální nosnost: 25 kg. Odnímatelný ramenní popruh. Prostorná hlavní přihrádka. Rolovací zavírání lze zavřít směrem nahoru i dolů. Ramenní popruh a břišní pás.
ZnačkaVAUDE #ad
VýrobceVaude #ad
Výška7.48
Délka14.57
Hmotnost0.24
Šířka12.99
Číslo dílu12411
Modelka12411

2. VAUDE

#ad

37 x 33 x 19 cm, zadní cyklo-brašna, Vaude Aqua Back Single, černá

#ad
VAUDE #ad - Odnímatelný ramenní popruh. Vodotěsné rolovací zavírání, bezpečnostní popruh. Ramenní popruh a břišní pás. Rolovací zavírání lze zavřít směrem nahoru i dolů. Objem 24 l, rozměry: 37 x 33 x 19 cm.
ZnačkaVAUDE #ad
VýrobceVADE5|#VAUDE #ad
Výška7.48
Délka14.57
Hmotnost0.43
Šířka12.99
Číslo dílu12413
Modelka12413

3. VAUDE

#ad

Jednotná velikost, VAUDE Unisex Silkroad L taška na nosič, černá

#ad
VAUDE #ad - Mnohostranně kompatibilní upevnění na suchý zip. Klimaticky neutrální kompenzace. Včetně držáku na láhve. Přihrádka na zip ve víku. Vnitřní přihrádka na zip. Taška na nosič na cyklistiku.
ZnačkaVAUDE #ad
VýrobceVADE5|#VAUDE #ad
Výška16.54
Délka8.66
Hmotnost0.05
Šířka7.09
Číslo dílu12704
Modelka12704

4. TOPEAK

#ad

Mehrfarbig, TOPEAK MTX Kofferraumtasche EXP mit Flaschenhalter, Einheitsgröße

#ad
TOPEAK #ad - Fassungsvermögen: 6 l. Kompatibel mit MTX Quick Track Racks. Wasserflaschenhalter, Schultergurt, Bungee-Kordeln und Rücklichthalterung im Lieferumfang enthalten. 1195 g/2 28, 6 kg. Sportart: Radsport.
ZnačkaTOPEAK #ad
VýrobceTopeak #ad
Výška8.5
Délka14.2
Hmotnost2.63
Šířka9.8
Číslo díluTT9647B
ModelkaTT9647B

5. VAUDE

#ad

Bright Green, Vaude Aqua Back Color Kapsy na zadní kolo, jednotná velikost

#ad
VAUDE #ad - Robustní materiál: každá brašna na zadní kolo je vyrobena ze 100% vysoce kvalitního plachtového materiálu bez PVC, odpuzuje vodu a 100% neobsahuje fluorkarbony PFC. Klimaticky neutrální: emise z materiálů, výrobní proces a zaslání byly stanoveny komplexně a systematicky snižovány.

Bezpečně připevněno: naše praktická a vodotěsná kapsa na zadní kolo v sadě 2 ks lze jednoduše, pohodlně a bez nářadí připevnit na všechny nosiče zavazadel s průměrem trubky 8–16 mm. Made in germany: každá taška na nosič zavazadel je vyrobena klimaticky neutrálně na sídle firmy VAUDE v jihoněmeckém Tettnangu, kde je zaměstnáno přibližně 500 zaměstnanců.

V současné době nevyhnutelným emisím byly plně kompenzovány nezávislou organizací "myclimate". Vodotěsný rolovací uzávěr: díky vysokofrekvenčnímu svařování vznikají u našich tašek na nosič jízdních kol 100% vodotěsné "švy", aniž by jehla propíchla materiál.
ZnačkaVAUDE #ad
VýrobceVaude #ad
Výška9.84
Délka17.72
Hmotnost2.2
Šířka13.78
Číslo dílu160852
Modelka160852
ZárukaZáruka výrobce 5 let

6. QYCHHJ

#ad

Gepäckträgertasche für Fahrrad QYCHHJ 12L Fahrradtasche wasserdicht & reflektierend multifunktionaler Gepäcktasche Hinter Transporttasche Fächer Umhängetasche Tragetasche für Pendlerreisen im Freien

#ad
QYCHHJ #ad - Multifunktionale verwendung die fahrradgepäckträgertasche kann eine fahrradkühltasche, eine Einkaufstasche oder auch eine Umhängetasche mit abnehmbarem, verstellbarem Schultergurt sein. Nach dem abstellen des fahrrads können sie diesen Kofferraum mitnehmen Tasche mit und machen Sie sich keine Sorgen, eine Frachttasche, eine Brotdose, dass sie gestohlen wird.

Einfach zu installieren und zu lÖsen 4 gurte für eine einfache und schnelle Installation an allen Arten von Rücksitzfahrrädern wie Mountainbikes, Rennrädern usw. Mehrere fächer und doppelte seitentaschen 12-liter-fahrradkoffer mit maximaler Kapazität Hauptfach mit isoliertem Fach und einigen Innentaschen zur besseren Organisation kleiner Gegenstände Falttaschen auf jeder Seite erweitern die Kapazität für große Beilagen und Unordnung. Regenfest und langlebig die fahrradkoffertasche besteht aus 900D Oxford-Gewebe, die regenfest und leicht zu reinigen ist.

Laminierte wasserdichte Reißverschlüsse halten auch Regenwasser ab. Exquisite verarbeitung, beschichtet mit hochwertiger PU-Folie, langlebig und fest, lange Lebensdauer . Reflexstreifen und rücklichtkompatibilität für sicherheitreflexstreifen am fahrradgepäck sorgen für gute Sichtbarkeit, und die Streifen auf der Rückseite dienen zum Anbringen der Rücklichter. Wenn sie ein nachtfahrer sind, müssen Sie einige reflektierende Gegenstände hinzufügen, um Ihre Sicherheit zu gewährleisten.
ZnačkaQYCHHJ #ad
VýrobceQYCHHJ #ad
Číslo díluBike Rear Pannier Bag
ModelkaBike Rack Bag

7. VAUDE

#ad

černé, VAUDE Tašky na kolo Aqua Back Luminum Single, one Size, 128030100

#ad
VAUDE #ad - Snadné upevnění: brašna na kolo se připevní pomocí systému qmr 2. 0 a stabilní zadní desky vpravo nebo vlevo na zadním nosiči, lze jednoduše nastavit pomocí kolečka a rychle a snadno sundat.

Individuálně nastavitelný: díky zavinovacím uzávěru lze na individuální velikosti a absolutně těsně uzavřít. Aktuálně nevyhnutelné emise byly zcela kompenzovány nezávislou organizací Non-Profitu "myclimate". Klimaticky neutrální: emise z materiálů, výrobní proces a zaslání byly zcela zjištěny a systematicky sníženy. S reflexními prvky. Taška na zadní kolo pro jízdu na kole: vodotěsná svařovaná. Lze doplnit pomocí těchto praktických tašek na příslušenství: Toolbag Back, Sortyour Back, Addita Bag.
ZnačkaVAUDE #ad
VýrobceVADE5|#VAUDE #ad
Výška7.48
Délka14.57
Hmotnost0.21
Šířka12.99
Číslo díluVA201
Modelka12803

8. VAUDE

#ad

Barva modrá 2017, taška na kolo, vaud Aqua Back Plus Single

#ad
VAUDE #ad - Přehlednost zajišťují jednoduchou vnitřní kapsu a navařenou vnější kapsu. Pomocí zámku na kolo je možné ji přímo uzamknout na háček QMR. Pvc často obsahuje změkčovadla ftaláty, má stejně dlouhou životnost a je vodotěsná, které jsou podezřením na zdraví. Díky zavinovacímu uzávěru je lze na individuální velikosti a absolutně těsně uzavřít.

Hmotnost kus: 1060 g, 5 l, rozměry: 44 x 33 x 31 cm, objem kus: 25, materiál hlavní materiál: 100% polyester 1000 D Embossed Thermoplastic Polyurethane coated Kontrastní materiál: 100% polyamid 840 D termoplastický polyuretan coated. Pečeť bez pvc – bez pvc polyvinylchlorid. Vypadá jako plachta nákladních automobilů, je však vyrobena z PU polyuretan potaženého textilním tkaninou místo PVC. Cyklistickou tašku lze namontovat vlevo i vpravo.

Reflexní prvky zajišťují dobrou viditelnost v silničním provozu. Tašky na kolo se upevňují pomocí systému qmr 2. 0 a stabilní zadní desky vpravo a vlevo na zadním nosiči, lze je nastavit snadno ovladatelné ruční kolečko a rychle a snadno sundat. Jednotlivé vodotěsné brašny na kolo model aqua back plus od vaude - vyrobeno v Německu. Vodotěsné kapsy na zadní kolo jsou vyrobeny z robustní plachtoviny bez pvc, klimaticky neutrálně v německém stanovišti Vaude, v blízkosti Bodového jezera.
ZnačkaVAUDE #ad

9. VAUDE

#ad

VAUDE Aqua Back Single Speciální model s logem kšiltu Taška na zadní kolo, Black SE

#ad
VAUDE #ad - Vodotěsné kapsy na zadní kolo jsou vyrobeny z robustního plachtového materiálu bez PVC neutrálně na německém místě VAUDE v blízkosti Bodamského jezera a rádi by s tebou šly na velké cesty.

Kapsy na kolo se upevňují pomocí systému qmr 2. 0 a stabilní zadní desky vpravo a/nebo vlevo na zadním nosiči, lze je nastavit pomocí snadno ovladatelných ručních koleček a rychle a snadno sundat. Díky zavinovacímu uzávěru je lze umístit na individuální velikosti a absolutně těsně uzavřít. O přehlednost se postará jednoduchá vnitřní kapsa. Reflexní prvky zajišťují dobrou viditelnost v silničním provozu. Pomocí zámku na kolo je lze zablokovat přímo na háku QMR. Limitovaný speciální model s logem slunečníku.
ZnačkaVAUDE #ad
ModelkaAqua Back Single SE

10. Ibera

#ad

Cyklistická taška, taška na kolo, Taška na nosič zavazadel na kolo Ibera

#ad
Ibera #ad - Materiál: vzorovaný karbon abs base / 1, 4 kg / 17–23 l. Tyto cyklistická taška se zipem, odnímatelným ramenním popruhem a 2 vnějšími kapsami se dá nainstalovat během 3 sekund. Tchaj-wanská manufaktura na jízdní kola. Vodotěsná, s reflexními proužky. Zlepšená kompatibilita s nosiči ibera: iB-RA4, prachotěsná, IB-RA5 a IB-RA15. Klasická taška na nosič zavazadel je vhodná pro delší jízdy s velkým množstvím zavazadel. Vyrobeno na Tchaj-wanu.
ZnačkaIbera #ad
VýrobceBV USA Enterprises #ad
Výška8.7
Délka15
Hmotnost2.3
Šířka11.4
Číslo díluIB-BA11
ModelkaIB-BA11