Top 10 Auto Kamera 360 Grad überwachung – Automatické záznamové kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WeBeqer

#ad

G-senzor,, WDR, ultra široký úhel 170°+140°, autokamera s 64G SD kartou, 4K + 1080p, mini 1,47 palce, kamera do auta, WiFi palubní kamera auto vpředu vzadu, noční vidění, ovládání přes aplikaci

#ad
WeBeqer #ad - Do přístroje byla vložena SD karta s kapacitou 64 GB. Noční vidění wdrfunkce nočního vidění a wdr této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám, aby bylo zajištěno vyvážené barvy videa a pořizování jasných snímků i v noci a při špatných světelných podmínkách, což zvyšuje bezpečnost při nočních jízdách.

Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem. Rozšiřuje vaše zorné pole a snižuje mrtvý úhel, což vám při jízdě dodává pocit bezpečí. Záznam ve smyčcekdyž je místo na paměťové kartě vyčerpáno, nejstarší videa se automaticky přepíše a tak dále v jednom cyklu. Normálně se automaticky zapne, když je připojen k elektrické síti a automaticky se vypne, když je odpojen od sítě.

Wifi připojení a ovládání pomocí aplikacerychlé wi-fi připojení. Aplikaci si můžete stáhnout v Apple Store nebo Google Play. Nastavte citlivost při jízdě na nízkou úroveň. Zámek g-senzorupokud je aktivována funkce g-senzoru a palubní kamera rozpozná autonehodu, aktuální video se automaticky zablokuje a uloží jako důkaz. Duální 4k + 1080ptato q20 wifi kamera do auta má ultra 170° širokoúhlý objektiv s clonou f2. 0 a rozlišením až 4k vpředu 1080p vzadu.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška1.97
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka1.97
Číslo díluWeBeqer-Q20
ModelkaQ20
Záruka2 roky

2. WeBeqer

#ad

Autokamera, 176° širokoúhlý palubní kamera, s 64G SD kartou, 3" IPS obrazovka, nahrávání ve smyčce, IR noční vidění, Auto kamera vpředu 1080p FHD, WDR, detekce pohybu,, G-senzor, kamera do auta

#ad
WeBeqer #ad - 3, 64g sd karta pro větší kapacitu paměti. Tip: pokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení použít sadu hardwire Dash-Cam není součástí dodávky. Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem.

Nabízíme vám 24hodinový zákaznický servis. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Usb kabel pro přímé připojení k přístrojové desce a notebooku pro snadnou kontrolu souborů. 2. 1080p fhd 176° širokoúhlý s 6 vrstvami čočky a clonou f2. 0 může tato kamera dosáhnout rozlišení až 1080 fhD, díky jasnému videu. Rozšířené příslušenství1. Parkovací režim g-senzoruzvýšená bezpečnost při parkování. Aktuální video můžete jedním kliknutím zablokovat ve stavu záznamu, ať už se jedná o nehodu nebo cestovní prostředí, můžete jej rychle zablokovat a uložit.

176° širokoúhlý objektiv vám nabízí širší zorné pole a snižuje mrtvý úhel. Noční vidění wdr noční vidění této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám pro pořizování jasných snímků v noci. Technologie wdr zajišťuje vyvážený poměr barev světla a tmy, aby se zvýšila bezpečnost při jízdě v noci.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška4.53
Délka5.71
Hmotnost0.1
Šířka3.62
Číslo díluWeBeqer Q21
ModelkaQ21
Záruka2 roky

3. Avylet

#ad

IPS obrazovku, ultra noční vidění, Autokamera Auto WiFi 2K, mini přední autokamera podporuje externí GPS modul, 24 hodin parkovací režim a detekce pohybu, WDR, 170° širokoúhlý, aplikace, G-senzor

#ad
Avylet #ad - Důležité upozornění: pro aktivaci parkovacího režimu potřebujete sadu pevných kabelů. Dashcam s obrazovkou umožňuje okamžité zobrazení snímků a jednoduché ovládání. Kromě toho se vyznačují pozoruhodnou tolerancí vůči extrémnímu horku a chladu a zvýšenou stabilitou, což z nich dělá bezpečnější volbu.

Při kolizích, aby bylo zajištěno, ať už během jízdy nebo při parkování, nezávisle na okolnostech. Pravý 2k & široký 170° přední pohled bezdrátová kamera do auta nabízí zvýšenou jasnost, jako jsou registrační značky a dopravní značky. Tyto informace jsou bez problémů k dispozici, kontaktujte nás, trasu jízdy, pokud videa přehráváte na počítači a slouží jako důležitý důkaz. Záznam ve smyčce a ochrana proti kolizí palubní kamera automaticky nahradí nejstarší video nejnovějším, g-senzor zablokuje a chrání důležité video sekvence.

Vášnivý zákaznický servisvaše kamera do auta je podpořena naším komplexním krytem, včetně 1leté záruky a celoživotní technické podpory. Upozornění: bez provozu na baterie. Parkovací monitorovánídetekce pohybu: pokud je v zorném poli palubní kamery detekován pohyb, spustí se nahrávání. Má clonu f1. 6 pro optimalizaci snímání světla a minimalizaci rozmazání pohybu. Gps modul není součástí dodávky, abychom si mohli stáhnout potřebný přehrávač.
ZnačkaAvylet #ad
VýrobceAvylet #ad
Výška1.97
Délka1.38
Hmotnost0.09
Šířka1.81
ModelkaA1

4. VANTRUE

#ad

Přísavka s USB portem typu C a GPS detektorem rychlost, poloha, platná pro Windows a Mac, VANTRUE Aktualizováno N4/X4S/N1P/T3 Auto palubní kamera, trasa

#ad
VANTRUE #ad - Gps signál: s gps polohou můžete přes Vantrue Dash Cam Player zkontrolovat svou polohu, rychlost a linii auta. Upozornění: otevřete funkci gps v nastavení gps, poté klikněte na razítko rychlost a poloha atd. Platí pro Windows a Mac. Vantrue player: video lze nahrávat přes Vantrue Dash Cam Player. Usb c přípojka: vantrue n4/x4s/n1p/n2s/ t3 auto dashcam kamera přísavka Postoj vybavuje mini USB port a GPS detektor rychlost, poloha. V nastavení záznamu. Poté můžete vidět všechna razítka na obrazovce.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.15
Šířka0
Číslo díluN4 GPS
ModelkaLMK1

5. NextBase

#ad

Nextbase 222 – Autokamera palubní kamera do auta – Full 1080p/30fps HD záznam – 140° širokoúhlý GSensor parkovací monitorovací systém Click & GO Mini Discreet Mount – černá

#ad
NextBase #ad - Viditelné kabely tak patří minulosti. Nasaďte a odstraňte kameru pouze jednou rukou. Záznam ve smyčce umožňuje průběžnou dokumentaci dopravního provozu. Napájecí kabel se spojí přímo s držákem, takže palubní kamera je zcela bezdrátová. Za tímto účelem byla palubní kamera vybavena baterií, že vypne vše kromě G-senzoru síly.

G-senzor – g-senzor je akcelerometr, který zaznamenává hodnoty založené na síle nárazu. Parkovací režim – jakmile zaparkujete a vypnete zapalování, kamera automaticky přepne do "parkovacího režimu" tím, aby bylo možné rozpoznat každý úder nebo náraz na vašem vozidle. Pokud je dosaženo přednastavené hodnoty, jakmile se aktivuje G-senzor a zobrazí řidiči, kterou nelze přepsat nově zaznamenaným materiálem. Visací zámek se objeví uprostřed obrazovky, je zachycený materiál chráněn a přesunut do složky, že je soubor uzamčen.

DrŽba click & go – patentovaný držák click&go pro byl vyvinut speciálně pro rychlou instalaci vaší palubní kamery a zároveň co nejdiskrétnější. Software byl vyvinut ve vlastním domě, aby nabízel plně vylepšené potěšení z přehrávání. Citlivost g-senzoru síly se pak drasticky zvýší, která umožňuje pohotovostní režim v režimu parkování až 7 dní. My nextbase player – upravte, sledujte své video a sdílejte svůj materiál dash cam na pc nebo mac windows 7 / osx 10
ZnačkaNextBase #ad
VýrobceNextBase #ad
Výška1.81
Délka3.22
Hmotnost0.75
Šířka1.81
Číslo díluNBDVR222
Modelka222

6. VANTRUE

#ad

VANTRUE E2 2,7K+2,7K palubní kamera, přední zadní 5 GHz WiFi 9MB/S GPS, vyrovnávací paměť parkovací režim Auto, dálkové ovládání hlasové příkazy palubní kamera Dual 1944P/1440P WDR noční vidění

#ad
VANTRUE #ad - Duální vyrovnávací paměť, noční vidění, nízké rozlišení nebo snímková frekvence mouds- zájmy majitelů automobilů jsou lépe chráněny. Díky inovativnímu magnetickému držáku je spojení stabilnější. Děláme vše pro to, abychom zvýšili spokojenost vašich zákazníků.

Bezdrátové dálkové ovládání/ gps/ extra cpl díky tomu si pořiďte vždy ručně užitečné záznamy a audio. G senzor/loop nahrávání/ ts paměť nouzové video se stane automa. Superkondenzátor udržuje teploty -20 °c až 70 °C, poloze, bezpečnější a ekologičtější. Standardní doba trvání je 3 minuty při trvalém záznamu. Pokud je karta plná, doporučujeme paměťovou kartu VANTRUE k dostání samostatně ASIN: B09SP5YYZF. 2, ostřejší než 1440p/60FPS. Přípojka usb c a kabel jsou součástí dodávky. Dual 160° širokoúhlý vpředu, 5d skleněný displej je odolný proti poškrábání.

Inovace, zákaznický servis a faktura využijte originální příslušenství. 12 hlasových příkazů v angličtině umožňuje volné ruce, stáhněte 9MB/S a během několika sekund sdílejte s mobilem, WiFi kamera do auta okamžitě zablokuje video. Stejně jako detekce kolizí, platné pro detekci pohybu. Vantrue dasch-cam app poskytuje skvělou prvotřídní online aktualizaci, výrazně zlepšuje flexibilitu při jízdě, nejprve ručně nainstalujte nejnovější firmware E2_VT-ECH211.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška4.25
Délka5.28
Hmotnost1.98
Šířka5.63
Číslo díluE2
ModelkaVantrue E2
Záruka1 rok

7. Lamto

#ad

GPS Navigation, 24H Parküberwachung, Lamto 4K Dashcam Auto vorne Hinten Kabellos mit Apple Carplay Android Auto, 6,25 Zoll Carplay Display, 64GB SD-karte, Dash Kamera für Auto mit 1080p-Rückfahrkamera

#ad
Lamto #ad - 2024 die neueste dashcam auto kabellos unterstützt 5g/2, 4g wifi schnellverbindung zu ihrem telefonverbinden sie ihr telefon mit der dashcam mit auto-bildschirm über Bluetooth und WLAN, um kabelloses CarPlay und Android Auto zu erreichen. Die dashcam 4k mit 15, 7 cm 6, 7 cm großem touchscreen kann automatisch belichtet werdenDie 4K dash kamera ist mit einem 15, die die bildschirmhelligkeit automatisch anpasst, 25 Zoll großen Touchscreen für einfache Bedienung bei Einstellungen/Funktionen ausgestattet.

Außerdem befestigt die verstellbare Saugnapfhalterung das Gerät sicher an Ihrem Armaturenbrett oder der Windschutzscheibe, Sie können auch die Magnethalterung verwenden. Kommt mit magnethalterung und saugnapfhalterung für schnelle installation und entfernungdiese tragbare dashcam 4k mit auto-spielbildschirm dauert nur 2–5 Minuten. Bitte beachten sie: um die 24-stunden-parkmonitor-Funktion zu nutzen, Notfälle aufzuzeichnen und das Video zu sperren, sich automatisch einzuschalten, müssen Sie Hardwire-Kits verwenden.

Lamto dashcam vorne und hinten Ideales Geschenk für besondere Tage wie Geburtstag, Urlaub, Vatertag oder Weihnachten, Erntedankfest. Unterstützt 24-stunden-parkmonitor & g-sensor & loop-aufnahme die dual dash cam mit nahtloser loop-aufnahme überschreibt automatisch die älteste Datei. Und kann bei Nichtgebrauch leicht entfernt werden. Unterstützt iPhone und Android-Telefone.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Výška5.12
Délka7.48
Šířka3.54
ZárukaAntwort innerhalb von 24 Stunden, 30 Tage Geld-zurück-Garantie, 2 Jahre Garantie.

8. VANTRUE

#ad

Noční vidění,, parkovací monitorování, Starvis 2 palubní kamera, VANTRUE N4 Pro 5G WiFi palubní kamera Auto 4K+ 1080P+ 1080p/ 3 HDR, režimy soukromí a vyrovnávací paměti, auto kamera IR hvězdné světlo

#ad
VANTRUE #ad - S čím ultrajasné a rozpoznatelné důvěryhodné dopravní detaily, jako jsou silniční značky, poznávací značky a nouzové záznamy. Po registraci na webových stránkách VANTRUE lze záruku zdarma prodloužit na 18 měsíců. N4 pro kamera do auta dasch-cam obnovuje skutečně živé místo nehody 1:1 a efektivně pomáhá majitelům automobilů řešit dopravní nehody.

Parkovací monitorování nočního vidění zvyšuje jas o 30 % než ostatní, noční vidění, platné pro detekci pohybu. Odpovíme na všechny otázky během 12–24 hodin a uděláme maximum. 3ch vyrovnávací paměť, parkovací monitorovací kamera speciální palubní kamery pro komplikované situace parkování: plynulé spuštění s 10 vteřinami před pohybem před pohybem při detekci pohybu Parkmouds. Stejně jako detekce kolizí, nízké rozlišení nebo snímková frekvence Mouds- zájmy majitelů automobilů jsou lépe chráněny.

12měsíční základní záruka a stažení faktury jsou k dispozici. Starvis 2/ 4k hdr + 1080p hdr+ 1080p hdr dashcam vantrue n4 pro je správně v žebříčku nejvyšší třídy: sony imx678 pionior senzor a 3cestný monitoring hdr vpředu 158° + vnitřní 160° + vzadu 165° s clonou f1. 8. Extra příslušenství, zákaznický servis a záruka cpl filtr b0b2wcn1fd vyrovnává expozici a prezentuje vám skutečný a pestrý denní obraz. Infračervené noční vidění vnitřní je ideální pro taxi / přes / lyft.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška3.82
Délka5.63
Hmotnost2.16
Šířka6.89
ZárukaMax. 18 měsíců

9. VIOFO

#ad

Ultra Nachtsicht Mini Dash Cam, 24 Std. Puffer Parkmodus Autokamera, VIOFO A119 V3 Dashcam 2K 60fps mit GPS, Nur Frontscheibe 2560x1600P, Quad HD IMX355 5MP Sensor HDR, 140°Weitwinkel Auto Kamera

#ad
VIOFO #ad - A119 v3 unterstützt hK3 Hardwire Kabel separat erhältlich. Wenn sie die automatische ereigniserkennung wählen, um verschiedene Anforderungen zu erfüllen, Zeitraffere, automatische Ereigniserkennung, arbeitet die gepufferte Parkfunktion automatisch für die Aufnahme von Videos vor dem Ereignis und nach dem Ereignis.

Ideale wahlg-sensor, integriertes mikrofon, unterstützt bis zu 256 GB SD-Karte, loop-aufnahme, wdr, Auto-Start/Stopp, Bewegungserkennung, einfach zu installieren und zu verwenden, 1 Jahr Garantie. Es gibt 3 lösungen unter dem parkmodus, niedrige Bitrate-Aufnahme. Mit einem klebepad und durchsichtigen Folien machen das Entfernen und Anbringen der Dashcam unglaublich einfach. Kompaktes und flaches designdie a119 v3 auto-kamera hat eine kompakte größe, sodass sie perfekt auf die Windschutzscheibe passt, wird Ihre Sicht auf die Straße nicht behindern. Erweiterter park-modusa119 v3 dashcam hat eine revolutionäre verbesserung des parkmodus.

Gps-trackingmit gps-modul zeichnet die a119 v3 dash-kamera echtzeitgeschwindigkeit, so dass kompatible Zuschauer die Daten bei der Wiedergabe anzeigen können. 2560x1600p & 5mp sensor a119 v3 dashcam verfügt über einen fortschrittlichen 5mp imx355 sensor und f1. 6 7g objektiv, bei 1600p hd auflösung und 30 bildern pro sekunde, die Auto-Kamera schießt in atemberaubender Qualität während des Tages und in der Nacht, wodurch es einfacher ist, Nummernschilder zu lesen und Vorfälle mit hervorragender Klarheit zu erfassen. Die a119 v3 ist die ideale Wahl für Ihre Dashcam.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška1.18
Délka0.79
Hmotnost0.88
Šířka0.79
Číslo díluA119 V3_GPS

10. VANTRUE

#ad

12V-24 V až 5V, kompatibilní s USB-C palubní kamerou, 24 hodin parkovací režim, 6 nastavení času záznamu, VANTRUE 5 úrovní 11,5 Ft USB-C hardwire Kit s Acc pro řady N / E Serie /X4S/S1 Pro

#ad
VANTRUE #ad - Doporučeno pro N5, E. Ochrana proti podpětí má inteligentní systém ochrany proti podpětí, pokud napětí baterie klesne pod nastavenou hodnotu k dispozici možnost 11, 5 V/23, 2 V/12, 9 V, 9 v/12, který automaticky vypne napájení vaší palubní kamery, 6 V/23, 2 v/24, 6 V/11, 24, 5 V; čímž se zvyšuje nabíjení baterie baterie brání bude.

Kompatibilní vozidla 12–24 v tato sada s pevným kabelem spojuje kameru přímo s autem, nákladním vozidlem, terénním vozem nebo velkou plošinou pro nepřetržité napájení a přijímá napětí všech typů vozidel, autobusem, která jsou napájena 12–24 V. Funkce připojení acc automatické přepnutí do parkovacího režimu po vypnutí zapalování díky funkci připojení ACC, bezproblémové přepínání a provoz s připojením ACC.

Nastavení času k dispozici je uživatelem definované nastavení časovače 2, 6, 24 hodin nebo vždy nahrávání, 4, 12, abyste mohli pokračovat v záznamu/získat proud poté, co zaparkujete své auto. Vícenásobné použití usb konektor typu c, n4 pro, x4s, n4, s1 pro, n2s, kompatibilní se všemi palubními kamerami typu C, n2p, GPS navigačním systémem a radarovým detektorem atd.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška3.03
Délka2.4
Hmotnost0.6
Šířka4.33
Číslo dílu5 Vitesses
Modelka5 Vitesses
Záruka2